BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift Metalik Mavi/Phytonic hareketsiz halde kuş bakışı görünüm

THE 5

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN: MODELLER VE TASARIM SEÇENEKLERİ

Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ı kişisel tercihlerinize uygun şekilde tasarlayın. Arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda cazip tasarım seçeneği, motorlar, sürüş dinamikleri, özellikleri, sürüş asistan sistemleri ve dijital hizmetleri keşfedin.

Devamı
THE 5YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN: MODELLER VE TASARIM SEÇENEKLERİ

TASARIM SEÇENEKLERİ

Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın karakteristik model ve donanım seçeneklerini keşfedin.

Luxury Line

Luxury Line otomobilin şık tarafını yansıtıyor. Parlak Krom şık tasarım öğeleri, dış tasarıma ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şık izlenim iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar lüks özellikleri oluşturuyor.

BMW 5 Serisi Sedan 520d xDrive G30 Metalik Gri/Bernina Luxury Line

Luxury Line otomobilin şık tarafını yansıtıyor. Parlak Krom şık tasarım öğeleri, dış tasarıma ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şık izlenim iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar lüks özellikleri oluşturuyor.

 • Dış tasarım

 • İç tasarım

M Sport

M Sport donanım, otomobile daha sportif bir hava katıyor. Dıştaki ve içteki birçok detayla belirginleştirilen görünüme ek olarak M Sport, sürüş keyfini de artırıyor. Örneğin M Sport süspansiyon ve M Aerodinamik sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor.

BMW 5 Serisi Sedan 520d xDrive G30 Metalik Beyaz/Alpine M Sport

M Sport donanım, otomobile daha sportif bir hava katıyor. Dıştaki ve içteki birçok detayla belirginleştirilen görünüme ek olarak M Sport, sürüş keyfini de artırıyor. Örneğin M Sport süspansiyon ve M Aerodinamik sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor.

 • Dış tasarım

 • İç tasarım

BMW 530e xDRIVE: YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN PLUG-IN HYBRID MODELİ.

Yenilikçi hibrit motoruyla Yeni BMW 530e xDrive Sedan’ın avantajları ve öne çıkan özellikleri.

İki dünyanın en iyisi: BMW 3 Serisi Sedan’ın plugin hiybird modeli BMW 330e xDrive ile kesintisiz hareket kabiliyeti ve verimli sürüş dinamikleri elinizin altında. Bu yenilikçi BMW hibrit modelinin avantajlarını keşfedin ve sürüş dinamikleri, şarj etme gibi konular hakkında daha fazla bilgi edinin.
BMW 5 Serisi Sedan Plug-in Hybrid
BMW 5 Serisi Sedan Plug-in Hybrid

Yeni BMW 5 Serisi Sedan plug-in hybrid teknolojisi.

Yeni BMW 530e xDrive Sedan plug-in hybrid modeli, elektrikli motor teknolojisi ve BMW içten yanmalı motoru kusursuz bir uyum içerisinde birleştiriyor. İki motor ünitesi bir araya geldiğinde maksimum verimlilikle üstün sürüş keyfini birleştiren bir sürüş deneyimi yaratıyor. Motor moduna bağlı olarak bu modeller, yerel olarak emisyonsuz ve neredeyse sessiz bir sürüş ya da heyecan verici yüksek bir tork ile uzun yolculuklar için yeterli bir yakıt rezervi sunuyor. BMW xDrive dört çeker sistemi, Yeni BMW 530e xDrive Sedan’da optimum dinamikler ve çekişi güvence altına alıyor. Kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek frenleme sırasında bataryaya besleyen ve enerji geri kazanımı adı verilen sistem, verimli sürüş deneyimine katkıda bulunuyor.
BMW elektromobiliteyi keşfedin
BMW 5 Serisi Sedan Plug-in Hybrid

Yeni BMW 5 Serisi Sedan plug-in hybrid’in sürüş modları.

İhtiyacınız ister işe giderken tamamen elektrikli ve emisyonsuz bir sürüş veya hafta sonu çıkılan bir gezide güçlü bir dinamizm ve yeterli menzil olsun, Yeni BMW 5 Serisi Sedan 530e xDrive her ihtiyacınızı karşılıyor. Böylece içten yanmalı motor ve elektrikli motorun her durumda en iyi şekilde etkileşimini sağlayan akıllı sürüş modlarından yararlanabilir ve geleceğe dönük teknolojileri bugünden sunan bu benzersiz sürüşü deneyimleyebilirsiniz.
BMW elektromobiliteyi keşfedin
BMW 5 Serisi Sedan Plug-in Hybrid

Yeni BMW 5 Serisi Sedan plug-in hybrid’in şarj edilmesi.

