BMW M8 Cabrio - Yan görünüm

THE M8

BMW M8 CABRIO

THE M8BMW M8 CABRIO

BMW M8 CABRIO VE BMW M8 CABRIO COMPETITION.

Gösterişli ve güçlü BMW M8 Cabrio ve BMW M8 Cabrio Competition, özgürlüğün ve lüksün yeni standartlarını belirliyor. BMW M8 Competition Cabrio, olağanüstü üstü açık sürüş keyfini temsil eden yüksek performanslı bir spor otomobil. BMW M8 Cabrio Competition modeli ise günlük sürüş ile motor sporlarından ilham alan performans, benzersiz tasarım vurgusu ve lüks iç tasarım arasında çok güçlü bir denge kuruyor. Üstelik her ikisi de BMW'nin akıllı dört çeker sistemi 'xDrive' teknolojisine sahip.BMW M8 Cabrio:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10,7
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 244

BMW M8 Cabrio Competition:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 11.4
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 262
 

Devamı

BMW M8 CABRIO’NUN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK PERFORMANSI KEŞFEDİN

Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, arka görünüm

OLAĞANÜSTÜ PERFROMANS

YÜKSEK PERFORMANSLI M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR

BMW M8 Cabrio Competition'ın güçlü 4,4 litre bi-turbo motoru 625 bg ile olağanüstü seviyede güç ve 750 Nm tork üretiyor. Motor yarışlarında kullanılanlara benzer tasarımıyla çapraz sıralı egzoz manifoldu M motorun tepkisini optimize ediyor. İki Twin Scroll egzoz turboşarjı hem yolda hem de yarış pistlerinde olağanüstü bir performans sağlamak için güç çıkışını iyileştiriyor.

Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, açık softtop tavanıyla, yan görünüm

SINIRSIZ ÜSTÜ AÇIK SÜRÜŞ KEYFİ

BMW M8 CABRIO’NUN HAREKETLİ AKSAMI VE YÜRÜYEN AKSAMI

BMW M8 Cabrio'nun sürüş deneyimi tek kelimeyle şaşırtıcıdır. Bu deneyim son derece gelişmiş hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri arasındaki kusursuz şekilde düzenlenmiş etkileşimle elde edilmiştir. Bu bileşenler aynı zamanda motor sporları genleriyle birlikte BMW mühendisliğinin zirvesini oluşturur. Sınırsız üstü açık sürüş keyfini her saniye yaşamak isteyenlere hitap eder.

BMW M8 Competition Cabrio, M deri direksiyon ve kırmızı ortam aydınlatmasıyla kokpit görünümü.

AYRICALIKLI GÖRÜNÜM

BMW M8 CABRIO’NUN DIŞ TASARIMI

BMW M8 Cabrio’nun şık, sportif duruşunu vurgulayan son derece hassas çizgilere sahip, geniş, özel tasarlanmış yüzeyleri aracılığıyla lüks spor cabrio otomobiller için yeni bir tasarım dili oluşturuldu. Dinamik ön bölüm, akıcı Cabrio silueti ve atletik arka bölüm, dinamik performans ve ayrıcalıklı şıklığın güçlü bir ifadesine dönüşüyor.

BMW M8 Competition Cabrio, M deri direksiyon ve kırmızı ortam aydınlatmasıyla kokpitin gece görünümü.

İÇ GÜZELLİĞİ

BMW M8 CABRIO’NUN İÇ TASARIMI

Ayrıcalıklı iç tasarım, lüksten herhangi bir şekilde ödün vermeden bir M otomobilinin benzersiz sportif havasını vurguluyor. M deri direksiyon ve “Merino” döşeme M Spor koltuklardan, kapılar ve merkez konsol üzerindeki aydınlatma şeritlerine ve kumanda öğeleri üzerindeki M’e özgü kırmızı renkte kontrast vurgulara kadar her detay bu lüks cabrio otomobilin iddialı spor karakterini onaylar nitelikte.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN.

BMW M8 Cabrio hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Devamı

YAKIT TÜKETİMİ VE CO2 EMİSYONU.

BMW M8 Cabrio:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10,7
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 244

BMW M8 Cabrio Competition:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 11,4
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 262

Resimlerde opsiyonel donanım gösterilmektedir, ekranlar donanım seçeneklerine bağlıdır. Bu sayfada gösterilen bazı özellikler Türkiye pazarında sunulmayabilir. Detaylı bilgi için sayfada bulunan bilgi formunu doldurabilir ya da Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Devamı