BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn önden görünüm Mesh Edition | BMW Türkiye

THE X2

BMW X2: MODELLER VE DONANIM

Donanım seçenekleri: M Sport modeli BMW X2’ye daha dinamik bir hava katıyor. M Sport X modeli sportif X karakterini daha da güçlendiriyor. Edition M Mesh ise otomobile oldukça çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.

Devamı
THE X2BMW X2: MODELLER VE DONANIM

  BMW X2 MODELLERİ VE DONANIM SEÇENEKLERİ.

  M Sport / Special Edition M Sport

  M Sport modeli araca daha sportif bir hava katıyor. Dış ve iç tasarımın daha keskin görünümüne ek olarak M Sport modeli sürüş keyfini artırmayı garanti ediyor. Örneğin M Sport süspansiyon ve M Aerodinamik sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor.

  M Sport / Special Edition M Sport

  M Sport modeli araca daha sportif bir hava katıyor. Dış ve iç tasarımın daha keskin görünümüne ek olarak M Sport modeli sürüş keyfini artırmayı garanti ediyor. Örneğin M Sport süspansiyon ve M Aerodinamik sürüş dinamiklerini dikkat çekici biçimde iyileştiriyor.

  • Dış tasarım

  • İç tasarım

  M Sport X / Special Edition M Sport X

  M Sport modeli otomobile daha sportif bir his katıyor. Dış ve iç tasarımın daha keskin görünümüne ek olarak, M Sport modeli sürüş keyfinizi de artırıyor. Örneğin, M Sport süspansiyon ve M Aerodinamikleri, sürüş dinamiklerini önemli ölçüde iyileştirir.

  M Sport X / Special Edition M Sport X

  M Sport modeli otomobile daha sportif bir his katıyor. Dış ve iç tasarımın daha keskin görünümüne ek olarak, M Sport modeli sürüş keyfinizi de artırıyor. Örneğin, M Sport süspansiyon ve M Aerodinamikleri, sürüş dinamiklerini önemli ölçüde iyileştirir.

  • Dış tasarım

  • İç tasarım

  BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn önden görünüm Çift Böbrek Izgaralar Mesh Edition | BMW Türkiye
  BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn yandan görünüm Mesh Edition | BMW Türkiye
  BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn hafif alaşım jantlar Mesh Edition | BMW Türkiye

  BMW X2 M MESH EDITION.

  İlk bakışta sizi büyüleyen BMW X2 M Mesh Edition, özel tasarımıyla son derece sportif ve şık bir görünüm sergiliyor. Metalik Gri/Brooklyn gövde rengi ve kafes görünümüne sahip etkileyici BMW Böbrek Izgaralar gibi öne çıkan çok sayıda tasarım özelliği sayesinde model, dikkatleri kolayca üzerinde topluyor. "Dakota" deri/Alcantara kombinasyonu M Sport ön koltuklar, M ayak dayaması ve M pedallar gibi ayrıcalıklı iç tasarım özellikleri sportif ruhu ve gerçek birinci sınıf karakteri öne çıkarıyor.

  BMW X2'NİN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

  BMW X2’e ait hareketli aksam ve yürüyen aksam teknolojileri.

  Güçlü motorlar. Doğrudan yönlendirme. Opsiyonel M spor süspansiyon. Bulunduğu sınıfta standartları belirleyen yüksek hassasiyette kullanım özellikleri. Kısa mesafede hızlanma veya uzun mesafeler, şehir içinde ya da virajlı kırsal yollarda kullanma olsun, heyecan verici dinamikler ve çeviklik. Olağanüstü bir çekiş ve denge sunan BMW X2, en dar virajları bile sanki bir ray üzerinde hareket ediyormuş gibi geçmenizi sağlıyor.

  BMW TwinPower Turbo 4 silindirli dizel motor BMW X2 F39

  BMW TwinPower Turbo 3 silindirli dizel motor.

  Yeni nesil BMW TwinPower Turbo 1,5 litre 3 silindirli dizel motorlar düşük motor devirlerinde bile çevik güç üretimiyle birlikte son derece hızlı tepki sunuyor. Değişken türbin geometrisine sahip turboşarj teknolojisi ve CommonRail direkt enjeksiyon bu motorların yakıt açısından verimli ve düşük emisyonlu olmasını sağlıyor.
  Vites kolu BMW X2 F39 iç tasarım

  Çift kavramalı spor şanzıman.

