BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızı önden görünüm

THE M5

BMW M

YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN M OTOMOBİLLERİ.

THE M5YENİ BMW 5 SERİSİ SEDAN M OTOMOBİLLERİ.

Yeni BMW M5 Competition, Yeni BMW M5 ve Yeni BMW M550i xDrive.

Yeni BMW 5 Serisi Sedan M modelleri, tipik M sportifliğini, business sedanının konforu ve zarafetiyle olağanüstü bir şekilde bir araya getiriyor. Güçlü kişiliğe sahip üç benzersiz M otomobilini keşfetmeye hazır mısınız? Gücü 625 beygire ulaşabilen (460 kW), performans için optimize edilmiş süspansiyon kurulumuna sahip olan M xDrive özellikli Yeni BMW M5 Competition, mutlak gücün zirvesini temsil ediyor ve bunu tasarım öğeleri ile de pekiştiriyor. Maksimum çekiş ve en iyi sürüş dinamikleri için tasarlanan M xDrive özelliğinin yanına, Yeni BMW M5 uzun mesafelerde sportif sürüş konforu için her talebi karşılayan bir süspansiyona sahip. 600 beygirlik güce sahip (441 kW) 8 silindirli M motoru, gücü ve çevikliği ile etkileyici sürüş dinamikleri sunuyor. Sıra bu üç modelin sonuncusu Yeni BMW M550i xDrive Sedan'da… Yepyeni özelliklere sahip olan bu atletik model, 530 beygirlik (390 kW) gücü ve özellikle de sportifliğin, konforun ve verimliliğin dengeli kombinasyonu ile oldukça etkileyici.

Yeni BMW M5 Competition:
Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 10.6
Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 243

Yeni BMW M5:
Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 11.3
Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 259

Yeni BMW M550i xDrive Sedan:
Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km):10.1 – 9.9
Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 233 - 227

Devamı

YENİ BMW M5 COMPETITION VE YENİ BMW M5: ÖNE ÇIKANLAR.

BENZERSİZ PERFORMANS VE SPORTİF, AYRICALIKLI TASARIMI KEŞFEDİN.

BMW M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor BMW M5 Competition F90 LCI

625 BG YÜKSEK PERFORMANSLI M MOTOR.

Yeni BMW M5 Competition'ın BMW M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motoru.

Yeni BMW M5 Competition'ın 4,4 litrelik V8 motoru, 625 bg güç ve 750 Nm tork üreterek olağanüstü güç sunuyor. 350 bar yüksek basınçlı enjeksiyon, son derece dinamik iki TwinScroll turboşarj, dolaylı ara soğutucu ve ideal tepki hızı için çapraz egzoz manifoldu ile donatılan yüksek devirli M motor, olağanüstü hızlanma değerleri ve tüm motor devirleri aralığında sürekliliğini koruyan yüksek performans sunuyor.

BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı sürüş sırasında arkadan görünüm

HEYECAN VERİCİ SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE ÇEVİKLİK.

Yeni BMW M5 Competition ve Yeni BMW M5 modellerinin hareketli aksamı ve yürüyen aksamı.

Yeni BMW M5 Competition ve Yeni BMW M5 spor sedan modelleri, aktif M diferansiyelli performans odaklı dört çeker M xDrive sisteminden, esnek olarak uyarlanabilir M modeline özel süspansiyona ve değişken vites değiştirme seçenekleriyle 8-ileri M Steptronic şanzımana kadar donanımlarla motorsporları genlerini taşıyor. Modeller, maksimum hassasiyet, çeviklik ve sürüş dengesi ile karakterize edilen maksimum sürüş dinamiği sunuyor.

M Tasarımlı BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı önden görünüm

ATLETİK DIŞ TASARIM.

Yeni BMW M5 Competition ve Yeni BMW M5 modellerinin güçlü ve sportif dış tasarımı.

Yeni BMW M5'in M modeline özel tasarımı, sade çizgileri ve atletik oranları bir araya getirerek saf dinamikleri tam anlamıyla yansıtıyor. Üç boyutlu çift çubuklu M Böbrek Izgaralar, aerodinamik formuyla M dış aynalar veya tipik M çift egzoz çıkışları gibi M modeline özel tasarım öğeleri, spor sedanın yüksek performanslı karakterini optik olarak da vurguluyor.

