Gerçek bir business sınıf otomobili olan BMW 5 Serisi Sedan'ın başarı hikayesi yıllar öncesine dayanır. Sportif, zarif ve özgüvenli ve son derece geleceğe dönük. Çeşitli teknik yenilikler veya Sürüş Asistanı Plus gibi BMW ConnectedDrive opsiyonel sürücü destek sistemleri. Ve şüphesiz BMW 520i, BMW 528i, BMW 535i ve BMW 550i modellerinde bulunan verimli benzinli motorlar. Ayrıca, son derece ekonomik olan BMW 520d, BMW 525d, BMW 530d ve BMW 535d ve etkileyici bir dinamiğe sahip M550d'de olduğu gibi en yeni dizel motorlar. Tüm bunlara ek olarak, akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi her tip yolda, her virajda ve her sürüş durumunda sürüş keyfini mümkün kılar.

En üst düzey gereklilikler için yeteri kadar alan sunan BMW 5 Serisi Touring çeşitli sürücü destek sistemlerini, 8 ileri Steptronic şanzıman ve bir dizi güçlü ve ekonomik benzinli ve dizel motoru destekler. Aynı zamanda üç bölümlü katlanan koltuk sırt dayaması ile toplam 1.670 litre hacme yükseltilebilen 560 litrelik bagaj alanı mevcuttur. Tüm bunlara ek olarak, akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi her tip yolda, her virajda ve her sürüş durumunda sürüş keyfini mümkün kılar.

Bir otomobil aynı anda çok daha verimli ve her zaman artan seviyede dinamik olabilir mi? Evet, BMW ActiveHybrid 5 bunun kanıtıdır. Akıllı sürüş kavramını barındıran bu özel hibrit otomobil, yeni nesil hibrit teknolojisinden neler beklendiğini gözler önüne serer. Bu sayede bu otomobil yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu önemli ölçüde azaltması ve sürüş keyfini gözle görülür şekilde artırmasıyla, tüm filo için geleceğe doğru atılmış bir adımı temsil eder.

Aradığınız BMW 5 Serisi otomobil ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW 5 Serisi modelleri için test sürüşü yapabileceğiniz yetkili satıcı bilgileri de mevcuttur.