Orijinal BMW Motor Yağı ve Bakımı | BMW Türkiye

KEYFİNİZİ HİÇBİR ŞEY KAÇIRMASIN.

Orijinal BMW Motor Yağı ve Bakımı.

Hayatınızı nasıl organize ederseniz edin, BMW'niz gittiğiniz her yerde size eşlik eder. Bunun hayatınıza katkısı oldukça önemli. BMW'nizi Orijinal BMW Motor Yağı ile koruyun ve üstün performanstan ve uzun servis ömründen yararlanın. Orijinal BMW Motor Yağı ve Bakım ile BMW'niz için daha akıcı bir motor performans elde edin.

Devamı
KEYFİNİZİ HİÇBİR ŞEY KAÇIRMASIN.Orijinal BMW Motor Yağı ve Bakımı.
  Orijinal BMW motor yağı BMW TwinPower Turbo SAE 0W-30

  SERVİS RANDEVUNUZU ŞİMDİ ALIN.

  Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri, BMW’nizin motorunu en yüksek performans düzeyinde kullanmanıza ve çalışma ömrünü korumanıza yardımcı olacak tüm ürün ve hizmetler konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Dilediğiniz Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi'nden randevunuzu almak için servis randevu formunu doldurun, sizi arayalım. İsterseniz randevunuzu My BMW üzerinden kendiniz de alabilirsiniz.

  Devamı

  ORİJİNAL BMW MOTOR YAĞI. PERFORMANS. VERİMLİLİK. KORUMA.

  BMW TwinPower Turbo motor yağları, BMW motorlarının özelliklerini destekler. Motoru aşınma ve yıpranmaya karşı korumaya yardımcı olurken yüksek verimlilikle kesintisiz güç aktarımına katkıda bulunur. Bu sayede motor temiz kalır ve servis ömrü uzar. Orijinal BMW Twinpower Turbo Motorlar ile her zaman güvende olursunuz. Gümüş kategorisindeki 'Select' 'motor yağları, altın kategorisindeki 'Premium Efficiency’ motor yağları veya kırmızı kategorideki ‘BMW M Performance’ motor yağları arasından seçim yapabilirsiniz. BMW motorunuz için ideal Orijinal BMW motor yağını keşfedin ve uzun ömürlü performansın keyfini çıkarın.

  Devamı
  Orijinal BMW motor yağı BMW TwinPower Turbo Silver

  BMW TwinPower Turbo Silver.

  BMW TwinPower Turbo Silver. Sürdürülebilir sürüş keyfi için motor yağları, iyi bir motor performansına katkıda bulunmasının yanı sıra kritik motor parçalarını temiz tutmaya ve motoru korumaya yardımcı olur.

  Devamı
  Orijinal BMW motor yağı BMW TwinPower Turbo Gold

  BMW TwinPower Turbo Gold.

  BMW TwinPower Turbo Gold. Olağanüstü performans sunan "Gold" kategorisindeki motor yağları, üstün motor performansı ve yüksek seviyede motor koruması sağlayarak yeni standartları belirliyor. Etiketinde “FE” (= yakıt tasarrufu) bulunan yağlar, BMW Longlife-01 Motor Yağlarına kıyasla NEDC'de yakıt tasarrufunu gösterir.

  Devamı
  Orijinal BMW motor yağı BMW TwinPower Turbo Red

  BMW TwinPower Turbo Red.

  Adrenalinle dolmanızı sağlayan "M TwinPower Turbo" kategorisindeki motor yağları, BMW M yüksek performanslı motorların gerekliliklerini karşılayacak şekilde özel olarak üretilmiştir ve zorlu koşullarda bile olağanüstü yatak koruması ve üstün performans sağlar.

  Devamı

  ORİJİNAL BMW MOTOR YAĞLARININ 5 AVANTAJI.

  • 01 Gelişmiş yakıt tasarrufu sayesinde CO2 emisyonu azalır (1)
  • 02 Motoru çamurdan korur, böylece motorun ömrünü uzatır (2)
  • 03 Kir ve toz partiküllerini yakaladığı için motordaki tortuyu azaltır
  • 04 Buharlaşma eğilimi daha düşüktür; bu da yağ tüketimini ve dolum ihtiyacını azaltır (3)
  • 05 -40 ° C'ye kadar düşük sıcaklıklarda bile olağanüstü bir düşük sıcaklık performansı sağlar, bu da soğuk çalıştırma özelliklerinde kolaylık sağlar (4)
  Orijinal BMW motor yağı BMW TwinPower Turbo motor yağı

  MOTORUNUZUN PERFORMANSINI KORUYUN.

  Orijinal BMW Motor Yağı ve Bakımı.

  Orijinal BMW Motor Yağları BMW motorlarının gerek duyduğu üst düzey kalite standartlarını karşılar ve performans, verimlilik ve uzun ömürlülük açısından potansiyelini kusursuz bir biçimde kullanır. Servis uzmanlarımızın uzun süreli deneyimi ve Orijinal BMW Motor Yağıyla BMW'nizin bakım işlemlerini zenginleştirin.

  Devamı

  MOTORUNUZUN PERFORMANSINI KORUYUN.

  Orijinal BMW Motor Yağı ve Bakımı.

  (1) BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE+ 0W-20’nin (i) WLTP’de (Dünya Çapında Uyumlu Hafif Otomobiller Test Prosedürü) BMW Longlife-01 motor yağlarına kıyasla kanıtlanmış yakıt tasarrufu (BMW otomobilde test edilmiştir).


  (2) Endüstri standardı çamur testleri dikkate alınmıştır.


  (3) Endüstri standardı NOACK testleri dikkate alınmıştır.

   

  (4) Tüm 0W-sınıfları için geçerlidir. 5W-sınıfları -35°C'ye kadar düşük sıcaklıklarda düşük sıcaklık performansı sağlar.

  Devamı