Sürücü koltuğunda kadın ile BMW M5 Competition F90 LCI iç tasarım kokpit

YÜKSEK KALİTELİ İÇ TASARIM.

Yeni BMW M5 Competition ve Yeni BMW M5 modellerinin sportif ve lüks iç tasarımı.

Motor yarışları ruhunu yansıtan business lounge ile Yeni BMW M5 Competition ve Yeni BMW M5 modellerinin iç tasarımı, premium bir sedanın ferahlığını ve konforunu spor otomobilin sürücü odaklı ergonomik özellikleriyle bir araya getiriyor. Şanzıman ayarları için Drivelogic özellikli M vites seçim kolu, ışıklı M5 logosunu içeren çok fonksiyonlu M koltuklar veya kırmızı vites kulakçıklarına sahip M deri direksiyon gibi M özellikleri iç tasarımın sportif karakterini tamamlıyor.

YENİ BMW M5 COMPETITION’IN SPORTİF M TASARIMI.

İç ve dış tasarımın öne çıkan özellikleriyle Yeni BMW M5 Competition’ın karakteristik tasarımını keşfedin.

Yeni BMW M5 Competition'ın parlak siyah renkte tek parça çerçeveli yeniden tasarlanmış M Böbrek Izgarası, ön tasarımda öne çıkan özelliklerden biri. Yine parlak siyah renkte üç boyutlu çift çubuklar ve siyah M5 Competition amblemi, Böbrek Izgarasına doğru uzanan yeniden biçimlendirilmiş ince ışık grupları ile dinamik olarak desteklenen çarpıcı tasarımı tamamlıyor. Bu özellikler, kafes tasarımlı merkezi hava girişi ve iki büyük yan havalandırma şaftına sahip yeniden biçimlendirilmiş ön rüzgarlıkla etkileşim halinde Yeni BMW M5 Competition’ın performans potansiyelini ilk bakışta yansıtıyor. Yeni BMW M5 Competition'ın güncellenen arka tasarımı, daha koyu renkte üç boyutlu stop lambaları ve M otomobillerine özgü iki çift egzoz çıkışı bulunan güçlü bir arka rüzgarlık ile tanımlanıyor. Otomobilin olağanüstü atletik özellikleri sürücü odaklı kokpite de yansıyor. M deri direksiyon ve yeni 12,3 inç kontrol ekranından ışıklı M5 logosunu içeren çok fonksiyonlu M koltuklara kadar iç tasarım, hem sportif hem ayrıcalıklı bir görünüme sahip.
Yeni Böbrek Izgarası ile ön tasarım BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı önden görünüm
M Karbon tavan BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı kuş bakışı görünüm
BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı adam ile yandan görünüm
BMW Laserlight BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı önden yakın plan görüntüsü
BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı arkadan kuş bakışı görünüm
Stop lambaları BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı arkadan görünüm
Kapılar açık haldeyken BMW M5 Competition F90 LCI kokpit
BMW M5 Competition F90 LCI Çok Fonksiyonlu M koltuklar ile iç tasarım
Yeni Böbrek Izgarası ile ön tasarım BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı önden görünüm

Yeni BMW M5 Competition'ın ön tasarımı, siyah parlak renkte M modeline özel çift çubuklu tek parça yeni Böbrek Izgarası ile karakterize ediliyor. Geniş hava girişlerine ve merkezi dekoratif petek desenli kafese sahip biçimlendirilmiş M ön rüzgarlık, bu belirgin ifadeyi vurguluyor.

M Karbon tavan BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı kuş bakışı görünüm

Yeni BMW M5 Competition'ın yarış genlerinin görsel bir kanıtı olan M Karbon tavan, ağırlığı önemli ölçüde azaltıyor ve ağırlık merkezini alçaltıyor.

BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı adam ile yandan görünüm

Yeni BMW M5 Competition’ın 20 inç, stil 706 M, çarpıcı Siyah M hafif alaşım jantlar ile kusursuz şekilde uyum sağlayan parlak siyah renkteki M ızgarası ve ayna kapaklarının öne çıktığı güçlü yandan görünümü oldukça etkileyici.

