YENİLİK USTALIKLA BULUŞUYOR.

Orijinal BMW Motor Yağı.

YENİLİK USTALIKLA BULUŞUYOR.Orijinal BMW Motor Yağı.

Orijinal BMW Motor Yağları BMW motorlarının gerektirdiği kalite standartlarını karşılar ve performans, verimlilik ve uzun ömürlülük açısından potansiyelini en iyi şekilde kullanır. Servis uzmanlarımızın uzun yıllara dayanan deneyimi ve Orijinal BMW Motor Yağıyla BMW'nizin bakım işlemlerini zenginleştirin.

Devamı

BMW MOTORLARI İÇİN EN İYİ YAĞ.

BMW TwinPower Turbo Motor Yağları modern BMW motorlarının temel özelliklerini destekler ve maksimum gücün ve en üst seviyede verimliliğin elde edilebilmesini sağlar. Soğuk çalıştırmayı kolaylaştıran ve tutarlı bir performans sağlayan gelişmiş bir viskozite sunar. Orijinal BMW Motor Yağları Aktif Temizleme Teknolojisinin yanı sıra korozyon, yıpranma ve aşınmaya karşı entegre korumaya sahiptir. Bu özellikleri motorun fabrikadan çıkmış kadar temiz olmasını sağlar ve kullanım ömrünü uzatır.

Devamı

BMW TwinPower Turbo Silver.

Sürdürülebilir sürüş keyfi için motor yağları olağanüstü bir motor performansını garantiler ve aynı zamanda Aktif Temizleme Teknolojisi ile kritik motor parçalarını temiz tutar ve yüksek seviyede motor koruması sağlar.
Devamı

BMW M TwinPower Turbo.

"M TwinPower Turbo" kategorisindeki motor yağları BMW M yüksek performanslı motorlar için üretilmiştir ve zorlu performanslarda ve yarış koşullarında olağanüstü yatak koruması sağlar.
Devamı