BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7, BMW 760Li Individual, Detayları keşfedin

THE 7

YENİ BMW M760Li xDRIVE SEDAN

Yeni BMW M760Li xDrive Sedan, yeniden hayal edilen ayrıcalıklı lüksü ve getirdiği o eşsiz duyguyu simgeliyor. Bu nedenle, sürüş dinamikleri, dış ve iç tasarım, teknolojik yenilikler ve bağlantı için çeşitli donanım özellikleriyle geniş bir kişiselleştirme seçenek yelpazesi sunuluyor.  

Devamı
THE 7YENİ BMW M760Li xDRIVE SEDAN

LÜKS VE HEYECAN BİR ARADA

YENİ BMW M760Li xDRIVE SEDAN’IN TASARIMI VE SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ

Saf güç ve premium şıklığı yalnızca tek bir çizgiyle görselleştirilseydik, Yeni BMW M760Li xDrive Sedan'ın silüetini çizebilirdik. 20 inç M hafif alaşım jantlar veya etkileyici çift egzoz çıkışı gibi Metalik Gri/Cerium renkteki özel tasarım öğeleri, dış tasarımda ayırt edici stili vurgularken iç tasarımda da benzersiz bir dinamik potansiyel yatıyor. Yeni BMW M760Li xDrive Sedan, M TwinPower Turbo 12 silindirli benzinli motoru ve mükemmel şekilde koordine edilmiş süspansiyon bileşenleriyle otomotiv sürüş dinamiklerinde yeni bir çığır açıyor. İç tasarımın her detayında deneyimlenen benzersiz sürüş konforu modelin özel tasarım özelliklerinden biri. Sürücü ve ön yolcu için aktif başlıklara sahip ayarlanabilen elektrikli koltuklardan ferah ve şık Panoramik Cam Tavan / Sky Lounge’ a kadar Yeni BMW M760Li xDrive, maksimum konfor ve lüks hissi sunuyor.

BMW M760Li xDrive Sedan, tasarım, dinamik
BMW M760Li xDrive Sedan, Panoramik Cam Tavan / Sky Lounge

Panoramik Cam Tavan / Sky Lounge

Panoramik Cam Tavan / Sky Lounge, gün boyunca ferahlık hissi yaratırken gece ise 15.000'den fazla ışık öğesinden oluşan tasarımıyla ışıkla dolu bir atmosfer yaratıyor. Işık tasarımı, ortam aydınlatmanın altı rengi arasında geçiş yapabiliyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, 20 inç, Çift kollu, stil 760 M hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle

20 inç, Çift kollu, stil 760 M hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle

20 inç, Çift Kollu, stil 760 M, Bicolor Metalik Gri/Cerium M hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle, eskitilmiş, önde 245/40 R20 lastiklerle 8,5J x 20, arkada 275/35 R20 lastiklerle 10J x 20.
BMW M760Li xDrive Sedan, Elektrikli Konfor Koltuklar

Elektrikli Konfor Koltuklar

Sürücü ve ön yolcu için Konfor Koltuklar aktif başlıklara sahiptir ve farklı şekillerde elektrikli olarak ayarlanabilir. Sırtlığın üst bölümü, sırtlık genişliği, kalça desteği ve başlık yüksekliği bağımsız olarak ayarlanabilir. Donanım, ayrıca sürücü ve ön yolcu için bel desteği ve hafıza işlevini de içerir.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW 7 Serisi M Performance, M deri direksiyon

M deri direksiyon

Çok fonksiyonlu tuşlara ve M logosuna sahip sportif üç kollu tasarımıyla M deri direksiyon. Siyah “'Walknappa” deri direksiyon simidi, şekilli parmak dayamalarıyla direkt, atletik bir direksiyon deneyimi sunuyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, Kaplamalı egzoz çıkışları

Kaplamalı egzoz çıkışları, sol ve sağ

İki çift egzoz çıkışı, sağda ve solda arka rüzgarlığa entegre edildi ve ikizkenar yamuk biçiminde rüzgarlık korumasıyla kapatıldı.
BMW M760Li xDrive Sedan, M arka spoyler

M arka spoyler

Otomobilin atletik siluetini vurgulayan M arka spoyler, istenmeyen kaldırma kuvvetini azaltır. Arka aks üzerinde bastırma kuvveti üreterek, otomobile daha fazla sürüş dengesi sağlar.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li motor, M TwinPower Turbo 12 silindirli benzinli motor

M TwinPower Turbo 12 silindirli benzinli motor

M TwinPower Turbo 12 silindirli benzinli motor, mükemmel sürüş yetkinliğini temsil ediyor. Sınıfının en iyisi motor, yalnızca V12 motorun sunabildiği, üstün güç aktarımı ve benzersiz akıcı çalışma ile karakterize ediliyor. Bu karakter, rakipsiz bir sürüş ve yolculuk deneyimi sunuyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li excellence, Executive Drive Pro

Executive Drive Pro

Executive Drive Pro Süspansiyon kumanda sistemi olağanüstü bir sürüş konforu sağlarken, aynı zamanda olağanüstü sürüş dinamiklerini de mümkün kılar. Sistem sürüş sırasında elektro-mekanik olarak düzenlenen aktif salınım dengeleyicilerini temel alır, bu sayede gövdenin yatışını minimuma indirir.
BMW M760Li xDrive Sedan, 8-ileri Steptronic Sport şanzıman

