Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant sürüş sırasında ön çaprazdan görünüm
Motor ve Yakıt TipiBenzinli

THE M8

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant sürüş sırasında ön çaprazdan görünüm

YENİ BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ M OTOMOBİLLERİ

Motor ve Yakıt TipiBenzinli
THE M8YENİ BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ M OTOMOBİLLERİ

YENİ BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ VE YENİ BMW M8 GRAN COUPÉ.

Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri ile adrenalin yüklü sportiflikleri ile ön çıkan dört kapılı lüks otomobil dünyasını keşfedebilirsiniz. Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé ve Yeni BMW M8 Gran Coupé modelleri M genlerini üstün ayrıcalıkla bir araya getirerek sportif yetenek ve lüksle dolu sürüş maceralarının önünü açıyor.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11.6-11.2
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 264-156

Yeni BMW M8 Gran Coupé:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11.6-11.2
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 264-156

 

Devamı

YENİ BMW 8 SERİSİ COUPÉ M OTOMOBİLLERİ.

BİR BAKIŞTA.

YENİ BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

Maksimum sürüş dinamikleri ve ayrıcalık.
Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant ön çaprazdan görünüm

YENİ BMW M8 GRAN COUPÉ

En yüksek düzeyde sürüş dinamikleri ve lüks.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Gri/Frozen Pure ön çaprazdan görünüm
 • YENİ BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ
 • YENİ BMW M8 GRAN COUPÉ

YENİ BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ’NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé, en ince detayına kadar etkileyici bir dört kapılı lüks spor otomobil.

 • 4,4 litre hacme ve 625 bg (460 kW) güce sahip yüksek performanslı M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor ve motor sporlarından ilham alan çeşitli hareketli aksam ve süspansiyon teknolojilerinin birleşimi, kendini açık bir şekilde belli ediyor: Bu motor 750 Nm tork üretirken, 0’dan 100 km/sa hıza 3,2 saniyede ve 0’dan 200 km/sa hıza ise 10,6 saniyede ulaşıyor.
 • Otomobilin gelişmiş dış tasarımı, dört kapılı lüks spor otomobiller için yeni bir tasarım dili oluşturuyor ve dinamik performans ile birlikte çarpıcı bir duruş sergiliyor. İç tasarımda, cesur M özellikleri ve lüks detaylar sportif ve ayrıcalıklı bir atmosfer ortaya koyuyor.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant otomobilin yanında duran kadın model ile arka çaprazdan görünüm
Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor yakın plan görünüm

625 bg, yüksek performanslı M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor.

M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motorun en yeni versiyonu, en son standartlarla uyumlu bir performansı garantiliyor. Yüksek devirli motor 625 bg (460 kW) güç üretiyor. Çapraz silindir düzenine sahip egzoz manifolduyla ayrışan iki turboşarj en uygun tepki tutumunu sunuyor. V8 motor da yarış pistlerindeki zorlu yüklere uyum sağlıyor.
Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant sürüş sırasında alçak açıdan arkadan görünüm M xDrive

M xDrive.

Aktif M Diferansiyel ile M xDrive, günlük sürüş sırasında olduğu kadar yarış pistinde de maksimum seviyede çekiş gücünü ve sürüş dinamiklerini garanti ediyor. M ailesine özel teknoloji, arkadan itişli sürüşle özdeşleşmiş çevikliği dört çekerli sürüşün sağladığı kontrolle bir araya getiriyor. 4WD, 4WD Sport ve DSC kapalı modunda 2WD çekiş varyasyonları arasından seçim yapabilirsiniz.
M Karbon seramik fren donanımlı Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93

M Karbon seramik fren.

M Karbon seramik frenler, fren gücünün daha doğrudan uygulanmasını sağlıyor. Korozyona dayanıklı fren daha yüksek ısı toleransına sahip. Aşınmaya karşı yüksek direnci ve otomobilin ağırlığının azaltılmasına katkıda bulunmasıyla çeviklik, dinamikler ve hızlanma konusunda pozitif bir etki yaratıyor. Özel teknik donanım dış kısmında M logosu bulunan mat altın renkli kaliperlerden de görülebiliyor.

Yeni BMW M8 Competition Coupé F93 M Karbon dış tasarım dış ayna kapakları yakın plan görünüm

M Karbon dış tasarım.

M Carbon dış tasarım otomobilin atletik karakterini öne çıkarıyor. Ön tampondaki yan spoyler öğeleri, dış ayna kapakları ve arka spoyler karbon fiber takviyeli plastikten (CFRP) üretiliyor. Bu dış tasarım, arka bölümdeki difüzör ek parçalarıyla tamamlanıyor.
Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant 21 inç Karbon pilot koltuklar iç tasarım

M Karbon pilot koltuklar.

