Gerçek bir business sınıf otomobili olan BMW 5 Serisi Sedan'ın başarı hikayesi yıllar öncesine dayanır. Sportif, zarif ve özgüvenli ve son derece geleceğe dönük. Çeşitli teknik yenilikler veya Sürüş Asistanı Plus gibi BMW ConnectedDrive opsiyonel sürücü destek sistemleri. Ve şüphesiz BMW 520i, BMW 528i, BMW 535i ve BMW 550i modellerinde bulunan verimli benzinli motorlar. Ayrıca, son derece ekonomik olan BMW 520d, BMW 525d, BMW 530d ve BMW 535d ve etkileyici bir dinamiğe sahip M550d'de olduğu gibi en yeni dizel motorlar. Tüm bunlara ek olarak, akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi her tip yolda, her virajda ve her sürüş durumunda sürüş keyfini mümkün kılar.


Heyecan verici ve şık şekilde biçimlendirilmiş ve her zamankinden daha güçlü BMW M5’in yeni nesli, üstün mühendislik becerisi ile yenilikçi sürüş zekasının bir ifadesidir. Şimdiye kadar hayal edilmemiş düzeydeki sürüş dinamiklerinin sınırlarını zorlamak için tasarlanmıştır.


Aradığınız BMW 5 Serisi otomobil ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW 5 Serisi modelleri için test sürüşü yapabileceğiniz yetkili satıcı bilgileri de mevcuttur.

Read more