BMW Laserlight BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı önden yakın plan görüntüsü

L biçimli ışık grupları içeren farlar ve yeniden tasarlanmış M Böbrek Izgarası, Yeni BMW M5 Competition’a karakteristik ve iddialı bir görünüm kazandırıyor.

BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı arkadan kuş bakışı görünüm

Parlak siyah çerçeveyle sunulan yeni üç boyutlu tasarımıyla LED stop lambaları, Yeni BMW M5 Competition’a çarpıcı bir görünüm katıyor.

Stop lambaları BMW M5 Competition F90 LCI BMW Individual Imola Kırmızısı arkadan görünüm

Kaslı arka tasarım, Yeni BMW M5 Competition’ın üstün performansına tanıklık ediyor. Bagaj kapağında yer alan çarpıcı Competition isimliği, siyah parlak renkte sade arka spoyler ve etkileyici çift egzoz çıkışı ile yine parlak siyah renkteki difüzör, modelin dinamik görünümünü öne çıkarıyor.

Kapılar açık haldeyken BMW M5 Competition F90 LCI kokpit

Yeni BMW M5 Competition’ın sportif, lüks kokpiti, M modeline özgü işlevselliği ve sürücü odaklılığı ile ayrıcalıklı konfor sunuyor.

BMW M5 Competition F90 LCI Çok Fonksiyonlu M koltuklar ile iç tasarım

Yeni BMW M5 Competition’ın iç tasarımında ışıklı M5 logosunu içeren çok fonksiyonlu M koltuklar ve tam entegre başlıklar, üstün oturma konforu ve mükemmel yan destekler ile karakterize edilen atletik ve ayrıcalıklı bir ifade yaratıyor.

BMW M5 Competition ve BMW M5 modellerine ait detaylar: Motor, donanım ve teknik bilgiler.

YENİ BMW M550i xDRIVE SEDAN’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

Yeni BMW M550i xDrive Sedan’ın motoru, sürüş dinamikleri ve tasarımı.

BMW M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI

BMW M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR.

530 bg güç ve 750 Nm tork ile olağanüstü performans sunuyor.

Yeni BMW M550i xDrive Sedan’ın BMW M TwinPower Turbo V8 motoru, dayanıklılığı, serbest devir alma özelliği ve yüksek performansı ile son derece gelişmiş, etkileyici bir güç merkezi niteliğinde. Bu özellikleri sağlayan donanımlar arasında tamamen değişken Valvetronic valf kontrolü, verimli direkt benzin enjeksiyonu ve silindir sıraları arasında kompakt şekilde konumlandırılmış iki turboşarj bulunuyor.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes şehir içinde sürüş sırasında yandan görünüm

ADAPTİF M SÜSPANSİYON PROFESSIONAL.

Her durumda hassas sürüş dinamikleri.

Mükemmel bir sürüş koordinasyonu ve opsiyonel olarak sunulan, 10 mm alçaltılmış Adaptif M Süspansiyonu ve akıllı dört çeker sistemi xDrive gibi öğeler: Yeni BMW M550i xDrive Sedan, son derece çevik ve hassas sürüş dinamiklerine sahip.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes şehir içinde sürüş sırasında önden görünüm

ATLETİK DIŞ TASARIM.

Yeni ön ver arka tampon gibi öne çıkan çarpıcı özellikler sportif görünümü destekliyor.

BMW M550i xDrive Sedan'ın dış tasarımı her açıdan güç ve modern sportif ruhu yansıtıyor. L biçimli ince ışık grupları ile Metalik Gri/Cerium şeritli genişletilmiş hava girişleri ile birlikte Metalik Gri/Cerium çerçeveli çarpıcı çift Böbrek Izgaralar dinamik bir ön bölüm oluşturuyor. Sportif görünüm, çarpıcı 20 inç hafif alaşım jantların öne çıktığı akıcı yan tasarımdan M Gurney flap ve siyah krom iki trapezoid egzoz çıkışının yer aldığı arka tasarıma kadar devam ediyor.

