BMW ACİL YOL YARDIM HATTI.

  444 22 99.

  BMW Yol Yardım Hattı’na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99’dan ulaşabilirsiniz.

  Garanti kapsamındaki BMW otomobiliniz ile yola devam etmenizi engelleyen durumlarda BMW Acil Servis yetkilimiz 1 saati aşmayacak onarımlarda yerinde hizmet verir. Bunun dışındaki onarımlar için ise otomobilinizin en yakın yetkili servise çekim işlemi yol yardım ekibimiz organize edilecektir. Ayrıca, ikame araç, şehirlerarası ulaşım için bileti, 5 güne kadar ücretsiz otel konaklaması gibi kolaylıklardan da yararlanabilirsiniz.

  Tamamen elektrikli BMW i modellerinde ise tüm bunlara ek olarak yılda bir defaya mahsus olmak üzere, acil bir şarj ihtiyacı olduğunda araç en yakın şarj istasyonuna götürülür, yolcuların ilgili istasyona transferinin sağlanır.

  Garanti kapsamında olmayan BMW otomobiliniz ile yola devam etmenizi engelleyen durumlarda ise servise 50 km’ye kadar olan mesafelerde BMW Acil Servis yetkilimiz 1 saati aşmayacak onarımlar için yol ücreti talep etmeden güncel servis ve parça ücretleri çerçevesinde hizmet verir.

  BMW Acil Yol Yardım Hattı

   

  YOL YARDIM PLUS İLE TANIŞIN.

  Otomobilinizin garanti süresi dolduysa endişelenmeyin. Garanti kapsamından çıkmış 3 yaş ve üzeri otomobilinize yaptıracağınız belirli bakımlar için 31 Aralık 2021 tarihine kadar Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerine gelin, 1 yıl boyunca Yol Yardım Plus’dan yararlanma hakkı kazanın*. Yol Yardım Plus ile, acil yol yardım ihtiyacınızda aracınızın en yakın yetkili servise çekilmesi ve yolcuların en yakın merkezi lokasyona transferi sağlanır.

  Devamı

  SERVİS RANDEVU FORMU.

  Yol Yardım Plus hizmeti almak isterseniz, garanti kapsamında olmayan 3 yaş ve üzeri otomobilinizin ilgili bakım hizmeti için randevu talebinizi aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

  Devamı
  BMW Acil Yol Yardım Hattı