Işıklı M8 logosuna sahip M Karbon pilot koltuklar, hafiflik ve yarış karakterini M sport koltuklara özel çeşitli fonksiyonlarla birleştiriyor. Mükemmel yan destek sağlayan koltuk tasarımı uzun mesafe yolculuklar için ideal bir konfor sunuyor. Çok noktalı emniyet kemerleri ile uyumluluk sayesinde yarış için mükemmel bir deneyim vadediyor.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant 20 inç, Yıldız kollu, stil 813 M, Bicolor, hafif alaşım jantlar yakın plan görünüm

20 inç, Yıldız kollu, stil 813 M hafif alaşım jantlar.

20 inç, Yıldız kollu, stil 813 M, Bicolor, mat Siyah Gri, parlatılmış, M hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle, ön tekerleklerde 9,5J x 20 jant ve 275/35 R20 lastikler, arka tekerleklerde 10,5J x 20 jant ve 285/35 R20 lastikler.

YENİ BMW M8 GRAN COUPÉ’NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

Yeni BMW M8 Gran Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

M xDrive özellikli Yeni BMW M8 Gran Coupé, sportif dinamikler ve karşı konulmaz şıklığın mükemmel bir birleşimi.

 • 600 bg (441 kW) yüksek performanslı M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motora sahip Yeni BMW M8 Gran Coupé, her an adrenalin yüklü bir sürüşün keyfini sürmenize olanak sağlıyor.
 • Krom ve gövde rengindeki göz alıcı M tasarım öğeleri, iç tasarımda benzersiz vurgular oluşturuyor ve şık iç tasarımın çarpıcı ayrıntılarıyla, özel sportif havanın bir kez daha öne çıkması sağlanıyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Gri/Frozen Pure alçak açıdan ön çaprazdan görünüm
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor yakın plan görünüm

600 bg, yüksek performanslı M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor.

M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motorun en yeni versiyonu, en son standartlarla uyumlu bir performansı garantiliyor. Yüksek devirli motor 600 bg (441 kW) güç üretiyor. Çapraz silindir düzenine sahip egzoz manifolduyla ayrışan iki turboşarj en uygun tepki tutumunu sunuyor. V8 motor da yarış pistlerindeki zorlu yüklere uyum sağlıyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 Drivelogic ile 8 ileri M Steptronic şanzıman M vites seçim kolu iç tasarım

Drivelogic ile 8-ileri M Steptronic Sport şanzıman.

DriveLogic ile 8-ileri M Steptronic Sport şanzıman, dinamikten konforluya ve akıcı sürüşten yakıt tasarrufuna kadar çeşitli vites değiştirme seçenekleri sunuyor. Vites kolunu ya da direksiyon üzerindeki vites kanatçıklarını kullanarak manuel olarak vites değiştirebilir, isterseniz otomobili otomatik moda alarak bütün işi şanzımana bırakabilirsiniz.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Gri/Frozen Pure M ailesine özgü süspansiyon sürüş sırasında alçak açıdan arka çaprazdan görünüm

Adaptif M süspansiyon.

Adaptif M süspansiyon, amortisör karakterinin herhangi bir sürüş koşuluna uyarlanabilmesini sağlayarak konfor ve sürüş dinamiklerini artırıyor. Daha fazla sürüş konforu için standart COMFORT ayarına ek olarak SPORT programı daha sert amortisör ayarı sunarken, SPORT+ ayarı ile otomobil yarış pistinde kullanılabiliyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Gri/Frozen Pure Parlak Krom Böbrek Izgaralar yakın plan görünüm

Parlak Krom Böbrek Izgaralar.

Parlak krom BMW Böbrek Izgaralarının çerçevesi ve uyumlu M8 logosu, dinamik ön tasarımı vurguluyor ve otomobile daha da sportif bir ifade katıyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Gri/Frozen Pure Parlak Krom M yan ızgaralar yakın plan görünüm

Parlak krom M yan ızgaralar.

Ön yan panelde M ızgara ve M8 amblemini taşıyan entegre çengel parlak krom kaplama ile sunuluyor ve otomobilin yan görünümüne sportif ve özel bir vurgu katıyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Gri/Frozen Pure Gövde renginde M arka spoyler yakın plan görünüm

Gövde renginde ayna kapakları ve M arka spoyler.

Gövde rengindeki ayna kapakları ve M arka spoyler, otomobile sportif, şık bir karakter kazandırırken, otomobilin dinamik siluetine de vurgu yapıyor. M arka spoyler aynı zamanda istenmeyen kaldırma hareketini belirgin şekilde azaltıyor ve daha fazla çekiş ve yön dengesi elde edilmesini sağlıyor.

