Güç, kontrol ve konfor. Benzersiz tasarımı, olağanüstü çevikliği ve etkileyici motorları sayesinde Yeni BMW 8 Serisi Coupé hem devir sayacını hem de adrenalin seviyesini yükseltir. Ayrıcalıklı yarış özellikleriyle bir araya getirilen lüks spor otomobil üstün kalite ve maksimum performansın mükemmel bir bileşimidir.

BMW 8 Serisi Cabrio, BMW lüks sınıfında spor bir otomobil ve yeni bir özgürlük tarzının öncüsüdür. Dinamik potansiyelini etkileyici bir şıklıkla ifade eden en ince detayına kadar özenle tasarlanmış otomobil güçlü ve estetik tasarıma, son derece çevik ve güçlü motora sahiptir. Bu otomobil lüks spor otomobil konseptini duyulara hitap eden bir şekilde yeniden tanımlar. Aynı zamanda, konforu teknolojik yenilikle ve iddialı sportifliği sınırsız sürüş keyfiyle birleştirir.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

BMW 840i xDrive Coupé:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 8.9–8.6
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 204–195

BMW 840i xDrive Cabrio:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9.2–8.8
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 209–200

BMW 840i xDrive Gran Coupé:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9.3–8.7
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 211–199

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.


Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Devamı