JOY CARD İLE BİRLİKTEYİZ.

JOY CARD İLE BİRLİKTEYİZ.

Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi JOY card ile pekiştiriyoruz. JOY Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. JOY Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.


*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Yetkili Servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
 

BMW JOY CARD İLE TANIŞIN.

 • Peşin ödeme

  JOY Card, Borusan Otomotiv Yetkili Servis listesinde yer alan servislerimizden alacağınız hizmetlerde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz otomobilinizin model yılına göre değişen oranlarda daha az ödeme yaparsınız.

   

 • İndirim oranları

  Kazanılan indirim oranları hem otomobilinizin model yılına hem de Borusan Otomotiv servislerini ziyaret etme devamlılığına göre değişiklik göstermektedir. İndirim oranları işçilik için %15’e ve parça için %20'ye kadar çıkabilmektedir.

  Otomobil Yaşı İndirim Oranları

  • 2 yaşını dolduran % 10 İşçilik
  • 3 yaşını dolduran % 5 Parça %15 İşçilik
  • 4 yaşını dolduran % 10 Parça %15 İşçilik
  • 5 yaşını dolduran % 15 Parça % 15 İşçilik
  • 6 yaşını dolduran( ve üzeri) % 20 Parça % 15 İşçilik

  Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde otomobilinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

   

 • Satarken de avantajlı

  BMW'nizin satış işlemini, JOY Card'ınızı yeni sahibine devrederek (otomobilinizin yeni sahibinin de bilgilerini güncellemesi kaydıyla) yapabilirsiniz ve otomobilinizin yeni sahibi de JOY Card'ın tüm avantajlarından faydalanabilir. Yani JOY Card'ınız BMW'nizi satarken bile size başka yollarla edinilmesi mümkün olmayan bir artı değer kazandıracaktır.

   

 • Kullanılmış bir BMW satın alırken

  JOY Card'ı olan kullanılmış bir BMW otomobil satın aldığınızda, eski sahibinden JOY Card'ı teslim almayı unutmayınız, çünkü bilgilerinizi yenilemek kaydı ile JOY Card'ın tüm avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için 850 252 10 10 nolu telefondan JOY Card bilgi hattını arayıp, JOY Card kayıtlarını yeniletmeniz yeterli olacaktır.

 • Önemli bilgiler

  JOY Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 19 aylık süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, JOY Card avantajlarından 19 ay daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. 19 aylık süre içinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card'ınız yenilenmeyecektir.

  Otomobilinizin Yaşı: JOY Card üyeliğini başlatmak için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani otomobilinizin yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.

  Otomobilinizin Yaşı = ( JOY Card başvuru tarihi - Otomobilinizin tescil tarihi ) / 360.

  Kullanım Süresi: JOY Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her 19 ayda bir yenilenir. Devamlılık kriteri, otomobilinizin 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 19 aylık süre içerisinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card’ınız yenilenmeyecektir.

  Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.