Temassız Servis Deneyimi | BMW Türkiye

%100 TEMASSIZ SERVİS DENEYİMİ.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ BMW YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE.

 • %100 TEMASSIZ SERVİS DENEYİMİ.TÜRKİYE’DE İLK KEZ BMW YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE.

   BMW YETKİLİ SERVİSLERİNDE İŞLEMLERİNİZİ TEMASSIZ GERÇEKLEŞTİRİN.

   BMW Online’a giriş yaparak randevu oluşturun; BMW’nizi dilediğiniz yerden alalım, tüm servis işlemleri gerçekleştirildikten sonra tekrar size getirelim. Üstelik servis takibi, ilave işlem onayı ve fatura ödemesi gibi diğer bütün işlemleri online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

   Randevunuzu My BMW’dan Alın, Vale Hizmetinden Yararlanın.

   Temassız Servis Deneyimi | BMW Türkiye

   Bir servis ihtiyacınız olduğunda veya yetkili servisiniz bakım zamanınızın yaklaştığı konusunda sizi bilgilendirmek için aradığında, My BMW üzerinden online servis randevunuzu kolayca alabilirsiniz.
   Son dönemde sıklıkla tercih edilen, otomobilinizin yerinden alma ve yerine teslimini içeren vale hizmeti talebinizi servis randevunuzu kaydetmeden önce seçebilirsiniz.** Bu hizmeti seçtiyseniz servis müşteri temsilciniz sizi vale müsaitliği konusunda bilgi vermek ve adresinizi teyit etmek için arayacaktır.

   Otomobilinizin servise gelişi.

   Temassız Servis Deneyimi | BMW Türkiye

   Vale**, kararlaştırdığınız adresten aracınızı alır ve servis noktasına getirir. Burada aracınız lifte alınarak çok sayıda farklı noktalardan kontrol edilir. Sizin randevu esnasında belirttiğiniz talep ve şikayetler dışında müdahale gerektirecek bir ihtiyaç olup olmadığına bakılır. Sonrasında aracınız iş emri açılarak servise “kabul” edilmiş olur. Bu aşama, My BMW web sitesindeki servis takip bölümünde göreceğiniz ilk servis işlem adımıdır. İş emri açıldıktan sonra otomobilinizin servisteki durumunu My BMW üzerinden adım adım izleyebilirsiniz.

   Ek İşlemler İçin Pratik Dijital Onay

   Temassız Servis Deneyimi | BMW Türkiye

   Aracınızın atölyedeki işlemleri esnasında fark edilen ilave onarım ihtiyaçları olması durumunda size bir SMS gönderilir. Bu SMS’teki My BMW linkine tıklayarak ilave işlemleri açıklayan video, resim, fiyat teklifi gibi bilgileri inceledikten sonra işlemi onaylayabilir veya reddedebilirsiniz. Karar verebilmek için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa servis danışmanınızı bu web sayfasında belirtilen telefon numarası üzerinden de arayabilirsiniz.

   İşlemlerin Tamamlanması ve Online Ödeme Kolaylığı

   Temassız Servis Deneyimi | BMW Türkiye

   Otomobilinizde yapılmasını istediğiniz işlemler tamamlandıktan sonra size SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirme yapılır. Eğer ödeme yapmanız gerekiyorsa yine bu bilgilendirme üzerinden online ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nde online ödeme imkanı bulunmaktadır.*

   Teslimat ve Memnuniyet

   Temassız Servis Deneyimi | BMW Türkiye

   Teslime hazır otomobiliniz size yine vale ile** seçtiğiniz adrese kadar getirilir. Online ödeme tercih etmeyen müşterilerimiz farklı ödeme yöntemleri ile de servis faturalarını ödeyebilirler.
   Teslimattan yaklaşık 6 gün sonra e-posta aracılığıyla size online bir memnuniyet anketi gönderilir. Servis deneyiminiz ile ilgili geri bildirim almak, size sunduğumuz hizmetleri geliştirebilmemiz için son derece önemli.


   *Online ödeme imkanı sunan Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri: Borusan Oto İstinye, Borusan Oto Avcılar, Borusan Oto Ankara, Borusan Oto Balgat, Borusan Oto Bodrum, Borusan Oto Çorlu, Borusan Oto Adana-Mersin, Kosifler Oto Bostancı, Kosifler Oto Antalya.
   **Vale hizmeti şimdilik bu noktalarda sunulmamaktadır: Öztorun Oto, Ege Servis, Kosifler Oto Antalya, İnciroğlu Otomotiv, AU Otomotiv, Oto Beyhan    

   My BMW ile Tanışın | BMW Türkiye

   MY BMW İLE TANIŞIN.

   My BMW nedir? Sisteme nasıl üye olunur? Servis randevusu nasıl alınır? Sistemin ayrıcalıkları ve avantajları nelerdir? Mobil uygulama linkleri nedir? My BMW’yi detaylarıyla keşfedin.

   BMW Garanti+ | BMW Türkiye

   BMW Garanti+

   Garantiniz BMW Garanti+ ile devam etsin. Garanti+ ile sunulan ayrıcalıkları ve güncel avantajları keşfedin.
   BMW Service Inclusive | BMW Türkiye

   BMW Service Inclusive.

   İhtiyacınızı en iyi karşılayacak BMW Service Inclusive paketi hangisi?
   Yetkili Satıcılar ve Servisler | BMW Türkiye

   Yetkili Satıcılar ve Servisler.

   Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri’nin iletişim bilgilerini inceleyin.
   Aynı Özel Teklifleri | BMW Türkiye

   Aynı Özel Teklifleri.

   BMW’nin güncel satış ve satış sonrası kampanyalarını ve fırsatlarını inceleyin.