Çok Fonksiyonlu M koltuklar BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI iç tasarım

MODERN VE İŞLEVSEL İÇ TASARIM.

Ergonomik açıdan optimize edilmiş Çok Fonksiyonlu M koltuklar.

Yeni BMW M550i xDrive Sedan'ın iç tasarımı, sürücü odaklı sportif bir tasarım ile modern şıklık arasında mükemmel bir denge sağlıyor. Çok Fonksiyonlu M koltuklar, M deri direksiyon ve 12,3 inç iki ekran ile BMW Live Cockpit Professional gibi ergonomik açıdan optimize edilmiş donanım özellikleri, üst düzey konfor ve sportif sürüş deneyimini garanti ediyor.

BENİ BİLGİLENDİRİN.

Yeni BMW 5 Serisi M modelleriyle ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak için aşağıdaki bilgi formunu doldurmanız yeterli.

Devamı

YENİ BMW M550i XDRIVE'IN TASARIMI.

Yeni BMW M550i xDrive Sedan’ın iç ve dış tasarımında çarpıcı tasarım seçenekleri.

Yeni BMW M550i xDrive Sedan'ın yenilenen tasarımı modernliği ve atletizmi temsil ediyor. Dış tasarımdaki sade çizgiler ve güçlü tasarım dili, otomobilin dinamik potansiyelini yansıtıyor. Stili yenilenen Böbrek Izgarası, yeni ön rüzgarlığın hava girişleri, dış aynalar ve model isimliğinde simge haline gelmiş özel Metalik Gri/Cerium renkte tasarım özellikleri, karakter açısından güçlü vurgular sağlıyor. İç tasarım, konforlu ve sistematik olarak sürücü odaklı bir izlenim yaratıyor. İç tasarım, konforlu ve sistematik olarak sürücü odaklı bir izlenim yaratıyor. Sürücü ve ön yolcu için Çok Fonksiyonlu M koltuklar, M deri direksiyon veya 12,3 inç Kontrol Ekranı gibi yüksek kaliteli donanım özellikleri, Yeni BMW M550i xDrive Sedan ile yolculuğu lüks ve sportif bir deneyime dönüştürüyor.
Yeni Böbrek Izgarası ile ön tasarım BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde önden görünüm
Kırmızı renkte M sport fren ile 20 inç M hafif alaşım jantlar BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI
Arka spoyler BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes arkadan yakın plan görüntüsü
BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes otoyolda sürüş sırasında arkadan görünüm
BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI, 12,3 inç Kontrol Ekranı ile kokpit
Çok Fonksiyonlu M koltuklar BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI iç tasarım
BMW Individual Shadow Line farlar BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes önden yakın plan görüntüsü
Yeni Böbrek Izgarası ile ön tasarım BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde önden görünüm

YENİ RÜZGARLIK VE BMW LASERLIGHT İLE ATLETİK ÖN TASARIM.

Kırmızı renkte M sport fren ile 20 inç M hafif alaşım jantlar BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI

M SPORT FREN İLE 20 İNÇ M HAFİF ALAŞIM JANTLAR.

Arka spoyler BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes arkadan yakın plan görüntüsü

M ARKA SPOYLER.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes otoyolda sürüş sırasında arkadan görünüm

SERBEST BİÇİMLİ EGZOZ ÇIKIŞLARIYLA ARKA RÜZGARLIK.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI, 12,3 inç Kontrol Ekranı ile kokpit

YENİ MERKEZİ BİLGİ EKRANI İLE KOKPİT.

Çok Fonksiyonlu M koltuklar BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI iç tasarım

SÜRÜCÜ VE YOLCU İÇİN M ÇOK FONKSİYONLU KOLTUKLAR

BMW Individual Shadow Line farlar BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI BMW Individual Metalik Yeşil/Verde Ermes önden yakın plan görüntüsü

BMW INDIVIDUAL SHADOW LINE FARLAR.

YAKIT TÜKETIMI VE CO2 EMISYONU.

 • Yeni BMW M5 Competition:
  Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 10.6
  Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 243

  Yeni BMW M5:
  Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 11.3
  Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 259

  Yeni BMW M550i xDrive Sedan:
  Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 10.1 – 9.9
  Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 233 - 227

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.