  Çift kavramalı spor şanzıman. Çift kavramalı 7- ileri Steptronic Sport şanzıman sportif vites değiştirmeye olanak sağlar. Otomatik şanzıman seçimine ek olarak, vites kolunu kullanarak istediğiniz zaman vitesi manuel olarak de değiştirebilirsiniz. SPORT modunda ve sol tarafta S/M pozisyonunda vites kolu ile vites geçişleri maksimum performansa yönelik olarak yapılandırılır.
  Adaptif süspansiyon BMW X2 F39

  Opsiyonel adaptif süspansiyon.

  On milimetre kadar alçaltılan opsiyonel adaptif süspansiyon, amortisör karakterinin sürüş durumuna uyarlanabilmesini mümkün kılıyor ve sürüş konforu ve sürüş dinamiklerini mümkün olduğunca güvenli bir şekilde bir araya getiriyor. Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla sürücü, standart COMFORT modu veya SPORT modu arasından seçim yapabilir.

  BMW X2'NİN TASARIMI.

  BMW X2’nin iç ve dış tasarımında çarpıcı tasarım seçenekleri.

  En büyüleyici biçimiyle radikal tasarım. Atletik omuz çizgisi ve hafifçe eğimli tavan çizgisi sayesinde BMW X2’nin dinamik stili özellikle etkileyici Metalik Altın/Galvanic rengiyle coupé benzeri bir karaktere sahip.

  Önden görünüm BMW X2 F20 Metalik Gri/Brooklyn
  Hava girişleri BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn önden görünüm

  Hava girişleri.

  İlk bakışta nefesleri kesen modelin ön bölümü, frenlerin ve motorun daha iyi soğutulmasını sağlayan büyük, üç parçalı hava girişleri ve güçlü ön tampon sayesinde kendine güvenen bir karaktere sahip. Hava girişlerine entegre edilen Hava Perdeleri gövdenin sürtünme direncini azaltmaya yardımcı oluyor.
  Çamurluk davlumbazları BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn yandan görünüm

  Çamurluk davlumbazları.

  Sportif genel görünüm, M Sport X donanımında yer alan belirgin Mat Gri çamurluk davlumbazları gösterişli jantlar için son derece dinamik bir çerçeve oluşturuyor. Tıpkı farklı yan marşpiyeler gibi bu özellikler de BMW X2’nin, X ailesinin tartışmasız bir öğesi olduğunun belirtisi.
  Marşpiyeler BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn yandan görünüm

  Marşpiyeler.

  BMW X2, başlattığı işi sonuna kadar devam ettirir. Mat Gri marşpiyeler üzerindeki orijinal paneller de bunu yansıtıyor. Mat Gri renkteki çamurluk davlumbazları arasında kesintisiz bir bağlantı oluşturan marşpiyeler, gövde rengi ile arka bölümdeki dekoratif öğeler arasındaki güçlü etkileşimi sistematik olarak devam ettiriyor.
  Arkadan görünüm BMW X2 F39 Metalik Gri/Brooklyn

  Arka tasarım.

  Baştan sona sistematik şekilde düşünülmüş benzersiz tasarım dili, arka bölüme uzanıyor. Rüzgarlıkla aynı seviyede olan bagaj kapağı, son derece estetik bir görünüm oluşturuyor. Bunu tamamlamak üzere bagaj kapağı tutamağı göze çarpmayacak şekilde BMW amblemine entegre edildi.
  Gösterge ekranı BMW X2 F39 iç tasarım

  İlerici işletim konsepti.

  Samimi bir konfor alanı sunan yenilikçi işletim konsepti, bu sınıfta standartları belirliyor ve iletişimi yeni bir seviyeye yükseltiyor. iDrive Butonu veya dokunma ve sesli kontrolü aracılığıyla sezgisel, basit ve rahat kullanım mümkün. İster navigasyon, ister bağlantı veya eğlence için olsun, altı hareketli bölmenin düzeni bağımsız olarak belirlenebilir ve bilgi gerçek zamanlı olarak alınır.
  Deri tasarım BMW X2 F39 iç tasarım

  Yüksek kalitede döşeme.

  İç tasarımla uyumlu çeşitli döşeme seçenekleri üst düzey işçilik sunuyor ve koltuk konforunu arttırıyor. Sarı kontrast dikişli kumaş 'Micro Hexagon"/ Sentatec kombinasyon seçeneği BMW X2'nin M Sport ve M Sport X tasarımı için özel olarak seçildi. Kol dayaması, merkez konsol ve ön konsol üzerinde de görülebilen bu malzeme, tüm iç tasarımın atletik görünümünü tamamlıyor.
  Panoramik cam tavanlı BMW X2.

