BMW M8 Coupe - Yan arka görünüm

THE M8

BMW M8 COUPÉ

THE M8BMW M8 COUPÉ

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COUPÉ COMPETITION

BMW M8 Coupé otomobilleri, M genlerinin günlük kullanıma şık bir biçimde dönüştürülmüş halidir ve hem yolda hem pistte sürüşün zirvesini oluşturur. BMW akıllı dört çeker xDrive sistemine sahip BMW M8 Coupé, gerçek motor sporları hissi ile lüks bir ortam sunmanın yanı sıra dinamik performansın sınırlarını zorlamak üzere tasarlanmıştır. BMW M8 Coupé Competition bu yüksek performanslı spor otomobilin çok daha güçlü, şık bir versiyonudur.BMW M8 Coupé:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10,4
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 239

BMW M8 Coupé Competition:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 11,2
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 258

 

Devamı

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COUPÉ COMPETITION’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK PERFORMANSI KEŞFEDİN

Metalik Mavi BMW M8 Competition Coupe, arka görünüm

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

YÜKSEK PERFORMANSLI M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR

BMW M8 Competition Coupé’nin güçlü 4,4 litre bi-turbo motoru 625 bg ile olağanüstü seviyede güç ve 750 Nm tork üretir. Motor yarışlarında kullanılanlara benzer tasarımıyla çapraz sıralı egzoz manifoldu M motorun tepkisini optimize eder. İki Twin Scroll egzoz turboşarjı hem yolda hem de yarış pistlerinde olağanüstü bir performans sağlamak için güç çıkışını iyileştirir.

Metalik Mavi BMW M8 Competition Coupe, yan görünüm

GERÇEK SÜRÜŞ KEYFİ

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION COUPÉ’NİN HAREKETLİ AKSAMI VE YÜRÜYEN AKSAMI

BMW M8 Coupé M xDrive ve BMW M8 Competition Coupé M xDrive’ın sunduğu sürüş deneyimi tek kelimeyle hayranlık uyandırır. Bu deneyim son derece gelişmiş hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri arasındaki kusursuz şekilde düzenlenmiş etkileşimle elde edilmiştir. Bu bileşenler aynı zamanda motor sporları genleriyle birlikte BMW mühendisliğinin zirvesini oluşturur. Böylece gerçek sürüş keyfini her saniye yaşamak isteyenlere hitap eder.

BMW M8 Competition Coupe, Ön görünüm

BİR SİMGE

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION COUPÉ’NİN DIŞ TASARIMI

BMW M8 Coupé ve BMW M8 Competition Coupé’nin şık sportif duruşunu vurgulayan son derece hassas çizgilere sahip, geniş, kusursuz şekilde stilize edilen yüzeyler aracılığıyla lüks spor otomobiller için yeni bir tasarım dili oluşturulmuştur. Dinamik ön bölüm, zarif bir biçimde eğim kazanan tavan çizgisiyle birlikte akıcı coupé silueti ve atletik arka bölüm, dinamik performans ve belirgin bir duruşun güçlü bir ifadesine dönüşür.

BMW M8 Competition Coupe, M deri direksiyon ve mavi ortam aydınlatmasıyla kokpitin gece görünümü.

GÖSTERİŞLİ ATLETİK ÖZELLİKLER

BMW M8 COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION COUPÉ’NİN İÇ TASARIMI

Ayrıcalıklı iç tasarım lüksten herhangi bir şekilde ödün vermeden bir M otomobilinin benzersiz sportif havasını vurgular. M deri direksiyon ve “Merino” döşeme M Spor koltuklardan kapılar ve merkez konsol üzerindeki aydınlatma şeritlerine ve son olarak kumanda öğeleri üzerindeki M’e özgü kırmızı renkte kontrast vurgulara kadar her detay bu otomobilin iddialı spor karakterini onaylar niteliktedir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN.

BMW M8 Coupé hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Devamı

YAKIT TÜKETİMİ VE CO2 EMİSYONU.

BMW M8 Coupé:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10.4
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 239

BMW M8 Coupé Competition:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 11,2
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 258

Resimlerde opsiyonel donanım gösterilmektedir, ekranlar donanım seçeneklerine bağlıdır. Bu sayfada gösterilen bazı özellikler Türkiye pazarında sunulmayabilir. Detaylı bilgi için sayfada bulunan bilgi formunu doldurabilir ya da Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Devamı