BMW M

Yeni BMW M2 Competition modelinin tasarımı ve altında yatan fikir BMW M GmbH’nin köklü tarihine dayanır. Otomobil, sportif becerisini ve klasik arkadan itiş özelliğini, modern bir M otomobilinin hassasiyeti ve çevikliği ile bir araya getirir. Karakteristik ön ve arka rüzgarlıklar, hava akışını ve aerodinamik özellikleri optimize eder. Sportif biçimde uyarlanan süspansiyon ve güçlü bir M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, nefes kesici bir performans sunar.

Yeni BMW 3 Serisi Sedan M Modelleri, güçlü orantıları ve 4-Kapı tasarımını M modellerine özgü sportif özelliklerle bir araya getiriyor. Her biri güçlü bir karaktere sahip dörtlüye, etkileyici 510 bg motor gücü ve 650 Nm tork sunan Yeni BMW M3 Competition Sedan öncülük ediyor. Yüksek performanslı BMW M TwinPower Turbo motor, Drivelogic özellikli 8-ileri M Steptronic şanzıman, isteğe bağlı M xDrive* dört çeker, Aktif M Diferansiyel ve motor sporlarından alınan çeşitli teknolojilerle donatılan otomobil, günlük kullanımda ve yarış pistlerinde en yüksek sürüş dinamiklerini vaat ediyor. Yeni BMW M3 Sedan, sportif yapısıyla 480 bg güç ve 550 Nm tork üretiyor. Arkadan itiş özelliği ve uygun şekilde artırılan manuel 6-ileri M şanzıman kombinasyonu son derece dinamik bir sürüş stili sunarak otomobili safkan bir yarışçı haline getiriyor. Model yelpazesi Yeni BMW M340i xDrive ve Yeni BMW M340d xDrive Sedan modelleriyle tamamlanıyor. Bu güçlü sedan otomobiller cazip tasarımlarının yanı sıra sportif özellikler, verimlilik ve günlük kullanıma uygunluğu dengeli şekilde birleştirerek ilham veriyor.

Yeni BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri estetik, karakter ve M modellerine özgü atletik özelliklerin hayranlık veren bir bileşimini sunuyor. Üçlünün öncüsü olan model, etkileyici 510 beygir motor gücü ve 650 Nm torkuyla Yeni BMW M4 Competition Coupé. Yeni BMW M4 Coupé sportif yapısıyla 480 beygirlik güç ve 550 Nm tork üretiyor. Model yelpazesine en son eklenen model Yeni BMW M440i xDrive Coupé. Çarpıcı tasarımın yanında 374 bg gücüyle bu sportif coupé, atletik özellikler, verimlilik ve günlük kullanıma uygunluğunun dengeli karışımıyla ilham verici.

BMW 5 Serisi Sedan M modelleri, tipik M sportifliğini, business sedanının konforu ve zarafetiyle olağanüstü bir şekilde bir araya getiriyor. Güçlü kişiliğe sahip üç benzersiz M otomobilini keşfedin: 625 beygire ulaşabilen (460 kW), performans için optimize edilmiş süspansiyon kurulumuna sahip olan M xDrive özellikli BMW M5 Competition, mutlak gücün zirvesini temsil ediyor ve bunu tasarım öğeleri ile de pekiştiriyor. Maksimum çekiş ve en iyi sürüş dinamikleri için tasarlanan M xDrive özelliğinin yanına, BMW M5 uzun mesafelerde sportif sürüş konforu için her talebi karşılayan bir süspansiyona sahip. 600 beygirlik güce sahip (441 kW) 8 silindirli M motoru, gücü ve çevikliği ile etkileyici sürüş dinamikleri sunuyor. BMW M550i xDrive Sedan ise 530 beygirlik (390 kW) gücü ve özellikle de sportifliğin, konforun ve verimliliğin dengeli kombinasyonu ile oldukça etkileyici.

BMW M8 Coupé otomobilleri, M genlerinin günlük kullanıma şık bir biçimde dönüştürülmüş halidir; hem yolda hem pistte sürüşün zirvesidir. BMW akıllı dört çeker xDrive sistemine sahip BMW M8 Coupé, gerçek motor sporları hissi ile lüks bir ortam sunmanın yanı sıra dinamik performansın sınırlarını zorlamak üzere tasarlanmıştır. BMW M8 Coupé Competition bu yüksek performanslı spor otomobilin çok daha güçlü, şık bir versiyonudur.

Gösterişli ve güçlü BMW M8 Cabrio ve BMW M8 Cabrio Competition, özgürlüğün ve lüksün yeni standartlarını belirler. BMW M8 Competition Cabrio, olağanüstü üstü açık sürüş keyfini temsil eden yüksek performanslı bir spor otomobil. BMW M8 Cabrio Competition modeli ise günlük sürüş ile motor sporlarından ilham alan performans, benzersiz tasarım vurgusu ve lüks iç tasarım arasında çok güçlü bir denge kurar.

BMW M8 Gran Coupé ve BMW M8 Gran Coupé Competition, BMW M’in benzersiz mühendislik dehası ile BMW Luxury sınıfının ayrıcalıklı dünyasını bir araya getirir. BMW M8 Gran Coupé eşine az rastlanan ambiyansı ve dinamik karakteriyle ön plana çıkar. BMW M8 Gran Coupé Competition ise çarpıcı performansı ve yüksek seviyede lüksü ifade eder.

Devamı