BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift Metalik Mavi/Phytonic hareketsiz halde kuş bakışı görünüm

THE 5

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN: MODELLER VE TASARIM SEÇENEKLERİ

Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ı kişisel tercihlerinize uygun şekilde tasarlayın. Arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda cazip tasarım seçeneği, motorlar, sürüş dinamikleri, özellikleri, sürüş asistan sistemleri ve dijital hizmetleri keşfedin.

Devamı
THE 5YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN: MODELLER VE TASARIM SEÇENEKLERİ

TASARIM SEÇENEKLERİ

Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın karakteristik model ve donanım seçeneklerini keşfedin.

Luxury Line

Luxury Line otomobilin şık tarafını yansıtıyor. Parlak Krom şık tasarım öğeleri, dış tasarıma ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şık izlenim iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar lüks özellikleri oluşturuyor.

BMW 5 Serisi Sedan 520d xDrive G30 Metalik Gri/Bernina Luxury Line

Luxury Line otomobilin şık tarafını yansıtıyor. Parlak Krom şık tasarım öğeleri, dış tasarıma ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şık izlenim iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar lüks özellikleri oluşturuyor.

M Sport

M Sport donanım, otomobile daha sportif bir hava katıyor. Dıştaki ve içteki birçok detayla belirginleştirilen görünüme ek olarak M Sport, sürüş keyfini de artırıyor. Örneğin M Sport süspansiyon ve M Aerodinamik sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor.

BMW 5 Serisi Sedan 520d xDrive G30 Metalik Beyaz/Alpine M Sport

M Sport donanım, otomobile daha sportif bir hava katıyor. Dıştaki ve içteki birçok detayla belirginleştirilen görünüme ek olarak M Sport, sürüş keyfini de artırıyor. Örneğin M Sport süspansiyon ve M Aerodinamik sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor.

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN’IN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

Bir bakışta hareketli ve yürüyen aksam teknolojileri.

Daha fazla güç, daha fazla kontrol. Özellikle ekonomik 4 silindirli dizel motordan yüksek devir karakterine ve etkileyici bir torka sahip 4 silindirli benzinli motora kadar tüm seçenekleriyle Yeni BMW 5 Serisi Sedan her zaman atletik performansını her yolculukta gözler önüne seriyor. Kusursuz şekilde ayarlanmış hareketli ve yürüyen aksam teknolojileriyle ideal çekiş ve eşsiz sürüş keyfi garanti ediliyor.

BMW TwinPower Turbo 6 silindirli benzinli motor BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

BMW TwinPower turbo 4 silindirli benzinli motorlar

Hakim güç, kesintisiz çalışma ve heyecan verici ses BMW EfficientDynamics motor ailesinin en son nesli tarafından sunulan BMW TwinPower turbo 4 silindirli benzinli motor seçeneklerinin öne çıkan özellikleri arasında. Çift VANOS, Valvetronic, Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon, TwinScroll Turboşarj ve Twin Power Turboşarj ile benzinli motorlar, motor hacmine bağlı olarak 170 ve 252 beygir güç üretebiliyor.
BMW TwinPower Turbo 4 silindirli dizel motor BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

BMW TwinPower Turbo 4 silindirli dizel motor.

Yeni nesil BMW TwinPower Turbo 2,0 litre 4 silindirli dizel motorlar düşük motor devirlerinde bile çevik güç üretimiyle birlikte son derece hızlı tepki sunuyor. Değişken türbin geometrisine sahip turboşarj teknolojisi ve CommonRail direkt enjeksiyon bu motorların yakıt açısından verimli ve düşük emisyonlu olmasını sağlıyor.
BMW xDrive BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift

xDrive.

BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi, maksimum çekiş, sürüş dinamikleri ve her türlü sürüş durumunda güvenlik sağlamak üzere gücü ön ve arka tekerlekler arasında akıcı ve değişken biçimde dağıtıyor. Çok daha fazla çeviklik için, örneğin elektronik olarak kontrol edilen güç dağıtımı virajlarda arkadan ve önden savrulmayı dengeliyor.

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN'IN TASARIMI.

İç ve dış tasarım seçenekleri.

BMW 5 Serisi Sedan sportif ve modern tasarımıyla ilham veriyor. Önde opsiyonel olarak tercih edilebilen BMW Laserlight ya da trapezoid egzoz çıkışları ve LED stop lambaları gibi donanımlar, otomobilin dinamik ve ilerici karakterini öne çıkarıyor. İç tasarımda ise ortam aydınlatma veya opsiyonel olarak tercih edilebilen seramik çerçeveli kumanda öğeleri gibi özellikler bu Business Sedan otomobilin konfor ve şıklığını vurguluyor.

BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
BMW Böbrek Izgaraları BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift Metalik Mavi/Phytonic önden yakın çekim

Dekoratif ön ızgaralar

BMW Böbrek Izgaraları olarak anılan geniş, tek parçadan oluşan dekoratif ön ızgaralar otomobilinizin dinamik görünümünü artıran karakteristik bir tasarım öğesidir. Dikey çubukların ve etrafındaki çemberin renkleri tasarım paketi seçimine bağlı olarak değişir.
BMW Laserlight BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift Metalik Mavi/Phytonic önden yakın çekim

BMW Laserlight.

Opsiyonel olarak alınabilen BMW Laserlight, uzun huzme modunda yaklaşık 650 m’lik menzili ile geleneksel farların yaklaşık iki katı kadar bir mesafeyi aydınlatır. Karanlıkta daha iyi görüş sayesinde güvenlik artar. Fardaki mavi vurgular ve "BMW Laser" yazısı otomobilin teknolojik standartlarını ve sportifliğini vurgular.
LED stop lambaları BMW 5 Serisi Sedan Facelift Metalik Mavi/Phytonic arkadan yakın çekim

LED stop lambaları.

