HAREKET HALİNDE VE ELEKTRİKLİ.

BMW'den elektromobilite.

BMW'nin tüm rotalar ve tüm sürüş stilleri için sunduğu elektromobilite, eDrive teknolojisiyle, sürdürülebilir ve düşük emisyonlu sürüşü garanti eder. BMW, elektrikli sürüşün tüm avantajlarının sınırsız keyfinden yararlanılması için tamamen elektrikli ve plug-in hybrid otomobiller sunar.

Devamı

BMW eDrive.

BMW eDrive öncü mobilitenin zirvesidir. Yenilikçi BMW EfficientDynamics teknolojileri, vizyon sahibi bir elektrikli sürüş konsepti ile birleştirilir. Mutlak verimlilikle üstün dinamikler bir araya getirilir. İlham veren çeviklik sunulur, neredeyse hiç gürültü üretmez ve emisyonsuzdur. BMW eDrive ve özellikle sürdürülebilir sürüş keyfine ilişkin gelişmiş teknoloji paketi hakkında daha fazla bilgi alın.

Devamı

DAHA AZ YAKIT TÜKETİMİ. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW EfficientDynamics.

BMW 740e Sedan.

eDrive BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip BMW 7 Serisi, bir BMW TwinPower Turbo motorun menzili ve performansını, elektrikli motorun verimliliği ile bir araya getirir. Böylece son derece düşük yakıt tüketimi ve benzer derecede azaltılmış emisyon elde edilir.

BMW 740e* için yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve güç tüketimi:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 2,1
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 49
kWsa/100 km'de güç tüketimi (ortalama): 12,5

BMW 225xe Active Tourer.

BMW eDrive ve BMW TwinPower Turbo motor kombinasyonuyla BMW 225xe Active Tourer elektrikli sürüş deneyimini ve sınırsız mobiliteyi bir arada sunar. BMW 2 Serisi Active Tourer'ın çok yönlülüğü ve canlı karakterine kusursuz uyum sağlayan nitelikler mevcuttur. İki motor sistemi arasındaki akıllı etkileşim ideal çekiş sunan elektrikli xDrive'a destek olur.


BMW 225xe Active Tourer için yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve güç tüketimi:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 2,1 - 2,0
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 49 - 46
kWsa/100 km'de güç tüketimi (ortalama): 11,9 - 11,8

BMW 330e Sedan.

Her iki dünyanın en iyisi bir arada. BMW 330e yenilikçi BMW eDrive konseptini BMW 3 Serisi Sedan'ın sportif özellikleri ve şıklığıyla birleştirir. Plug-in hybrid tahrik sistemi emisyonsuz kısa mesafe sürüş özelliği sayesinde yüksek verimliliğe sahip sürüş dinamiklerini ve çevreye duyarlılığı garanti eder. BMW 3 Serisi Sedan'ın olağanüstü standartlarına üst düzeyde bir eklenti oluşturan ileriye dönük bir tahrik konseptidir.


BMW 330e için yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 2,1 - 1,9
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 49 - 44
kWsa/100 km'de güç tüketimi (ortalama): 11,9 - 11,0

BMW X5 xDrive40e.

BMW X5 mutlak konfor, çok yönlülük ve lüks sürüş keyfini simgeler. Bunlar BMW X5 xDrive40e'nin her açıdan sunduğu niteliklerdir. BMW eDrive teknolojisiyle donatılan bu yenilikçi Spor Aktivite Aracı bir BMW X5'in tüm avantajlarına sahiptir. Üstün kalitede dinamikler, sınırsız mobilite ve emisyonsuz sürüşün rakipsiz bir kombinasyon olduğunu kanıtlayan bir plug-in hybrid otomobil.

BMW X5 xDrive40e için yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 3,4 - 3,3
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 78 - 77
kWsa/100 km'de güç tüketimi (ortalama): 15,4 - 15,3

BMW i3.

Tamamen elektrikli BMW i3 sürdürülebilir, emisyonsuz mobiliteyi simgeler. Vizyon sahibi tasarımı ve yenilikçi eDrive sistemiyle benzersiz ve sessize yakın bir sürüş keyfi sunar. Yarının otomobilini bugünden tanımlar.

BMW i3 için yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 0
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 0
kWsa/100 km'de güç tüketimi (ortalama): 12,9

BMW i8.

Zamanımızın en ilerici spor otomobili. BMW i8'in düşük yakıt tüketimi kendisini yolda maksimum verimlilik ve dinamizm ile gösteren elektrikli motor ve yanmalı motorun kusursuz senkronizasyonundan gelmektedir.

BMW i8 için yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 2,1
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 49
kWsa/100 km'de güç tüketimi (ortalama): 11,9

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve güç tüketimi değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Değerler ECE test döngüsü temelinde belirlenmiştir.

    Yakıt tüketimi, AB 80/1268/EWG tarafından belirlenen standart sürüş normlarına göre saptanır. Bu değer; sürüş tarzı, yükleme, yol şartları, trafik yoğunluğu ve akışı, hava şartları, lastik hava basıncı gibi birçok faktörle ilişkili olan ortalama yakıt tüketimi değeriyle aynı değildir.