BMW i

BMW i sürdürülebilir mobilite açısından kapsamlı ve çığır açan bir konsepttir. Vizyon sahibi elektrikli otomobiller ve mobilite hizmetleri, ilham veren tasarım ve sürdürülebilirlik kavramı ile ön plana çıkan yeni premium anlayışını temsil eder. Yenilikçi otomobilleriyle heyecan yaratan tamamen elektrikli BMW i3, şehir içi kullanıma uygun baştan sona sürdürülebilir özellikte tasarlanmış, yerel ölçekte emisyonsuz bir otomobildir.

Elektrikli ve heyecan verici eDrive özelliğine sahip BMW i3'ün her detayı, her özelliği, kısaca her şeyi canlı bir şehir hayatını tamamlayıcı şekilde tasarlanır. Tamamen emisyonsuz motoruyla BMW i3, belirli otomobiller için kısıtlamaların uygulandığı, bir otomobile en çok ihtiyaç duyulan şehir merkezlerinde mobiliteyi garanti eder. Ekolojik bir açıdan bakıldığında, BMW i3 düşük hızlardan veya tamamen hareketsiz halden başlayarak nefes kesen hızlanma özelliği ile sizi etkiler, kullanıma bağlı olarak 335 kilometreye ve günlük kullanımda ise 260 kilometreye kadar menzil sunan yüksek gerilimli batarya (lityum iyon yüksek gerilimli batarya) ile şehrin en yoğun alanlarında bile tüm varış noktalarını destekler. Menzil konusunda endişe duymadan, konforlu uzun yolculukları mümkün kılar.

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3, emisyonsuz sürüş keyfinde yeni bir dönemin habercisi. İki dünyanın en iyilerini bir araya getiren tamamen elektrikli ilk BMW SAV’ını keşfedin: BMW X3'ün sürüş dinamikleri ve üstün kalitesi ile beşinci nesil BMW eDrive teknolojisinin yüksek performansı ve verimliliği bir arada. Tamamen elektrikli ve tamamen yeni: BMW iX3 ile e-mobilitenin geleceğini keşfedin.

Devamı