SONRADAN EKLENEBİLEN BMW AKSESUARLARI.

  Otomobilinizi kişiselleştirin.

  Yaşam sitlinize ve zevkinize uygun sonradan eklenebilen BMW aksesuarları ile BMW otomobilinizi arzu ettiğiniz gibi tasarlayın. İstediğiniz zaman uygun Orijinal BMW Aksesuarlarını yenisiyle değiştirebilir veya yazılımınızı güncelleyebilirsiniz.

  BMW Yetkili Servisleri size tavsiyelerde bulunacak ve kişisel bir çözüm bulmak için yardımcı olacaktır. Yetkili servisiniz, en uygun Orijinal BMW Aksesuarlarını veya doğru BMW yazılımını sunarak yeni öğelerin otomobilinizle kusursuz biçimde entegre olmasını sağlayacaktır. Bu, otomobilinizi istediğiniz zaman güncelleme ve özelleştirmenizi sağlar.

  Devamı

  Sonradan eklenebilen BMW aksesuarları.

  Sonradan eklenebilen BMW aksesuarları otomobilinizi daha kişisel ve ailenize, işinize ve boş zamanlarınıza daha uygun hale getirebileceğiniz anlamına gelir. BMW Yetkili Servisleri size tavsiyelerde bulunarak uygun çözümü bulmanız için yardımcı olacaktır. Size iPod ara yüzünden aerodinamik paketine ve taşınabilir navigasyon sistemine kadar yaşam tarzınıza uygun özel tasarıma sahip Orijinal BMW Aksesuarları sunacaktır.

  BMW Yetkili Servisinizin navigasyon sisteminizdeki dijital haritalar için düzenli olarak güncelleme sunacağını söylemeye bile gerek yok. Böylelikle her zaman en iyi rotayı seçebilirsiniz.
  BMW aksesuarlarının sonradan takılması kişisel tavsiyelerin sunulmasının yanı sıra aksesuarların kurulumunu ve BMW'nizin karmaşık elektronik mimarisine kusursuz biçimde uyumunu da içerir.