İster evde, ister yolda olun, hibrit motora sahip Yeni BMW 5 Serisi Sedan otomobilinizin şarj etmek oldukça pratik. Ev tipi prizler için standart şarj kablolarının yanı sıra BMW Wallbox size son derece rahat, güvenli ve hızlı bir şarj yöntemi sunuyor. Evde şarj sırasında maksimum esneklik için sunulan Esnek Hızlı Şarj Cihazı, BMW plug-in hybrid aracınızı çeşitli adaptörler kullanarak her ev tipi ve endüstriyel priz üzerinden şarj edebilmenizi sağlıyor. Yeni BMW 5 Serisi Sedan plug-in hybrid otomobiliniz ile, size standart şarj kablosu ve ortak şarj istasyonları için şarj kablosu (Mode 3) da sunuluyor. Yeni BMW 530e xDrive Sedan’ın şarj süresi (%0–100) 3,7 kWsa şarj kapasitesinde yaklaşık 3,6 saat (BMW Wallbox, Esnek Hızlı Şarj Cihazı, ortak şarj istasyonları); 2,3 kWsa şarj kapasitesinde ise yaklaşık 6 saattir (ev tipi priz).
Şarj konusunda daha fazla bilgi alın

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN’IN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

Bir bakışta hareketli ve yürüyen aksam teknolojileri.

Daha fazla güç, daha fazla kontrol. Özellikle ekonomik 4 silindirli dizel motordan yüksek devir karakterine ve etkileyici bir torka sahip 4 silindirli benzinli motora kadar tüm seçenekleriyle Yeni BMW 5 Serisi Sedan her zaman atletik performansını her yolculukta gözler önüne seriyor. Kusursuz şekilde ayarlanmış hareketli ve yürüyen aksam teknolojileriyle ideal çekiş ve eşsiz sürüş keyfi garanti ediliyor.

BMW TwinPower Turbo 6 silindirli benzinli motor BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

BMW TwinPower turbo 4 silindirli benzinli motorlar

Hakim güç, kesintisiz çalışma ve heyecan verici ses BMW EfficientDynamics motor ailesinin en son nesli tarafından sunulan BMW TwinPower turbo 4 silindirli benzinli motor seçeneklerinin öne çıkan özellikleri arasında. Çift VANOS, Valvetronic, Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon, TwinScroll Turboşarj ve Twin Power Turboşarj ile benzinli motorlar, motor hacmine bağlı olarak 170 ve 252 beygir güç üretebiliyor.
BMW TwinPower Turbo 4 silindirli dizel motor BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

BMW TwinPower Turbo 4 silindirli dizel motor.

Yeni nesil BMW TwinPower Turbo 2,0 litre 4 silindirli dizel motorlar düşük motor devirlerinde bile çevik güç üretimiyle birlikte son derece hızlı tepki sunuyor. Değişken türbin geometrisine sahip turboşarj teknolojisi ve CommonRail direkt enjeksiyon bu motorların yakıt açısından verimli ve düşük emisyonlu olmasını sağlıyor.
BMW xDrive BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

xDrive.

BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi, maksimum çekiş, sürüş dinamikleri ve her türlü sürüş durumunda güvenlik sağlamak üzere gücü ön ve arka tekerlekler arasında akıcı ve değişken biçimde dağıtıyor. Çok daha fazla çeviklik için, örneğin elektronik olarak kontrol edilen güç dağıtımı virajlarda arkadan ve önden savrulmayı dengeliyor.
BMW xDrive BMW 5 Serisi Sedan G30

Integral Aktif Direksiyon.

Opsiyonel olarak sunulan Integral Aktif Direksiyon, ön aksta direksiyon açısına bağlı olarak değişiklik gösteren desteği ve direksiyonu yönlendirmeye de katkıda bulunan arka tekerlekleri birleştirir. Düşük hızlarda arka tekerlekleri ön tekerleklerin tersi yönünde döndürerek daha fazla manevra kabiliyeti ve çeviklik sunar. Sürüş dengesini ve konforu artırmak üzere 60-80 km/sa hızdan itibaren arka tekerlekler ön tekerleklere paralel bir şekilde dönmeye başlar.
BMW xDrive BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

Adaptif süspansiyon.