8-ileri Steptronic Sport şanzıman

8-ileri Steptronic Sport şanzıman sportif vites değiştirmeye olanak sağlıyor. Konforlu bir seyir veya son derece dinamik bir sürüş için otomatik veya manuel vites kulakçıklarının yanı sıra vites kolu kullanımı da mümkün. SPORT modunda ve sol tarafta S/M pozisyonunda vites kolu ile vites değişimleri en iyi performansa yönelik olarak yapılandırılıyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, Integral Aktif Direksiyon

Integral Aktif Direksiyon

Integral Aktif Direksiyon ön aks üzerindeki direksiyon açısına bağlı değişen destekle arka tekerlek üzerindeki direksiyona etki eden desteği birleştiriyor. Düşük hızlarda arka tekerlekleri ön tekerleklerin aksi yönünde döndürerek daha fazla manevra kabiliyeti ve çeviklik sunuyor. Yüksek hızlarda, denge ve konforu artırmak için arka tekerlekler ön tekerleklere paralel bir şekilde dönüyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7 Performance, M Aerodinamik

M Aerodinamik

M Aerodinamik, otomobilin atletik özelliklerini vurguluyor ve hava akışını düzenliyor. Bu donanıma geniş hava girişlerine sahip ön rüzgarlık, benzersiz marşpiyeler ve metalik Dark Shadow difüzör ekine sahip arka rüzgarlık dahil.

ÖNCÜ TEKNOLOJİ

YENİ BMW M760Li xDRIVE SEDAN’IN ÇIĞIR AÇAN YENİLİKLERİ

Geleceğe doğru sezgisel şekilde yol alın. Yakında otomobili kendiniz kullanmak ya da otonom sürüş arasında seçim yapabileceksiniz. Mevcut BMW Kişisel Yardımcı Pilot sürüş asistan sistemleri, gelecekte sürüşün neler sunacağının ilk ipuçlarını veriyor. Bu sistemler, sürücüyü destekliyor veya bazı görevleri tamamen devralıyor. Yeni BMW M760Li xDrive Sedan’da her şey sürücü odaklı olarak tasarlandı. Örneğin, BMW Live Cockpit Professional’ın ekranları kolaylıkla kişiselleştirilebilir. BMW Intelligent Personal Assistant ise ayrı ayrı işlevleri hızlı ve rahat şekilde kullanmanızı sağlıyor. Yeni bir teknoloji çağına adım atıyoruz.

BMW M760Li xDrive Sedan, BMW İşletim Sistemi 7.0

BMW İşletim Sistemi 7.0

BMW İşletim Sistemi 7.0'ın yenilikçi çalışma konsepti, otomobil işlevlerinin hareketler, konuşma, dokunmatik ekran ve iDrive Butonu aracılığıyla çok daha kolay ve sezgisel olarak çalıştırılmasını sağlıyor. Bu amaçla Controller’ın işlevi artırıldı. Örneğin, uygulamalar gibi tüm dijital hizmetler artık doğrudan seçilebiliyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, Profesyonel Sürüş Asistanı

Profesyonel Sürüş Asistanı

Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, yerel tehlike uyarısı, aktif yandan çarpma korumalı Şeritte Tutma yardımı ve diğer güvenlik özellikleriyle Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik veya monoton sürüş durumunda uygun konforu ve maksimum güvenliği sağlıyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, Park Asistanı Plus

Park Asistanı Plus

Park Asistanı Plus, otomobili park etmeyi ve manevrayı kolaylaştırıyor. Diğer özelliklerinin yanı sıra Üstten Görünüm, Panoramik Görünüm, Uzaktan 3D Görünüm dahil olmak üzere Çevre Görüş Kamera Sistemi ile yanal park yardımı, Aktif Park Mesafe Kontrolü, acil fren fonksiyonu, doğrusal kılavuzlu Park Asistanı ve Geri Sürüş Asistanını içeriyor.
BMW M760Li xDrive Sedan, Uzaktan Yazılım Güncelleme

Uzaktan Yazılım Güncelleme

BMW'nizin en son yazılımlarla güncel olmasını ister misiniz? Uzaktan Yazılım Güncelleme ile, BMW'niz her zaman ilk satın aldığınız hali kadar güncel kalsın. BMW Yetkili Servisinizi ziyaret etmenize gerek kalmadan rahat, güvenilir ve stressiz şekilde gerçekleşen güncellemeler, akıllı telefonlarda olduğu gibi kablosuz olarak yüklenir.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional dokunmatik olarak ve tam dijital 10,25 inç gösterge paneli üzerinden kullanılabilen yüksek çözünürlüklü 12,3 inç Kontrol Ekranından oluşan yüksek kaliteli bir görüntüleme ağı içerir.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li xDrive, teknik veriler

YENİ BMW M760Li xDRIVE SEDAN: TEKNİK VERİLER

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

Yeni BMW M760Li xDrive Sedan:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 13.2-13.8
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 300-315

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.


Devamı