Vahşi, asi ve benzersiz BMW 2 Serisi Coupé, spor bir coupé otomobili tanımlayan her şeye sahiptir. Her zaman fark edilen atletik tasarımı sınıfının en iyisi sürüş dinamiklerini öne çıkarır. İdeal şekilde dengelenmiş 50:50 ağırlık dağılımı, güçlü BMW TwinPower Turbo Motorlar ve akıllı BMW EfficientDynamics önlemlerinin tamamı bu coupé otomobilin unsurlarıdır. Dinamik özellikleri, hızlı bir şekilde 0'dan 100km/sa hıza ulaşan motoru M240i ile zirveye çıkar. Bu otomobil, daha az kural, daha fazla performans ile sloganına sadıktır.

Rahat görünüş, kompakt oranlar ile BMW 2 Serisi'nin ilk Cabrio modeli. Kısa aks dışı mesafeler, güçlü hatlar ve arka bölüm, otomobilin dışa dönük tasarım dilini ve kendinden emin doğasını yansıtır. Luxury Line, Sport Line ve M Sport Paket‘in yanı sıra, kapsamlı Orijinal BMW Aksesuarları serisi, otomobilin karakterini daha da belirginleştirir. BMW 2 Serisi Cabrio kimsenin izinden gitmez ve her zaman kendi yolunu çizer. BMW M240i ise daha da tahrik edici özelliklere sahiptir. M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru, BMW 2 Serisi Cabrio'nun atak yönünü ortaya çıkarırken, aynı zamanda hava akışını hızlandırıp sürüş keyfini tamamen yeni bir boyuta taşır.

Ferah, çok yönlü ve dinamik özellikler, kompakt, güçlü oranları ve uzatılmış çizgileri ile BMW 2 Serisi Active Tourer baktığınız her yönden sportif karakterini yansıtır. Kompakt dış tasarımından bakıldığında, iç kısımda sunulan alan son derece şaşırtıcıdır. Ayarlanabilir koltuklar, katlanır zemin ile bagaj bölümü ve sınırsız saklama olanakları çok sayıda işlev için geniş alan sunar. BMW eDrive ve benzinli motor kombinasyonuyla BMW 225xe iPerformance Active Tourer, elektrikli sürüş deneyimini ve sınırsız mobiliteyi bir arada sunar.

Uzun yolculuklarda konforun yanı sıra heyecan verici günlük aktiviteler için cömert oranlara sahip bagaj bölümü, yedi yolcu kapasiteli koltukları ve sayısız saklama olanakları ile BMW 2 Serisi Gran Tourer tüm konfor ve esneklik ihtiyaçlarınızı karşılar. Akıllı olmasının yanı sıra atletik hatları ve BMW Twinpower Turbo teknolojisine sahip güçlü 3 silindirli ve 4 silindirli motorları ile sportif bir görünüm sunar.

Devamı