Opsiyonel olarak sunulan Adaptif süspansiyon, amortisör karakterinin herhangi bir sürüş koşuluna ideal biçimde uyarlanabilmesini sağlayarak konfor ve sürüş dinamiklerini artırır. Daha fazla sürüş konforu için Standart COMFORT ayarına ek olarak, atletik amortisör ayarları için SPORT programı seçilebilir.
BMW xDrive BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

Adaptif Sürüş.

Adaptif Sürüş gövdenin yana yatmasını aktif olarak dengeleyen Dinamik Sürüş ile dengeleyici ve amortisörlerin ayarı için gerekli olup opsiyonel olarak sunulan Adaptif Süspansiyonu bir araya getirir. Aynı zamanda gövdenin yana yatmasını hissedilmeyecek derecede azaltan olağanüstü bir sürüş konforu seviyesi sunarak dönüşlerde daha yüksek hızları ve daha kısa fren mesafelerini mümkün kılar.
BMW xDrive BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

Mild hibrid teknolojisi.

Mild hybrid teknolojisi, frenleme sırasında kinetik enerjinin geri kazanılmasını sağlar ve hızlanma sırasında yanmalı motoru destekler. Böylece yakıt tüketimini ve emisyonu azaltırken aynı zamanda dinamik bir avantaj sağlar. Mild teknolojisi, Otomatik Start/Stop fonksiyonunu da çok daha hızlı ve çok daha konforlu hale getirir.

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN'IN TASARIMI.

İç ve dış tasarım seçenekleri.

BMW 5 Serisi Sedan sportif ve modern tasarımıyla ilham veriyor. Önde opsiyonel olarak tercih edilebilen BMW Laserlight ya da trapezoid egzoz çıkışları ve LED stop lambaları gibi donanımlar, otomobilin dinamik ve ilerici karakterini öne çıkarıyor. İç tasarımda ise ortam aydınlatma veya opsiyonel olarak tercih edilebilen seramik çerçeveli kumanda öğeleri gibi özellikler bu Business Sedan otomobilin konfor ve şıklığını vurguluyor.

BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
BMW Böbrek Izgaraları BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift Metalik Mavi/Phytonic önden yakın çekim

Dekoratif ön ızgaralar

BMW Böbrek Izgaraları olarak anılan geniş, tek parçadan oluşan dekoratif ön ızgaralar otomobilinizin dinamik görünümünü artıran karakteristik bir tasarım öğesidir. Dikey çubukların ve etrafındaki çemberin renkleri tasarım paketi seçimine bağlı olarak değişir.
BMW Laserlight BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift Metalik Mavi/Phytonic önden yakın çekim

BMW Laserlight.

Opsiyonel olarak alınabilen BMW Laserlight, uzun huzme modunda yaklaşık 650 m’lik menzili ile geleneksel farların yaklaşık iki katı kadar bir mesafeyi aydınlatır. Karanlıkta daha iyi görüş sayesinde güvenlik artar. Fardaki mavi vurgular ve "BMW Laser" yazısı otomobilin teknolojik standartlarını ve sportifliğini vurgular.
LED stop lambaları BMW 5 Serisi Sedan Facelift Metalik Mavi/Phytonic arkadan yakın çekim

LED stop lambaları.

Karakteristik L biçimindeki üç boyutlu arka farlar ve tamamen LED teknolojisine sahip aydınlatma öğeleri sayesinde, karanlıkta bile otomobilin BMW olduğu anlaşılır.
Trapezoid egzoz çıkışı kaplaması BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift arkadan yakın çekim

Egzoz çıkışları, dikkat çekici, trapezoid.

Dikkat çekici Krom trapezoid egzoz çıkışları, biri solda diğeri sağda.
Ortam aydınlatma BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım

Ortam Aydınlatma.

Ön ve arka kapılardaki kontur ışıkları dahil olmak üzere ortam aydınlatma iç mekanda rahatlatıcı, sakin bir ışıklı ortam yaratıyor. Karartılabilir altı aydınlatma tasarımı aynı zamanda dört uygulamada dinamik fonksiyona sahip.
Parlak Siyah kumanda öğeleri BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım

Kumandalar için seramik kaplamalar.

