BMW 8 Serisi Gran Coupé, sürüş esnasında yan görünüm

THE 8

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ

THE 8BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ

Dinamik özelliklerin ve lüksün birlikteliğinden doğan benzersiz bir deneyim. Cömert bir alan duygusuna sahip nefesleri kesen, dört kapılı BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin tasarımı, estetiği en heyecan verici biçimiyle sunar. Gücü ve çevikliği ile lüks spor otomobiller için tamamen yeni bir tasarım dili oluşturur. BMW 8 Serisi Gran Coupé yolun her metresinde bu ödün vermeyen sportif taahhüdü yerine getirir. Güçlü motor, devir sayacını yüksek seviyelere çıkarır çıkarmaz yolcuların kalp atışları da yükselmeye başlar. Dört koltuğun tümünde karşı konmaz bir şekilde ayrıcalıklı ve aynı zamanda etkileyici bir sportif ortam sunar.
 

SPORTİFLİĞİN ZİRVESİNDE.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ’NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

BMW 8 Serisi Gran Coupé, spor otomobil tasarımı

SPORTİF ÖZELLİKLERDEN ÖDÜN VERMEZ

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ’NİN DIŞ TASARIMI

Karakter sahibi, dinamik bir spor coupé: Büyüleyici estetik özellikleriyle BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin tasarım dili lüks bir spor otomobilin yeni yorumudur. Atletik ön tasarımdan akıcı bir coupé silueti üzerinden belirgin arka bölüme kadar bu nefes kesici tasarım, keskin çizgileriyle ve güçlü oranlarıyla ilk andan itibaren heyecan yaratır.

BMW 8 Serisi Gran Coupé, sürüş dinamikleri

GÜÇLÜ ÇEVİKLİK

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ’DE SPOR OTOMOBİL PERFORMANSI

BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin verimli BMW TwinPower Turbo benzinli motorları ve mükemmel bir biçimde koordine edilen hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri unutulmaz bir sürüş deneyiminin garantisidir. Ne de olsa bu spor otomobil hızlı, güçlü ve son derece çeviktir, her duruma tam bir hakimiyetle tepki gösterir ve her zaman yedek güç bulundurur. İster şehir trafiğinde, ister otoyolda veya virajlı bir yolda ilerlerken olsun, BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin her duruma bir yanıtı vardır ve böylece maksimum sürüş keyfini garanti eder.

BMW 8 Serisi Gran Coupé, iç donanım tasarımı

DÖRT KİŞİLİK KEYİF.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ’DE DÖRT YOLCUYA YÖNELİK SPORTİF SÜRÜŞ

BMW 8 Serisi Gran Coupé’de dört yolcu da maksimum eşsiz sürüş keyfinden yararlanır. Bunun nedeni son derece ferah arka bölümde iki yolcu için de bağımsız koltuk özelliğiyle olağanüstü konfora sahip deri koltuklar sunulmasıdır. Koltuklar dinamik sürüş sırasında ve dar virajlarda keyifli bir sarma hissi ve olağanüstü yan destek sunar ve dört yolcunun sürüş heyecanını paylaşmasını sağlar.

BMW 8 Serisi Gran Coupé, panoramik cam tavan

CÖMERT ORANLAR

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ’NİN İÇ MEKANI

BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin arka yolcu bölümünde etkileyici bir baş ve diz mesafesi ile iki yetişkine uygun geniş bir alan sunulur. Bu nedenle uzun yolculuklarda bile üst düzey konfor ve mükemmel bir rahatlama garanti edilir. İsteğe bağlı panoramik cam tavan benzersiz manzaralar ve aydınlık bir ortam sunarak ferahlığı ve özgürlük hissini destekler.

BİREYSEL VE SPORTİF LÜKS.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİ

BMW 8 Serisi Gran Coupé’nin iç tasarımı incelikli detaylarının her biri sayesinde bireysel lüksü ve aynı zamanda sportiflik iddiasını net bir şekilde yansıtır. Yüksek kaliteli deri döşeme son derece ayrıcalıklıdır, tüm malzemeler üstün bir kaliteye sahiptir ve kusursuz bir yüzeyle tamamlanır. Özenli işçiliğiyle BMW 8 Serisi Gran Coupé üstün konfora sahip modern ve birinci sınıf iç tasarımıyla olağanüstü seviyede bir genişlik sunar.
BMW 8 Serisi Gran Coupé, iç döşemeler
BMW 8 Serisi Gran Coupé, Crafted Clarity cam uygulamalar
BMW 8 Serisi Gran Coupé, iç arka tasarım
BMW 8 Serisi Gran Coupé, kokpit tasarımı
BMW 8 Serisi Gran Coupé, iç döşemeler

