DÜNYANIN EN GÜÇLÜ HARFİNİN 40 YILI.

BMW M

Bireyselliklerine düşkün sürücüler için BMW M GmbH.

Motor sporlarına olan tutkumuzla, sürüş keyfini misyonumuz olarak kabul ederek ve Mükemmeliyeti itici gücümüz olarak kullanarak efsane olma potansiyeline sahip otomobiller yaratma hedefiyle yola çıktık ve hayallerimizden taviz vermek bize göre değil.

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ HARFİNİN 40 YILI.Bireyselliklerine düşkün sürücüler için BMW M GmbH.

Motor sporlarına olan tutkumuzla, sürüş keyfini misyonumuz olarak kabul ederek ve Mükemmeliyeti itici gücümüz olarak kullanarak efsane olma potansiyeline sahip otomobiller yaratma hedefiyle yola çıktık ve hayallerimizden taviz vermek bize göre değil.

Devamı

  M OTOMOBİLLERİ İLE TUTKUYU DENEYİMLEYİN.

  Yarış pisti için yaratılan ama tüm yollara uygun M otomobilleri. Motor sporlarından ilham alan özel donanımlı otomobiller çeviklik, dinamikler ve kolay güç üretimi açısından en zorlu talepleri dahi karşılar. Etkileyici tasarım ve üstün işlevsellikle bir araya getirilen güçlü motorlar, her bir otomobilin nasıl tutkuyla üretildiğini hissetmenizi sağlar.

  BMW INDIVIDUAL.

  Kendi lüks anlayışınızı belirleyebilmek en büyük lükstür. BMW'nizi BMW Individual Collection tarafından sunulan özel donanımlarla kendi arzunuza göre tasarlayın. Hayranlık uyandıran boya seçenekleri, yüksek kaliteli deri döşemeler, ahşap kaplamalar ve diğer olağanüstü özellikler bir araya gelerek BMW'nizi kişileştirebilmenizi sağlar ve duyularınıza ilham verir. Artık gerçekten benzersiz bir otomobile sahip olma hayalinizi gerçekleştirin. Rakipsiz bir tarz ve kusursuz işçilikle BMW Individual Manufaktur, arzularınızı gerçeğe dönüştürerek kişisel sürüş keyfi sunan ve kişiliğinizi en üst düzeyde ifade edebilmenizi sağlayan benzersiz bir otomobil yaratır.

  M DONANIMLARI VE PAKETLERİ MÜKEMMEL UYUM SAĞLAR.

  M donanımları ve paketlerinin her biri yürüyen aksamdan tasarım öğelerine, hafif alaşım jantlardan motorlara kadar birbiriyle hassas biçimde uyumlu farklı bileşenleri içerir.

  TUTKU, BMW SÜRÜŞ DENEYİMİ İLE İZ BIRAKIR.

  Trafik yönetmeliğinin sınırlarının ötesinde deneyim kazanın. Zorlu sürüş koşulları altında fizik kanunlarını deneyimleyin ve güvenli teknikleri uygulayın. Klasik motor yarışlarının ruhunu gerçek yarış pistlerinde hissedin. Tüm bunlar ve daha fazlası M Automobiles tarafından gerçekleştirilen çeşitli sürücü eğitim kurslarıyla sunulur.

  BMW M PERFORMANCE OTOMOBİLLERİ: POWERED BY M.

  BMW M performance otomobilleri, güç ve dinamiklere olan tutkunun ürünüdür. Detaylara gösterilen özen ve BMW M'deki mühendislerin deneyimlerinin bir araya getirilmesiyle geliştirilir. Böylece olağanüstü bir sportif karakterin yanı sıra dinamikler, konfor ve günlük kullanıma uyumun benzersiz bir bileşimine sahip otomobiller ortaya çıkar. BMW M GmbH ile yakın işbirliği içerisinde geliştirilen, özel “Powered by M” onayını taşıyan sonradan takılabilen BMW M Performance aksesuarları motor yarışlarını caddelere taşır. Ayrıca, BMW'nizi çok daha sportif hale getirecek ideal temeli oluştururlar.

  BMW M, MOTOGPTM'DE.

  1999 yılından beri süregelen uzun soluklu ve başarılı bir işbirliği ile BMW M “MotoGP'nin resmi otomobili”dir ve MotoGP organizatörü Dorna Sports'un güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olmaya devam etmektedir. Bu iş ortaklığının temelini güvenlik otomobilleri ve resmi filonun geri kalanı için otomobil tedariki oluşturur. Bu sezon, filo başta BMW M4 Coupé Güvenlik Otomobili olmak üzere beş adet BMW M ve M Performance modelini içeriyor. Ayrıca, BMW M GmbH geçtiğimiz yıllarda MotoGP faaliyetlerini de genişletti. 2003 yılından bu yana her sezonun sonunda en iyi MotoGP sporcusuna saygın BMW M Ödülü sunuluyor. BMW M MotoGP Experience konuklarına eski Dünya Şampiyonu Loris Capirossi rehberliğinde garaj turları ve gerçek BMW M Güvenlik Otomobilinde unutulmaz bir gezintiyi içeren ve motosiklet yarışlarının zirvesinde sahne arkasında neler yaşandığı hakkında ayrıcalıklı bilgiler edinebilecekleri benzersiz bir yarış hafta sonu yaşatılıyor. Bunlar BMW M'in MotoGP'deki etkinliklerinden yalnızca birkaçıdır. MotoGP ile işbirliği hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz: