BMW M4 G82 2020 Sao Paulo Yellow three-quarter front view in motion
Motor ve Yakıt TipiBenzin

THE M4

BMW M

BMW 4 SERİSİ COUPÉ M MODELLERİ

Motor ve Yakıt TipiBenzin
THE M4BMW 4 SERİSİ COUPÉ M MODELLERİ

BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé ve BMW M440i xDrive Coupé.

BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri estetik, karakter ve M modellerine özgü atletik özelliklerin hayranlık veren bir bileşimini sunuyor. Üçlünün öncüsü olan model, etkileyici 510 bg motor gücü ve 650 Nm torkuyla BMW M4 Competition Coupé. Yüksek performanslı BMW M TwinPower Turbo motor, Drivelogic özellikli 8-ileri M Steptronic şanzıman, isteğe bağlı M xDrive* dört çeker, Aktif M Diferansiyel ve motorsporlarından alınan çeşitli teknolojilerle donatılan otomobil, günlük kullanımda ve yarış pistlerinde en yüksek sürüş dinamiklerini vaat ediyor. BMW M4 Coupé sportif yapısıyla 480 bg güç ve 550 Nm tork üretiyor. Arkadan itiş özelliği ve uygun şekilde artırılan manuel 6-ileri M şanzıman kombinasyonu son derece dinamik bir sürüş stili sunarak otomobili safkan bir yarışçı haline getiriyor. Model yelpazesine en son eklenen model BMW M440i xDrive Coupé. Çarpıcı tasarımın yanında 374 bg gücüyle bu sportif coupé, atletik özellikler, verimlilik ve günlük kullanıma uygunluğunun dengeli karışımıyla ilham verici.

*M xDrive modelinin 2021 yaz aylarında pazara sunulması bekleniyor.

BMW M4 COMPETITION COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

BMW M4 Competition Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

BMW M4 Competition Coupé, BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri için en üst düzey performansı belirliyor. Yüksek performanslı 510 bg BMW M TwinPower Turbo sıralı 6-silindirli benzinli motor ve motor sporlarından alınan çeşitli hareketli ve yürüyen aksam teknolojileriyle donatılan bu spor coupé otomobil, M modellerine özgü en yüksek sürüş dinamiklerini sunuyor. İsteğe bağlı Aktif M Diferansiyelli M xDrive* dört çeker sistemi, günlük kullanımda ve yarış pistlerinde çarpıcı sürüş dinamiklerini garanti ediyor. İç ve dış tasarımdaki isteğe bağlı, M modellerine özgü Karbon detayların yanı sıra ön, yan ve arka bölümün güçlü tasarım dili otomobilin atletik karakterini öne çıkarıyor.

*M xDrive modelinin 2021 yaz aylarında pazara sunulması bekleniyor.

BMW M4 Competition Coupé’ın sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

BMW M4 COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

BMW M4 Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

BMW M4 Coupé olağanüstü sürüş karakterine sahip saf bir spor coupé otomobil. Bu sürüş karakteri 480 bg yüksek performanslı BMW M TwinPower Turbo motor, arkadan itiş sistemi ve Aktif M Diferansiyelli M modellerine özgü süspansiyon gibi kökenleri motor sporlarına dayanan son derece gelişmiş teknolojiler sayesinde elde ediliyor. Kusursuz şekilde kademelendirilen manuel 6-ileri M şanzıman, kısa aralıklı ve hassas vites değişiklikleriyle özellikle sürücü ile otomobil arasında yoğun bir etkileşimi kolaylaştırıyor. Atletik dış tasarım, M modellerine özgü farklı donanım seçenekleri ve tasarım özellikleri BMW M4 Coupé’nin dinamik karakterini vurguluyor.

BMW M4 Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

BMW M440i xDRIVE COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

BMW M440i xDrive Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Konfor alanınızdan çıkmanın zarif bir yöntemini sunan BMW M440i xDrive Coupé olağanüstü performansa yönelik mesajların yanı sıra bireysel tasarımı da öne çıkarıyor. Metalik Gri/Cerium renkte M modellerine özgü tasarım özellikleri, dikey BMW Böbrek Izgaralardan egzoz çıkışı kaplamalarına kadar spor coupé modelin dinamik görünümünü tamamlıyor. M Sport koltuklar ve M deri direksiyon gibi öne çıkan iç tasarım özellikleri, sürücü odaklı kokpitin ayrıcalıklı sportif ruhunu vurguluyor.

BMW M440i xDrive Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

SÜRÜCÜ KOKPİTİ VE TEKNOLOJİLER.

En üst düzeyde konfor, güvenlik ve M duygusu sunan BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri, çeşitli yenilikçi teknolojilerle yolculuk sırasında sizi destekliyor. M modellerine özgü gösterge paneli* ve M modellerine özgü Head-Up Display* son derece net bir görünüm sunuyor. Bağımsız olarak yapılandırılabilen M Setup*, kırmızı start/stop düğmesi* ve M MODE* ve SETUP* düğmelerine sahip merkez konsol, motor sporları duygusunu pekiştiriyor. Otomobilinizi sürerken ve park ederken akıllı sürüş asistan sistemlerinden yararlanabilir veya BMW Intelligent Personal Assistant aracılığıyla BMW’nizle en yeni ve en kolay şekilde iletişim kurabilirsiniz. Buna ek olarak BMW’niz ve dünyayla bağlantı kurabilmeniz için sunulan birçok bağlantı özelliği ve dijital hizmet sayesinde mobil yaşam çok daha konforlu hale geliyor.

*BMW M4 Competition Coupé ve BMW M4 Coupé modelleri için sunulur.

BMW 4 Serisi Sedan M Modelleri Sürücü Kokpiti ve Teknolojiler

BİLGİ ALIN.

BMW M4 Coupé ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak için aşağıdaki bilgi formunu doldurmanız yeterli.

Devamı