  Panoramik cam tavan.

  Panoramik cam tavan, açıldığında bol miktarda temiz hava sunar. Kapatıldığında iç tasarımda parlak, ışıkla dolu bir atmosfer yaratır. Bir düğmeyle veya otomobil anahtarıyla otomatik olarak açılır ve kapanır; kaydırma ve kaldırma işlevleri, elektrikli perdeler ve rüzgar koruyucu ile donatılmıştır.
  Elektrikli ön koltuklar ve hafızalı sürücü koltuğu BMW X2.

  Elektrikli ön koltuklar ve hafızalı sürücü koltuğu.

  Sürücü ve yolcu koltuk ayarının elektrikli olarak ayarlanabilmesini sağlayan bu donanım, aynı zamanda sürücü tarafında sahip olduğu hafıza fonksiyonu ile iki farklı sürücü koltuğu konumunu elektronik olarak kaydediyor.

  BMW X2’NİN SÜRÜŞ ASİSTAN SİSTEMLERİ.

  BMW X2'nin dijital hizmetleri ve akıllı sürüş asistan sistemleri.

  BMW X2’de yer alan BMW Connected Uygulamasına ait yenilikçi BMW Connected+ Hizmetleri sayesinde akıllı telefonunuz ve aracınız arasında her zaman ideal bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Randevu veya rota planlıyor olmanıza ve bunları navigasyon sistemine gönderip göndermediğinize bakılmaksızın mevcut konumunuzu gerçek zamanlı olarak başkalarıyla paylaşabilir veya hedefinize ulaştıktan sonra yürüyeceğiniz mesafenin akıllı telefonunuzun ekranında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. BMW Connected ile yaşamınızı kolaylaştıracak bir uygulamayı deneyimleyin.

  Arkadan görünüm BMW X2 F39 Metalik Altın/Galvanic
  Kokpit Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control fonksiyonu BMW X2 F39 İç tasarım

  Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control.

  Fren özellikli Yaklaşma uyarısı içeren Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control, önceden seçtiğiniz hızı ve önde seyreden araçla aranızdaki mesafeyi koruyor. Araç hızlanma ve frenlemeyi kontrol ederek yavaş ilerleyen trafikte bile veya trafik sıkışıklıklarında durmaya yakın zamanda öndeki araçla önceden belirlenen mesafeyi gözetiyor.
  Deri direksiyon BMW X2 F39 iç tasarım

  Trafik sıkışıklığı asistanı.

  Trafik sıkışıklığı asistanı, sıkışık trafik durumlarında üzerinizdeki yükü hafifletiyor. 60 km/sa hıza kadar, sistem yoğun trafikte aracın "diğer araçların akışına uyarak ilerlemesini" sağlayarak trafik sıkışıklıklarının stresini azaltıyor. Öndeki araçla aradaki mesafeyi otomatik olarak koruyor ve hareketsiz kalana dek aracın hızını düzenlerken direksiyon desteği de sağlıyor.
  Sürüş Asistanı Plus BMW X2 F39 iç tasarım gösterge ekranı

  Sürüş Asistanı Plus.

  Sürüş Asistanı Plus donanımı güvenlik ve konfor açısından açıkça fark edilebilen bir gelişme sunar. Yaklaşma kontrolü uyarısı ve şehir içi fren uyarısı içeren Yaya uyarısı işlevini, Şerit Terk Uyarısı, Otomatik Uzun Far Fonksiyonu, Hız Limit Bilgisi, Dur & Kalk İşlevli kamera tabanlı cruise control özelliklerinin yanı sıra Trafik sıkışıklığı asistanını da içerir.
  Head-up Display BMW X2 F39 iç tasarım gösterge ekranı

  BMW Head-Up Display.

  Tam Renkli BMW Head-Up Display sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak tüm konsantrasyonun sürüşe verilmesini sağlıyor. Ekranda mevcut hız, navigasyon talimatları, sollama yapılmaz göstergesi dahil Hız Limit Bilgisi gibi bilgilerin yanı sıra telefon ve eğlence listeleri yer alıyor.

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW X2 sDrive16d:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 4,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 125

   Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

   Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

   Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.