ÖZEL KOLTUKLAR

BMW 8 SERISI GRAN COUPÉ’DEKI ISTEĞE BAĞLI ÇOK IŞLEVLI KOLTUKLAR AKTIF SIRTLIK AYARI, DEĞIŞTIRILEBILIR BEL DESTEĞI VE MANUEL KOLTUK DERINLIĞI KONTROLÜ ARACILIĞIYLA KIŞISEL TERCIHLERLE UYUM SAĞLAYACAK ŞEKILDE DEĞIŞTIRILEBILIR. KOLTUKLAR, ŞIK KONTRAST DIKIŞLI FILDIŞI BEYAZI/GECE MAVISI IKI RENKLI BMW INDIVIDUAL “MERINO” DERI DÖŞEME GIBI ÇOK ÖZEL DERI MALZEME ÇEŞITLERIYLE KAPLANIR.

BMW 8 Serisi Gran Coupé, Crafted Clarity cam uygulamalar

EN İNCELİKLİ DETAYLAR

PIYANO SIYAHI BMW INDIVIDUAL IÇ KAPLAMALAR, ÖZEL DIKIŞ VE KUMANDALAR ÜZERINDEKI GALVANIZE VURGULAR GIBI YÜKSEK KALITELI DETAYLAR IÇ TASARIMA LÜKS BIR CAZIBE KAZANDIRIR. İSTEĞE BAĞLI '”CRAFTEDCLARITY” ELDE ÜRETIM CAM UYGULAMALAR VITES SEÇIM KOLU, IDRIVE BUTONU VE START/STOP DÜĞMESINI SÜSLER. BU ÖZELLIK VE VITES SEÇIM KOLU ÜZERINDEKI IŞIKLI 8 ÖĞESI KALITELI IÇ TASARIMA OLAĞANÜSTÜ BIR CAZIBE NOKTASI KAZANDIRIR.

BMW 8 Serisi Gran Coupé, iç arka tasarım

BİREYSEL ÖZGÜRLÜK

BMW 8 SERISI GRAN COUPÉ’DEKI TAM UZUNLUKTA MERKEZ KONSOL ÖZEL DERI ILE KAPLIDIR VE ARKA KOLTUKLARA DOĞRU AKICI BIR HAREKETLE ILERLER. ARKA BÖLÜMDE BAĞIMSIZ OTURMA ÖZELLIĞINI DESTEKLER VE YOLCULARA KENDI ISTEDIKLERI KONFORLU HAVAYI YARATMA FIRSATI SUNAR. ENTEGRE BIR KUMANDA SAYESINDE OTOMATIK KLIMA VE KOLTUK ISITMA ÖZELLIKLERI HER YOLCU IÇIN BAĞIMSIZ OLARAK AYARLANABILIR.

BMW 8 Serisi Gran Coupé, kokpit tasarımı

SPORTİF VE LÜKS ORTAM

BMW 8 SERISI GRAN COUPÉ’NIN SPORTIF KOKPITI BENZERSIZ BIR ŞIKLIĞI YANSITIR VE SÜRÜCÜYE YÖNELIK TASARLANMIŞTIR. EN SON NESLIN SEZGISEL KULLANIM KONSEPTI SAYESINDE IHTIYACINIZ OLAN BILGILER HER ZAMAN GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDEDIR, VITES KANATÇIKLARINA SAHIP M DERI DIREKSIYON HER ŞEYI KONTROLÜNÜZ ALTINDA TUTABILMENIZI SAĞLAR. TÜM YÜZEYLER, DÜĞMELER VE KUMANDALAR BIRINCI SINIF BIR HISSE SAHIPTIR VE LÜKS ORTAMI ŞIK BIR BIÇIMDE TAMAMLAR.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

BMW 840i xDrive Gran Coupé:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 8,5
CO2 emisyonu (gr/km) (ortalama): 191.9

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

*Bu sayfada anlatılan standart veya opsiyonel donanımlar değişiklik gösterebilir veya bazı özellikler Türkiye pazarında sunulmayabilir. Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamı