BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance donanımı, BMW Individual Metalik Siyah/Sapphire BMW Individual Metalik Gri/Dravite iki tonlu gövde rengi, yolda sürüş sırasında ön çaprazdan görünüm
Motor ve Yakıt TipiBenzinliDizel

THE 7.

BMW M

YENİ BMW M760e xDRIVE.

Motor ve Yakıt TipiBenzinliDizel
THE 7.YENİ BMW M760e xDRIVE.

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

Etkileyici şekilde güçlü Yeni BMW M760e xDrive ile ikili çekiş sisteminin sunduğu sportif sürüşün keyfini sonuna kadar çıkarın.
 

 • 6 silindirli güçlü BMW M TwinPower Turbo motora ve elektrikli eDrive teknolojisine sahip plug-in hybrid
 • 571 beygir gücüne (420 kW) varan maksimum sürüş keyfi*
 • M Sport Boost ve M ailesine özel Executive Drive Pro süspansiyon gibi yenilikçi teknolojiler, Yeni BMW M760e xDrive Sedan'ın karakterini yola aktararak bu sportif deneyimi muhteşem bir şekilde hissetmenizi sağlıyor


Yeni BMW M760e xDrive*:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (WLTP ortalama): 1,2-1,1
CO2 emisyonu (g/km) (WLTP ortalama): 28-25

*Geçici değerler

Devamı

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

Sportif özelliklere genel bakış.

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

Güç, konfor ve lüksün benzersiz kombinasyonu.
 • M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor
 • M Hybrid
 • M ailesine özel ayarları ile Executive Drive Pro süspansiyon
 • 571 bg (420 kW)*, 800 Nm*, 0'dan 100 km/saate 4,3 saniyede hızlanma*

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN'IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

Yürüyen aksam, BMW M760e xDrive Sedan G70

Güçlü sürüş konsepti.

Yeni BMW M760e xDrive'ın hybrid sistemi, BMW M TwinPower Turbo motorun gücünü 30 kW* M Hybrid E-Boost ile birleştirerek 420 kW* gibi üstün bir performans sunuyor ve otomobilin 0'dan 100 km/sa hıza yalnızca 4,3 saniyede* ulaşmasına olanak tanıyor.

M direksiyon ve BMW Kavisli Ekran, BMW M760e xDrive Sedan G70, yakın plan çekim

M Sport Boost.

M Sport Boost, geçiş kulakçığı ile etkinleştirildiğinde süspansiyon ve motor maksimum performans sağlamak üzere yapılandırılıyor. Bu sayede, sollama veya sprint gibi durumlarda elinizin altında daima ilave bir güç hazır bekliyor.

Merkez konsol, BMW M760e xDrive Sedan G70, yakın plan çekim

Executive Drive Pro.

M ailesine özel Executive Drive Pro sayesinde üst düzey konforun veya sportif sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Yoldaki dengesizliği aktif olarak telafi eden yürüyen aksam kontrol sistemi, aynı zamanda viraj dönüşlerinde sürücüye yansıyan kuvvetleri en aza indiriyor. Bu elbette, her durumda olağanüstü bir sürüş deneyimi yaşayacağınız anlamına geliyor.

Motor bölümü kapağı ve M logolu Böbrek Izgaralar, BMW M760e xDrive Sedan G70, BMW Individual Metalik Siyah/Sapphire BMW Individual Metalik Gri/Dravite iki tonlu gövde rengi, yakın plan çekim

Çarpıcı ön tasarım.

Böbrek Izgaraların çarpıcı karakteri, motor bölümü kapağında türbin stiliyle devam ediyor. Otomobilin olağanüstü sportif kapasitesini yansıtan güçlü bir simge olarak Böbrek Izgaralarını M logosu süslüyor. M tampon ve dar tasarımlı gündüz farları, M dış aynalarla bir araya geldiğinde otomobilin önden görünümüne tamamen bağımsız bir karakter kazandırıyor.

BMW Iconic Glow kristal farlar, BMW M760e xDrive Sedan G70, BMW Individual Metalik Siyah/Sapphire BMW Individual Metalik Gri/Dravite iki tonlu gövde rengi, yakın plan çekim

BMW "Iconic Glow" kristal farlar.

BMW "Iconic Glow" kristal farlar, hem sürüş esnasında hem de hareketsiz haldeyken BMW'nize benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Üst farlarda yer alan ve ışığı birçok yönden yansıtan kristal cam öğeler, benzersiz gündüz farı performansının yanı sıra etkileyici bir karşılama ve uğurlama deneyimi sunuyor.

4 adet çıkışa sahip egzoz sistemi ile arkadan görünüm, BMW M760e xDrive Sedan G70, BMW Individual Metalik Siyah/Sapphire BMW Individual Metalik Gri/Dravite iki tonlu gövde rengi, yakın plan çekim

Kendinden emin arka tasarım.

