Her Zaman Buradayız | BMW Türkiye

HER ZAMAN BURADAYIZ.

HER ZAMAN BURADAYIZ.

Tüm BMW müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının sağlığı ve emniyetleri en yüksek derecede önem taşımaktadır. Borusan Otomotiv, Koronavirüs’ün yayılma riskini olabildiğince minimize etmek için alınması gereken sağlık önlemleri konusunda hassasiyet göstermekte, kendi politikalarını sürekli gözden geçirip yenilemekte, çalışanlarını ve müşterilerini bilgilendirmektedir.

Hijyen denetim sertifikasına  sahip BMW Yetkili Satıcıları ve Servisleri’ni, satış ve satış sonrası ihtiyaçlarınız için ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz servis işlemlerinde Türkiye’de ilk kez 100% temassız hizmet sunan Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nden randevunuzu online alabilirsiniz.

Sizlerden sıklıkla gelen bazı soruları aşağıda yanıtlamaya çalıştık.

 

Devamı

SATIŞ İŞLEMLERİYLE İLGİLİ SORULAR.

 • Otomobil satın almak istiyorum. Hangi kanalları kullanabilirim?

  Satın almayı düşündüğünüz BMW modeli için model sayfalarında bulunan teklif ve bilgi formlarını da doldurabilir; BMW Yetkili Satıcıları ile doğrudan görüşmek ve ziyaret etmek için bu sayfadaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Aklınızdaki otomobil BMW’ni Bul’da yer alıyorsa rezerve edip satın alma ve teslimat işlemlerini dilediğiniz BMW Yetkili Satıcısında başlatabilirsiniz.

 • Test sürüşüne çıkabilir miyim?

  Alınan sağlık önlemleri çerçevesinde tüm Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları'ndaki test sürüşlerimize yeni bir bilgilendirmeye kadar ara verilmiştir. Test sürüşleri yeniden başladığında haberdar olmak için ilgilendiğiniz modele ait test sürüş formunu doldurabilirsiniz. 

 • BMW.com.tr üzerinden temsilcilerinizle görüntülü, online bir görüşme yapabilir miyim?

  Evet. İlgilendiğiniz BMW modelleri hakkında bilmek istediklerinizi anlık olarak sorabilmek, hatta bir BMW Online Genius ile görüntülü olarak görüşmek için BMW Video Chat’i denemenizi öneririz. BMW Online Genius ilgilendiğiniz modelle ilgili size teklif verebilir ve ilgilendiğiniz BMW modeliyle ilgili sorularınızı yanıtlayabilir. Görüşmenizi tercihinize göre yazılı, sesli veya görüntülü yapabilirsiniz.

 • İkinci el BMW otomobillerini en kolay nasıl inceleyebilirim?

  İkinci el BMW otomobillerini görüntülemek için Borusan Otomotiv İkinci El’i ziyaret edebilirsiniz. Onaylı BMW Premium Selection otomobillerin de yer aldığı bu web sitesinde Borusan Otomotiv güvencesiyle size en uygun kullanılmış otomobili bulabilirsiniz.

 • Hijyen denetimi sertifikası nedir?

  Tüm Borusan Otomotiv BMW Satıcı ve Yetkili Servisleri, bağımsız denetim firması Bureau Veritas tarafından yapılan hijyen denetimini başarıyla tamamladı ve “Hijyen Denetimi” sertifikasını almaya hak kazandı. Alınan önlemleri incelemek ve detaylı bilgi almak için tıklayın.

 • BMW İletişim Merkezi’ne nasıl ulaşabilirim?

  Bize telefonla ulaşmak isterseniz BMW İletişim Merkezi'mizi hafta içi 08.00 - 20.00, hafta sonu ise 09.00 - 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz: 0850 2521010

  Dilerseniz iletişim formunu da doldurabilirsiniz.
   

SATIŞ SONRASI İŞLEMLERLE İLGİLİ SORULAR.

 • Acil servis hizmetine nasıl ulaşabilirim?