YENİ BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ M OTOMOBİLLERİ: SÜRÜCÜ KOKPİTİ VE TEKNOLOJİLER.

Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobillerinin M ailesine özel göstergeleri, işletim konsepti, dijital hizmetleri ve sürüş asistan sistemleri.

Yeni BMW 8 Serisi Coupé M Otomobilleri sunduğu sayısız yenilikçi teknolojiyle sizi destekliyor.

 • M ailesine özel gösterge paneli* ve M modellerine özgü Head-Up Display* en yüksek düzeyde netlik sağlıyor.
 • Direksiyon üzerinde yer alan ve bağımsız olarak yapılandırılabilen M1/M2 düğmeleri* ve kırmızı Start/Stop düğmesi* gibi özelliklerin yanı sıra M MODE* ve SETUP* düğmelerinin bulunduğu merkez konsol, motor sporlarının verdiği heyecanı pekiştiriyor.
 • Çok sayıda akıllı sürüş asistan sistemi ve dijital hizmet, maksimum düzeyde konfor ve güvenlik sağlıyor.

* Yalnızca Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé ve Yeni BMW M8 Gran Coupé modelleriyle birlikte sunulur.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 Kokpit Kontrol Ekranı
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri F93 M ailesine özel gösterge paneli

M ailesine özel gösterge paneli.

M ailesine özel gösterge paneli, özellikle sportif sürüş sırasında ek bilgilerin görüntülenmesine olanak tanıyor. Pistte kullanmak üzere TRACK sürüş modunu* tercih ettiyseniz gösterge panelinde takviye basıncı, lastik basınçları ve sıcaklıkların yanı sıra yanal ve doğrusal hızlanma için G-force da gösteriliyor. * TRACK modu yalnızca Yeni M8 Competition Gran Coupé için sunuluyor.
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri F93 BMW Live Cockpit Professional kontrol ekranı

BMW Live Cockpit Professional.

Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak kullanılabilen iki adet yüksek çözünürlüklü 12,3 inç Kontrol Ekranını ve tam dijital 12,3 inç gösterge ekranını bir araya getiriyor. BMW İşletim Sistemi 7 BMW Controller aracılığıyla kullanılabilir.
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri F93 M Ayarı kontrol ekranı

M Ayarı.

M Ayarı*; motor, şanzıman ve direksiyon özellikleri, süspansiyon ayarları, DSC kontrol yoğunluğu veya M xDrive dört çeker sisteminin güç dağıtımı gibi çeşitli sürüş dinamiği parametrelerini bireysel ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza olanak tanıyor. * Yalnızca Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé ve Yeni BMW M8 Gran Coupé modelleriyle birlikte sunulur.
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri F93 Profesyonel Sürüş Asistanı Kontrol Ekranı

Profesyonel Sürüş Asistanı.

Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak gelişmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Acil Durum Durdurma Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri F93 Park Asistanı Plus Kontrol Ekranı

Park Asistanı Plus.

Park Asistanı Plus ile otomobille manevra yapmak ve park etmek çok daha kolay. Özellikler arasında Üstten Görünüm, Panoramik Görünüm ve Uzaktan 3D Görünüm ile Çevre Görüş Kamera Sistemi, yanal park yardımı, acil durum fren fonksiyonlu Aktif Park Mesafesi Kontrolü, BMW Sürüş Kaydedici, doğrusal ve yanal kılavuzlu Park Asistanı ve Geri Sürüş Asistanı yer alıyor.
Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri F93 Intelligent Personal Assistant Kontrol Ekranı

BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW'niz aynı zamanda kişisel otomobil uzmanınız olsa harika olmaz mıydı? BMW Intelligent Personal Assistant ile otomobilinizle iletişim kurabilirsiniz. Çeşitli otomobil fonksiyonlarını çalıştırmak için sesli komutlar verebilirsiniz. Bu özellik, otomobilinizle ilgili konuları açıklayabilir ve BMW'nizi çok daha iyi tanımanıza yardımcı olur.

YENİ BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ M OTOMOBİLLERİNİN TEKNİK VERİLERİ.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé ve diğer modeller.

1/dk'da motor gücü (bg): 

625/6000

1/dk'da azami tork (Nm): 

750/1800-5860

0–100 km/sa hızlanma, sn: 

3.3-3.2

Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 

11.6-11.2

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant önden görünüm teknik bilgiler
Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé l F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant M Karbon dış tasarım karbon ön tampon altı rüzgarlık yakın plan görünümü
Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant M Karbon dış tasarım karbon arka rüzgarlık yakın plan görünümü
Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Beyaz/Frozen Brilliant M Karbon dış tasarım karbon arka spoyler yakın plan görünümü

M KARBON DIŞ TASARIM.

