BMW M8 Competition Coupé, dolunayda gece sürüşü sırasında arkadan görünüm.

THE M8

BMW M8 COUPÉ

THE M8BMW M8 COUPÉ

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COUPÉ COMPETITION

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (BMW M8 Coupé)

10,4

Ortalama CO2 emisyonu (g/km) (BMW M8 Coupé)

239

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (BMW M8 Competition Coupé)

11,2

Ortalama CO2 emisyonu (g/km) (BMW M8 Competition Coupé)

258

BMW M8 Coupé otomobilleri, M genlerinin günlük kullanıma şık bir biçimde dönüştürülmüş halidir ve hem yolda hem pistte sürüşün zirvesini oluşturur. BMW akıllı dört çeker xDrive sistemine sahip BMW M8 Coupé, gerçek motor sporları hissi ile lüks bir ortam sunmanın yanı sıra dinamik performansın sınırlarını zorlamak üzere tasarlanmıştır. BMW M8 Coupé Competition bu yüksek performanslı spor otomobilin çok daha güçlü, şık bir versiyonudur.

BMW M8 Coupe xDrive modelinin fiyat bilgilerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION COUPÉ’NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK PERFORMANSA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN

Metalik Mavi/Marina Bay ilk BMW M8 Competition Coupé, önden görünüm.

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

YÜKSEK PERFORMANSLI M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR

BMW M8 Competition Coupé’nin güçlü 4,4 litre bi-turbo motoru 625 bg ile olağanüstü seviyede güç ve 750 Nm tork üretiyor. Çapraz sıralı egzoz manifoldu, otomobil yarışlarında kullanılanlara benzer tasarımıyla M motorun tepkisini optimize ediyor. İki Twin Scroll egzoz turboşarjı hem yolda hem de yarış pistlerinde olağanüstü bir performans sağlamak için motor gücünü iyileştiriyor.

 

Metalik Mavi/Marina Bay ilk BMW M8 Competition Coupé, yıldızlı gökyüzü altında sürüş sırasında yandan görünüm.

GERÇEK SÜRÜŞ KEYFİ

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION COUPÉ’NİN HAREKETLİ AKSAMI VE YÜRÜYEN AKSAMI

BMW M8 Coupé M xDrive ve BMW M8 Competition Coupé M xDrive’ın sunduğu sürüş deneyimi tek kelimeyle hayranlık uyandırıyor. Bu deneyim son derece gelişmiş hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri arasındaki çarpıcı etkileşimle elde edildi. Bu bileşenler aynı zamanda motorsporları genleriyle birlikte BMW mühendisliğinin zirvesini oluşturuyor. Gerçek sürüş keyfini her saniye yaşamak isteyenler için.

Parlayan LED farlarıyla gece bir villa önünde duran Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé, önden görünüm.

BİR SİMGENİN DOĞUŞU

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION COUPÉ MODELLERİNİN DIŞ TASARIMI

BMW M8 Coupé ve BMW M8 Competition Coupé’nin şık sportif duruşunu vurgulayan son derece hassas çizgilere ve incelikli stile sahip geniş yüzeyler aracılığıyla lüks spor otomobiller için yeni bir tasarım dili oluşturuldu. Dinamik ön bölüm, zarif bir biçimde eğim kazanan tavan çizgisiyle birlikte akıcı coupé silueti ve atletik arka bölüm, dinamik performans ve belirgin bir duruşun güçlü bir ifadesine dönüşüyor.

BMW M8 Competition Coupé, M deri direksiyon ve mavi ortam aydınlatmasıyla kokpitin gece görünümü.

GÖSTERİŞLİ ATLETİK ÖZELLİKLER

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION COUPÉ’NİN İÇ TASARIMI

Ayrıcalıklı iç tasarım lüksten herhangi bir şekilde ödün vermeden bir M otomobilinin benzersiz sportif havasını vurguluyor. M deri direksiyon ve “Merino” döşeme M Spor koltuklardan, kapılar ve merkez konsol üzerindeki aydınlatma şeritlerine ve son olarak kumanda öğeleri üzerindeki M’e özgü kırmızı renkte kontrast vurgulara kadar her detay bu otomobilin çarpıcı spor karakterini onaylar nitelikte.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ’NİN TASARIMI

HER TIKLAMADA İÇ VE DIŞ TASARIMIN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