  BMW Acil Yol Yardım Hattı 444 22 99 numaralı hat üzerinden 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 • Otomobilimi yetkili servise götürmem gerekiyor. Ne yapmalıyım?

  BMW Yetkili Servisleri gerekli tüm sağlık önlemlerini alarak size titizlikle hizmet sunmaya devam etmektedir. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerini ziyaret etmeniz gerekiyorsa lütfen bu sayfada listelenen web siteleri üzerinden ilgili lokasyonun çalışma saatlerini gözden geçirin.

 • Servis randevumu internet üzerinden nasıl alırım?

  BMW servis randevunuzu doğrudan almak için My BMW web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz servis randevu talep formumuzu doldurarak randevunuzu iletişim merkezimiz aracılığı ile de oluşturabilirsiniz.

 • Servis ihtiyacım var ancak yetkili servise gitmek istemiyorum. Ne yapabilirim?

  BMW Yetkili Servisleri’nde servis deneyiminizi %100 temassız gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de ilk kez sunulan bu hizmet ile, randevunuzu online olarak oluştururken otomobilinizin yerinden alma ve yerine teslimini içeren vale hizmeti talebinizi servis randevunuzu kaydetmeden önce seçebilirsiniz. Otomobiliniz teslim alınıp servise getirildikten sonra aşama takibi, ilave işlem onayı ve ödeme gibi diğer bütün işlemleri online olarak gerçekleştirebilir ve otomobilinizi yeniden dilediğiniz yerden teslim alırsınız.
   

  Detaylı bilgi alın

 • Hijyen denetimi sertifikası hangi yetkili servislerde geçerli?

  Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, tüm Borusan Otomotiv BMW Satıcıları ve Yetkili Servisleri, bağımsız denetim firması Bureau Veritas tarafından yapılan hijyen denetimini başarıyla tamamlayarak “Hijyen Denetimi” sertifikasını almaya hak kazandı. Alınan önlemleri incelemek için tıklayın.
   

TEMASSIZ SERVİS DENEYİMİ.

TEMASSIZ SERVİS DENEYİMİ.

Türkiye'de bir ilk: BMW Yetkili Servisleri'nde işlemlerinizi temassız gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu online olarak oluşturun; BMW’nizi dilediğiniz yerden alalım, tüm servis işlemleri gerçekleştirildikten sonra tekrar size getirelim. Üstelik servis takibi, ilave işlem onayı ve fatura ödemesi gibi diğer bütün işlemleri online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 

ONAYLI HİJYEN.

ONAYLI HİJYEN.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ve Servisleri artık Hijyen Denetimi sertifikasına da sahip.

Tüm Borusan Otomotiv BMW Satıcı ve Yetkili Servisleri, bağımsız denetim firması Bureau Veritas tarafından yapılan hijyen denetimini başarıyla tamamladı ve “Hijyen Denetimi” sertifikasını almaya hak kazandı.

Aynı Özel Teklifleri | BMW Türkiye

Aynı Özel Teklifleri.

BMW’nin güncel satış ve satış sonrası kampanyalarını ve fırsatlarını inceleyin.
İkinci El Otomobiller.

İkinci El Otomobiller.

Borusan Otomotiv güvencesiyle ikinci el BMW otomobiller: Seçin, inceleyin ve satın alın.

My BMW.

BMW’nize özel ayrıcalıklar dünyasına giriş yapın: BMW’niz için servis randevunuzu hızlıca alın ve otomobilinizin servis süreçlerini adım adım takip edin.
Yetkili Satıcılar ve Servisler | BMW Türkiye

Yetkili Satıcılar ve Servisler.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri’nin iletişim bilgilerini inceleyin.
BMW Broşürler.

BMW Broşürler.

BMW modellerinin güncel kataloglarını indirip detaylarıyla inceleyin.
Joy Blog.

Joy Blog.

BMW dünyasından ve ayrıca farklı kategorilerde ilham verici makalelere göz atın.

Bize Ulaşın.

Arayıp da bulamadığınız bir bilgi varsa iletişim formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz iletişim merkezimizi de arayabilirsiniz.