Karakteristik L biçimindeki üç boyutlu arka farlar ve tamamen LED teknolojisine sahip aydınlatma öğeleri sayesinde, karanlıkta bile otomobilin BMW olduğu anlaşılır.
Trapezoid egzoz çıkışı kaplaması BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift arkadan yakın çekim

Egzoz çıkışları, dikkat çekici, trapezoid.

Dikkat çekici Krom trapezoid egzoz çıkışları, biri solda diğeri sağda.
Ortam aydınlatma BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım

Ortam Aydınlatma.

Ön ve arka kapılardaki kontur ışıkları dahil olmak üzere ortam aydınlatma iç mekanda rahatlatıcı, sakin bir ışıklı ortam yaratıyor. Karartılabilir altı aydınlatma tasarımı aynı zamanda dört uygulamada dinamik fonksiyona sahip.
Parlak Siyah kumanda öğeleri BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım

Kumandalar için seramik kaplamalar.

Opsiyonel olarak alınabilen seçim kolu ile sıcaklık ve ses kadranlarının yanı sıra iDrive Butonu çerçevesi gibi kumanda öğelerine ait özel seramik kaplamalar, üst düzeyde kalite ve lüks görünüm sunuyor.
BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift hareketsiz haldeyken önden görünüm
Tam deri BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
Tam deri BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
Tam deri BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
İç kaplamalar BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
İç kaplamalar BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit
İç kaplamalar BMW 5 Serisi Sedan Individual G30 Facelift iç tasarım kokpit

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN İÇİN BMW INDIVIDUAL KOLEKSİYONU.

En saygın duruş bireysellikle gelir. Bu yüzden Yeni BMW 5 Serisi Sedan, seçenek yelpazesinde etkileyici stil 1001 I BMW Individual aerodinamik jantlar gibi özel ve yüksek kaliteli BMW Individual özellikleri sunuyor. Metalik Kırmızı/Aventurin, Metalik Mavi/Tanzanite ve Metalik Gri/Alvit şık gövde renkleri otomobilin sportif dış tasarımını tercihlerinize uygun hale getirirken Caramel, Tartufo veya Smoke White renklerdeki deri döşemeler iç tasarıma özel bir ruh katıyor.

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN'IN TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ.

Dijital hizmetler ve akıllı sürüş asistan sistemleri.

Geleceğe doğru giden hızlı şeritte son teknoloji asistan sistemleri, en üst düzeyde güvenlik ve konforu sunarken yenilikçi iş ve eğlence fonksiyonları hayranlık uyandırıyor, aynı zamanda bilgilendiriyor. Dijital hizmetler sayesinde yolculuğunuz boyunca sorunsuz ve rahat bir mobiliteye yönelik olarak ideal bağlantıya sahipsiniz.

Bilgi ekranı BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit
BMW Live Cockpit Professional BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

BMW Live Cockpit Professional.

Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak kullanılabilen iki adet yüksek çözünürlüklü 12,3 inç Kontrol Ekranı ve tam dijital 12,3 inç gösterge ekranından oluşur. BMW İşletim Sistemi 7 de iDrive Dokunmatik Controller aracılığıyla kontrol edilebilir.
Akıllı Telefon Entegrasyonu BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

Akıllı Telefon Entegrasyonu.

BMW’nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde otomobiliniz akıllı telefon ve otomobil arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay® ve Android Auto® fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları otomobilinizin içinde kullanabilirsiniz.
Bowers & Wilkins Diamond Surround Ses Sistemi BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kapı yakın çekim

Bowers & Wilkins Diamond Surround Ses Sistemi.

Opsiyonel olarak alınabilen iki diamond tweeter hoparlöre sahip Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi otomobildeki her koltukta olağanüstü, stüdyo kalitesinde ses sunuyor. Özenle konumlandırılmış 16 hoparlör büyüleyici bir ses deneyimi sağlıyor. Aydınlatmalı hoparlörlerle sistemin üstün ses kalitesi görsel olarak da vurgulanıyor.
Geri sürüş asistanı BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

Geri sürüş asistanı.

Geri Sürüş Asistanı 35 km/sa’e kadar hızlarda öne doğru yapılan son 50 metredeki manevraları kaydeder ve gerektiğinde geri çağırır. Bu sayede direksiyonu yönlendirmenize gerek kalmaz; yalnızca otomobilin çevresini izlemeye konsantre olabilirsiniz.
Profesyonel Sürüş Asistanı BMW 5 Serisi Sedan G30 Facelift iç tasarım kokpit

Profesyonel Sürüş Asistanı.

Opsiyonel olarak alınabilen Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik veya sıkışık trafikte sürüş koşullarında en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak genişletilmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şerit Değiştirme ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Dinamik silueti, etkileyici sürüş dinamikleri ve yenilikçi teknolojileriyle birlikte sportif business sedanın zirvesinde yer alan Yeni BMW 5 Serisi, kaçırılmayacak 400.000 TL’ye %0,99 faiz oranı avantajı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle* Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor. Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

%0,99 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı

YAKIT TÜKETIMI VE CO2 EMISYONU.

BMW 530e Sedan:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 1,8-1,6
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 40-36


BMW 540i Sedan:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 6,8-6,6
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 154-150


BMW 520d xDrive Sedan:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 4,6-4,4
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 122-117


Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

 

Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

 

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında kıyaslama yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yeni BMW 520i Sedan:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,1
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 162

  Yeni BMW 530i xDrive Sedan:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,3
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 166

  Yeni BMW 520d xDrive Sedan:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 5,5
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 144

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.