SAF ADRENALİN.

BMW M550d xDrive’ı keşfedin.

SAF ADRENALİN.BMW M550d xDrive’ı keşfedin.

Heyecan verici BMW M550d xDrive Sedan ile sınırları zorlayın. Sportif karakter motor sporları ruhuna dönüşüyor. Çünkü sadece 'yeterli' olanla hiçbir zaman yetinilmez.

BMW M550d xDrive Sedan (1):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,3
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 166

Devamı
BMW 5 Serisi Sedan M Performance Motor XXL| BMW Türkiye

ATLETİK GÜÇ KAYNAĞI.

ATLETİK GÜÇ KAYNAĞI.

BMW M550d xDrive modelinde yer alan M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli dizel motor her açıdan etkileyicidir. Dört turboşarjlı çok aşamalı şarj ve common rail Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon gibi son teknoloji özellikleri yaklaşık 760 Nm maksimum tork ile her sürüş koşulunda etkileyici güç sağlar.

BMW M550d modelinde yer alan M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli dizel motor her açıdan etkileyicidir. Dört turboşarjlı çok aşamalı şarj ve common rail Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon gibi son teknoloji özellikleri yaklaşık 760 Nm maksimum tork ile her sürüş koşulunda etkileyici güç sağlar.

Devamı
BMW 5 Serisi Sedan M Performance Sürüş Dinamikleri - Şasi

ADRENALİN HER YERDE.

ADRENALİN HER YERDE.

10mm daha alçak olan Adaptif M süspansiyon, optimize edilmiş direksiyon, maksimum yavaşlamaya uygun şekilde ayarlanan M Sport frenler. Ancak hala heyecan arayışındaysanız, çok daha fazla sürüş dinamiği için isteğe bağlı Adaptif M Professional süspansiyon da mevcuttur. Sürüş heyecanı açısından BMW 5 Serisi Sedan'ın M Performance modelleri kuralları belirler. Ne de olsa, oyunu belirleyen lider oyuncu odur.

Devamı

NABIZ HIZLANDIRICI.

BMW 5 Serisi Sedan'ın M Performance modellerinin M aerodinamik paketinin yanı sıra diğer önde gelen ve adrenalinle dolmanızı sağlayan özellikleri arasında büyütülmüş hava girişleri ve Seryum Grisi özel tasarım vurguları yer alır. Bu benzersiz imza, Böbrek Izgaralarının ayırt edici çerçevesinde, aerodinamik ayna kapaklarında ve isimlikte de kendini gösterir. Kendine güvenli görünümü, M Performance'a özgü 19 inç ve 20 inçlik* iki jant tasarımı tamamlar.

BAŞTAN SONA ÖRNEK BİR ATLET.

İsimlik taşıyan kapı eşik kaplamaları, dijital isimliğe sahip özel ön konsollar, M deri direksiyon ve M spor paketteki diğer birçok detayla M550d xDrive atletik mükemmelliğin benzersiz bir ifadesidir.

BMW 5 Serisi Sedan M Performance Aksesuarları | BMW Türkiye

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

M Performance Otomobilleri yüksek motor güçleriyle etkileyicidirler. Bu otomobiller, konfordan ödün vermeden maksimum sürüş dinamikleri sağlar. Tüm atletikliklerine rağmen, ilerici tasarım detaylarıyla aynı zamanda stil sahibidirler.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.

  Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  (1) Değerler 15.04.2018 tarihine kadar geçerlidir. Mevcut olup olmadığını BMW Yetkili Satıcınızla görüşebilirsiniz.

  (3) ile etiketli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.