M Karbon Dış Tasarımın yüksek kalitesi, bu otomobilin sportiflik iddiasını ve tipik atletik karakterini öne çıkarıyor.
 

 • Bileşen parçaları: Sol ve sağ tamponlar üzerindeki yanal hava kanalı öğeleri (Hava Perdesi), dış ayna kapakları, arka spoyler ve karbon fiber takviyeli plastikten (CFRP) üretilen difüzör ek parçaları.

 • Göz alıcı bir sportif duruşa sahip uyumlu bir genel görünüm yaratmak için tüm dış öğeler, detaylara özen gösterilerek tasarlanmıştır.

 • Karbon fiber takviyeli plastikten (CFRP) tasarlanmış olan, motor sporlarından ilham alan bu parçalar, otomobilin sportif genlerine vurgu yapıyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 BMW Individual boya

YENİ BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ M OTOMOBİLLERİ İÇİN BMW INDIVIDUAL SEÇENEKLERİ.

BMW Individual'ın özel donanım seçenekleri, Yeni BMW M8 Gran Coupé'ye benzersiz bir karakter kazandırmanıza olanak sağlıyor. Bu lüks spor otomobilin ayrıcalığını göz alıcı bir şekilde sergileyen çok sayıda benzersiz boya seçeneği arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

YENİ BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ M OTOMOBİLLERİ: BMW M PERFORMANCE PARÇALARI.

Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé ve Yeni BMW M8 Gran Coupé için ilave sportif donanım.

Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 M Performance Parçaları Mat Gri/Ferric 20 inç, Y kollu, stil 863 M, Performance dövme jantlar

20 inç Y Kollu, stil 863 M Performance dövme jantlar

Yüksek kaliteli 20 inç, Y kollu, stil 863 M Performance dövme jantlar, renkli M logosu ile mat Koyu Gri renkte tasarımıyla otomobile son derece sportif bir görünüm kazandırıyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 M Performance otomobil iç mekan örtüsü M Performance Parçaları

İç mekan kullanımına özel M Performance otomobil örtüsü.

Elastik ve nefes alabilen kaplamalar: İç mekan kullanımına özel M Performance otomobil örtüsü, otomobilin kirlenmeye, çizilmeye ve çevresel faktörlere karşı etkili bir şekilde korunmasını sağlıyor.
Yeni BMW M8 Gran Coupé F93 M Performance pro direksiyon M Performance Parçaları

M Performance pro direksiyon.

Direksiyon, çarpıcı şekli ve anında göze çarpan Alcantara tutuş alanı ile kokpitte benzersiz bir motor sporları atmosferi yaratıyor.

BMW M 50. YIL ÖZEL LOGOSU.

WE ARE M - BMW M’in 50. Yılı | BMW Türkiye

BMW M tutkunlarını heyecanlandıracak haber: Bu özel yıl dönümü için motor sporlarının efsanevi logosu geri dönüyor. Mavi, mor ve kırmızı renkli yarım dairelerden oluşan logo ilk olarak 1972’de kurulan BMW Motorsport GmbH’nin yarış otomobillerinde kullanılmıştı, şimdiyse tüm BMW M modellerinin yanı sıra M Sport tasarımına sahip seçili BMW modelleri önde, arkada ve jant göbeklerinde bu ikonik logo opsiyonuyla sunuluyor.

BENİ BİLGİLENDİRİN.

Yeni BMW M8 Gran Coupé ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki bilgilendirme formunu doldurmanız yeterli.

Devamı

Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé M Otomobilleri için yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu bilgileri.

 • Yeni BMW M8 Competition Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11.6-11.2
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 264-156

  Yeni BMW M8 Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 11.6-11.2
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 264-156

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu ile ilgili resmi veriler, onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen zorunlu ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Menzil bakımından, WLTP değerleri modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı için test edilen otomobillerin resmi verileri NEDC'ye göre değil, yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. WLTP ve NEDC ölçüm prosedürleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.com.tr/wltp adresini ziyaret edin.

  Yeni binek otomobillere ilişkin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonu ile ilgili bilgiler için "Yeni Binek Otomobiller için Yakıt Tüketimi, CO2 Emisyonu ve Güç Tüketimi Kılavuzuna" bakın. Kılavuza ücretsiz olarak tüm satış noktalarımızdan, Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen adresinden ve https://www.dat.de/co2/ sitesinden ulaşabilirsiniz