Opsiyonel olarak alınabilen seçim kolu ile sıcaklık ve ses kadranlarının yanı sıra iDrive Butonu çerçevesi gibi kumanda öğelerine ait özel seramik kaplamalar, üst düzeyde kalite ve lüks görünüm sunuyor.
BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
Tam deri BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
Tam deri BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
Tam deri BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
İç kaplamalar BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
İç kaplamalar BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
İç kaplamalar BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN İÇİN BMW INDIVIDUAL KOLEKSİYONU.

En saygın duruş bireysellikle gelir. Bu yüzden Yeni BMW 5 Serisi Sedan, seçenek yelpazesinde etkileyici stil 1001 I BMW Individual aerodinamik jantlar gibi özel ve yüksek kaliteli BMW Individual özellikleri sunuyor. Metalik Kırmızı/Aventurin, Metalik Mavi/Tanzanite ve Metalik Gri/Alvit şık gövde renkleri otomobilin sportif dış tasarımını tercihlerinize uygun hale getirirken Caramel, Tartufo veya Smoke White renklerdeki deri döşemeler iç tasarıma özel bir ruh katıyor.

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN'IN TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ.

Dijital hizmetler ve akıllı sürüş asistan sistemleri.

Geleceğe doğru giden hızlı şeritte son teknoloji asistan sistemleri, en üst düzeyde güvenlik ve konforu sunarken yenilikçi iş ve eğlence fonksiyonları hayranlık uyandırıyor, aynı zamanda bilgilendiriyor. Dijital hizmetler sayesinde yolculuğunuz boyunca sorunsuz ve rahat bir mobiliteye yönelik olarak ideal bağlantıya sahipsiniz.

Bilgi ekranı BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit
BMW Live Cockpit Professional BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

BMW Live Cockpit Professional.

Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak kullanılabilen iki adet yüksek çözünürlüklü 12,3 inç Kontrol Ekranı ve tam dijital 12,3 inç gösterge ekranından oluşur. BMW İşletim Sistemi 7 de iDrive Dokunmatik Controller aracılığıyla kontrol edilebilir.
Akıllı Telefon Entegrasyonu BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

Akıllı Telefon Entegrasyonu.

BMW’nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde otomobiliniz akıllı telefon ve otomobil arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay® ve Android Auto® fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları otomobilinizin içinde kullanabilirsiniz.
Bowers & Wilkins Diamond Surround Ses Sistemi BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kapı yakın çekim

Bowers & Wilkins Diamond Surround Ses Sistemi.

Opsiyonel olarak alınabilen iki diamond tweeter hoparlöre sahip Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi otomobildeki her koltukta olağanüstü, stüdyo kalitesinde ses sunuyor. Özenle konumlandırılmış 16 hoparlör büyüleyici bir ses deneyimi sağlıyor. Aydınlatmalı hoparlörlerle sistemin üstün ses kalitesi görsel olarak da vurgulanıyor.
Geri sürüş asistanı BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

Geri sürüş asistanı.

Geri Sürüş Asistanı 35 km/sa’e kadar hızlarda öne doğru yapılan son 50 metredeki manevraları kaydeder ve gerektiğinde geri çağırır. Bu sayede direksiyonu yönlendirmenize gerek kalmaz; yalnızca otomobilin çevresini izlemeye konsantre olabilirsiniz.
Profesyonel Sürüş Asistanı BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

Profesyonel Sürüş Asistanı.

Opsiyonel olarak alınabilen Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik veya sıkışık trafikte sürüş koşullarında en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak genişletilmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şerit Değiştirme ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Yeni BMW 5 Serisi, şimdi kaçırılmayacak 220.000 TL’ye %0 faiz oranı avantajı, takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle*. Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

%0 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ

Bu ve diğer cazip ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yeni BMW 520i Sedan:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,1
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 162

  Yeni BMW 530i xDrive Sedan:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,3
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 166

  Yeni BMW 520d xDrive Sedan:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 5,5
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 144

  Yeni BMW 530e xDrive Sedan
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 1.6-2.2
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 36-49
  Enerji tüketimi (kWh/100km) (ortalama) : 17.4-19.4

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.