BMW M8 Competition Coupé’nin gelişmiş tasarımı tamamen dinamik, ancak son derece zarif konturlarıyla oldukça etkileyici. Böylece ortaya her açıdan lüks karakterini yansıtan, heyecan verici bir spor otomobil çıkıyor. En iyi malzemelerden ve usta işi işçilikten yararlanarak yaratılan iç tasarım, saf bir sportif ruh ve seçkin lüksün olağanüstü bir birleşimini oluşturuyor.
Parlak LED farlarıyla gece sürüşü sırasında Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé, önden görünüm.
Parlak LED stop lambalarıyla dolunay altında duran Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé, arkadan görünüm.
Gece manzarası önünde duran Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé, yandan görünüm.
Gece Karbon Siyah M difüzörün yakın görünümüyle Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé.
Karbon M arka spoyler ile birlikte omuz kısmının gece yakından görünümüyle Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé.
BMW M8 Competition Coupé, M deri direksiyon ve mavi ortam aydınlatmasıyla sürücü kapısı açık iç tasarımın gece görünümü.
M8 isimlikli M Spor koltuklar ve Midrand Bej kontrast renge sahip “Merino” Siyah deriden döşemeleriyle BMW M8 Competition Coupé.
Parlak LED farlarıyla gece sürüşü sırasında Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé, önden görünüm.

BMW Laserlight özellikli dar ön farlar ve parlak Siyah çift çubuklara sahip özel M Böbrek Izgaraları. Büyük hava girişlerini barındıran yapılı M ön rüzgarlık ve petek desenli dekoratif ızgara. Tüm bu benzersiz öğeler alçak gövdeyle bir araya gelerek bu lüks spor otomobili her an hamle yapacakmış gibi gösteren olağanüstü dinamik bir izlenim yaratıyor.

Parlak LED stop lambalarıyla dolunay altında duran Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé, arkadan görünüm.

BMW M8 Competition Coupé’nin güçlü arka bölümü maksimum performansın bir ifadesi niteliğinde. LED stop lambalarıyla bir araya getirilen belirgin hatlara sahip omuz çizgileri ve vurgulanmış çamurluk davlumbazları kompakt bir ünite meydana getiriyor. Dikkat çekici bu M arka spoyler aynı zamanda motorsporlarından ilham alan genel aerodinamik konseptin bir parçası.

Gece manzarası önünde duran Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé, yandan görünüm.

Bu lüks spor coupé otomobilin akıcı silueti, uzatılmış ön kısmı, zarif eğilimli tavan çizgisi ve kısa aks dışı mesafeye sahip atletik arka kısmıyla uzun ve şık oranları vurguluyor. Çarpıcı 20 inç hafif alaşım jantlar ve Karbon dekoratif havalandırma öğeleri, bu son derece dinamik izlenimi öne çıkarıyor.

Gece Karbon Siyah M difüzörün yakın görünümüyle Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé.

Opsiyonel M Karbon dış tasarım, ayrıcalıklı sportif detaylarıyla BMW M8 Competition Coupé’nin etkileyici potansiyelini pekiştiriyor. Karbon Siyah M difüzör, iki yanda yer alan 100 mm çift egzoz çıkışıyla birlikte arka rüzgarlığın dikkat çekici bir parçasını oluşturuyor.

Karbon M arka spoyler ile birlikte omuz kısmının gece yakından görünümüyle Metalik Mavi/Marina Bay BMW M8 Competition Coupé.

M Karbon tavan, özgün yüksek performans konseptinin görsel bir yansıması. Bu özellik ayrıca olağanüstü sürüş dinamiklerine yönelik olarak BMW M8 Competition Coupé’nin ağırlığını önemli ölçüde azaltıyor ve ağırlık merkezini zemine yaklaştırıyor.

BMW M8 Competition Coupé, M deri direksiyon ve mavi ortam aydınlatmasıyla sürücü kapısı açık iç tasarımın gece görünümü.

BMW M8 Competition Coupé’nin sportif ve lüks kokpiti M modellerine özgü göstergelerle birlikte sürücüye dönük kesintisiz tasarımı kanıtlar nitelikte.

M8 isimlikli M Spor koltuklar ve Midrand Bej kontrast renge sahip “Merino” Siyah deriden döşemeleriyle BMW M8 Competition Coupé.

BMW M8 Competition Coupé’nin iç tasarımı lüks olmasının yanı sıra karşı konulmaz şekilde sportif. Son derece şık “Merino” deri döşemesiyle ve başlıklarda ışıklı M8 logosuyla elde dikişli M Spor koltuklar, etkileyici yan destekleriyle uzun yolculuklarda konfor sunuyor.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ VE BMW M8 COUPÉ’NİN DETAYLARI: TEKNİK BİLGİLER VE DİĞER VERİLER

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN.

BMW M8 Coupé hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Devamı
BMW M8 Coupé

BMW 8 SERİSİ COUPÉ M OTOMOBİLLERİ

YAKIT TÜKETIMI VE CO2 EMISYONU.

 • BMW M8 Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,4
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 239

  BMW M8 Competition Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11,2
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 258

  Resimlerde opsiyonel donanım gösterilmektedir, ekranlar donanım seçeneklerine bağlıdır.

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında kıyaslama yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.