BMW M4 G82 2020 Sao Paulo Yellow three-quarter front view in motion
Motor ve Yakıt TipiBenzinli

THE M4

BMW M

YENİ BMW 4 SERİSİ COUPÉ M MODELLERİ

Motor ve Yakıt TipiBenzinli
THE M4YENİ BMW 4 SERİSİ COUPÉ M MODELLERİ

Yeni BMW M4 Competition Coupé, Yeni BMW M4 Coupé ve Yeni BMW M440i xDrive Coupé.

Yeni BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri estetik, karakter ve M modellerine özgü atletik özelliklerin hayranlık veren bir bileşimini sunuyor. Üçlünün öncüsü olan model, etkileyici 510 bg motor gücü ve 650 Nm torkuyla Yeni BMW M4 Competition Coupé. Yüksek performanslı BMW M TwinPower Turbo motor, Drivelogic özellikli 8-ileri M Steptronic şanzıman, isteğe bağlı M xDrive* dört çeker, Aktif M Diferansiyel ve motorsporlarından alınan çeşitli teknolojilerle donatılan otomobil, günlük kullanımda ve yarış pistlerinde en yüksek sürüş dinamiklerini vaat ediyor. Yeni BMW M4 Coupé sportif yapısıyla 480 bg güç ve 550 Nm tork üretiyor. Arkadan itiş özelliği ve uygun şekilde artırılan manuel 6-ileri M şanzıman kombinasyonu son derece dinamik bir sürüş stili sunarak otomobili safkan bir yarışçı haline getiriyor. Model yelpazesine en son eklenen model Yeni BMW M440i xDrive Coupé. Çarpıcı tasarımın yanında 374 bg gücüyle bu sportif coupé, atletik özellikler, verimlilik ve günlük kullanıma uygunluğunun dengeli karışımıyla ilham verici.

*M xDrive modelinin 2021 yaz aylarında pazara sunulması bekleniyor.

YENİ BMW M4 COMPETITION COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

Yeni BMW M4 Competition Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Yeni BMW M4 Competition Coupé, BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri için en üst düzey performansı belirliyor. Yüksek performanslı 510 bg BMW M TwinPower Turbo sıralı 6-silindirli benzinli motor ve motor sporlarından alınan çeşitli hareketli ve yürüyen aksam teknolojileriyle donatılan bu spor coupé otomobil, M modellerine özgü en yüksek sürüş dinamiklerini sunuyor. İsteğe bağlı Aktif M Diferansiyelli M xDrive* dört çeker sistemi, günlük kullanımda ve yarış pistlerinde çarpıcı sürüş dinamiklerini garanti ediyor. İç ve dış tasarımdaki isteğe bağlı, M modellerine özgü Karbon detayların yanı sıra ön, yan ve arka bölümün güçlü tasarım dili otomobilin atletik karakterini öne çıkarıyor.

*M xDrive modelinin 2021 yaz aylarında pazara sunulması bekleniyor.

Yeni BMW M4 Competition Coupé’ın sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

YENİ BMW M4 COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

Yeni BMW M4 Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Yeni BMW M4 Coupé olağanüstü sürüş karakterine sahip saf bir spor coupé otomobil. Bu sürüş karakteri 480 bg yüksek performanslı BMW M TwinPower Turbo motor, arkadan itiş sistemi ve Aktif M Diferansiyelli M modellerine özgü süspansiyon gibi kökenleri motor sporlarına dayanan son derece gelişmiş teknolojiler sayesinde elde ediliyor. Kusursuz şekilde kademelendirilen manuel 6-ileri M şanzıman, kısa aralıklı ve hassas vites değişiklikleriyle özellikle sürücü ile otomobil arasında yoğun bir etkileşimi kolaylaştırıyor. Atletik dış tasarım, M modellerine özgü farklı donanım seçenekleri ve tasarım özellikleri Yeni BMW M4 Coupé’nin dinamik karakterini vurguluyor.

Yeni BMW M4 Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

YENİ BMW M440i xDRIVE COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

Yeni BMW M440i xDrive Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Konfor alanınızdan çıkmanın zarif bir yöntemini sunan Yeni BMW M440i xDrive Coupé olağanüstü performansa yönelik mesajların yanı sıra bireysel tasarımı da öne çıkarıyor. Metalik Gri/Cerium renkte M modellerine özgü tasarım özellikleri, dikey BMW Böbrek Izgaralardan egzoz çıkışı kaplamalarına kadar spor coupé modelin dinamik görünümünü tamamlıyor. M Sport koltuklar ve M deri direksiyon gibi öne çıkan iç tasarım özellikleri, sürücü odaklı kokpitin ayrıcalıklı sportif ruhunu vurguluyor.

Yeni BMW M440i xDrive Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

SÜRÜCÜ KOKPİTİ VE TEKNOLOJİLER.

En üst düzeyde konfor, güvenlik ve M duygusu sunan BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri, çeşitli yenilikçi teknolojilerle yolculuk sırasında sizi destekliyor. M modellerine özgü gösterge paneli* ve M modellerine özgü Head-Up Display* son derece net bir görünüm sunuyor. Bağımsız olarak yapılandırılabilen M Setup*, kırmızı start/stop düğmesi* ve M MODE* ve SETUP* düğmelerine sahip merkez konsol, motor sporları duygusunu pekiştiriyor. Otomobilinizi sürerken ve park ederken akıllı sürüş asistan sistemlerinden yararlanabilir veya BMW Intelligent Personal Assistant aracılığıyla BMW’nizle en yeni ve en kolay şekilde iletişim kurabilirsiniz. Buna ek olarak BMW’niz ve dünyayla bağlantı kurabilmeniz için sunulan birçok bağlantı özelliği ve dijital hizmet sayesinde mobil yaşam çok daha konforlu hale geliyor.

*Yeni BMW M4 Competition Coupé ve Yeni BMW M4 Coupé modelleri için sunulur.

Yeni BMW 4 Serisi Sedan M Modelleri Sürücü Kokpiti ve Teknolojiler

BMW M 50. YIL ÖZEL LOGOSU.

WE ARE M - BMW M’in 50. Yılı | BMW Türkiye

BMW M tutkunlarını heyecanlandıracak haber: Bu özel yıl dönümü için motor sporlarının efsanevi logosu geri dönüyor. Mavi, mor ve kırmızı renkli yarım dairelerden oluşan logo ilk olarak 1972’de kurulan BMW Motorsport GmbH’nin yarış otomobillerinde kullanılmıştı, şimdiyse tüm BMW M modellerinin yanı sıra M Sport tasarımına sahip seçili BMW modelleri önde, arkada ve jant göbeklerinde bu ikonik logo opsiyonuyla sunuluyor.

BİLGİ ALIN.

Yeni BMW M4 Coupé ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak için aşağıdaki bilgi formunu doldurmanız yeterli.

Devamı