4 adet çıkışa sahip muhteşem egzoz sistemi, Yeni BMW M760e xDrive'ın atletik karakterini mükemmel şekilde yansıtıyor. Arka tasarımın iki zıt tarafında yer alan ikili egzoz çıkışları, serbest biçimli kaplamalarıyla sportif ve şık bir görünüm yaratıyor.

M direksiyon, BMW Kavisli Ekran ve Interaction Bar ile kokpit, BMW M760e xDrive Sedan G70

Sürücü odaklı kokpit.

Kokpitin içinde, yüksek çözünürlüklü 14,9 inç BMW Kavisli Ekran ve sizi her yönden saran çok fonksiyonlu BMW Interaction Bar maksimum konforla etkileşim olanağı sunuyor. Ayrıca, My Mode Sport seçeneği tercih edildiğinde, süspansiyon ayarı ile kombinasyon içinde sunulan ışık ve ses tasarımı sayesinde adrenalin dolu olağanüstü bir sürüş deneyimi ortaya çıkıyor.

Ayrıcalıklı özelliklere sahip BMW Individual Merino deri/yün-kaşmir kombinasyonuyla iç tasarım, BMW M760e xDrive Sedan G70

Ayrıcalıklı özelliklere sahip BMW Individual "Merino" deri/yün-kaşmir kombinasyonuyla iç tasarım.

BMW Individual "Merino" deri/yün-kaşmir kombinasyonu ayrıcalıklı özelliklerle tamamlanırken M direksiyonda kullanılan malzeme üst düzey yumuşaklığıyla dikkat çekiyor. Direksiyon, dokunma duyunuza hitap ettiği kadar dengeli bir kavrama hissi de sunuyor.

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN İÇİN M PERFORMANCE DONANIMI.

BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance Donanımı, BMW Individual Metalik Siyah/Sapphire BMW Individual Metalik Gri/Dravite iki tonlu gövde rengi, yolda sürüş sırasında arka çaprazdan görünüm

M Performance donanımı, Yeni BMW M760e xDrive'ın sportif genlerini etkileyici şekilde öne çıkarıyor.
 

 • Metalik Siyah/Sapphire renkteki M arka spoyler, otomobilin arka tasarımında etkileyici bir ifade yaratırken yol üzerinde de bastırma kuvvetini güçlendiriyor.
 • Parlak Siyah renkteki M Sport fren, en zorlu durumlarda bile ayrıcalıklı performansı olağanüstü bir görsellik ile birleştiriyor.
 • Genişletilmiş içeriğe sahip M Parlak Siyah Dış Kaplama kapsamında Böbrek Izgara çerçevesi, arka kaplama şeridi ve egzoz çıkışı kaplamaları gibi parlak siyah renkteki özel vurgular otomobile büyüleyici bir görünüm kazandırıyor.

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN İLE ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ DENEYİMİ.

Elektrikli sürüşü ve kolay şarjı destekleyen yenilikçi teknolojiler.

Yeni BMW M760e xDrive Sedan ile sürüş deneyimini uzun menzil, akıllı sürüş modları ve kullanımı kolay şarj teknolojileri tamamlıyor.
BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance Donanımı, BMW Individual Metalik Siyah/Sapphire BMW Individual Metalik Gri/Dravite iki tonlu gövde rengi, şarj istasyonunda şarj kablosu tutan bir adam ile ön çaprazdan görünüm
BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance donanımı, BMW Individual Metalik Siyah/Sapphire BMW Individual Metalik Gri/Dravite iki tonlu gövde rengi, yolda sürüş sırasında yandan görünüm

Elektrikli menzil.

80 km'nin üzerine çıkan tamamen elektrikli menzil* sayesinde neredeyse tamamen sessiz ve yerel emisyonsuz yolculuk.

Merkez konsol, BMW M760e xDrive Sedan G70, yakın plan çekim

Akıllı sürüş modları.

Sıfır emisyon bölgelerinde Yeni BMW M760e xDrive'ın tamamen elektrikli sürüş moduna geçerek şehir içi alanlara sınırsız erişimin keyfini çıkarın.

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN'IN KOKPİTİ VE TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ.

M ailesine özel göstergeler, sezgisel işletim konsepti, öne çıkan teknolojik özellikler ve akıllı sürüş asistan sistemleri.

Yeni BMW M760e xDrive Sedan sizi çok sayıda yenilikçi teknolojiyle destekliyor.

 • M ailesine özel ekranlar, My Mode Sport ve sezgisel işletim sistemi, üstün konforun yanı sıra tüm özellikler için ideal bir genel bakış sunuyor
 • Çok sayıda akıllı sürüş asistan sistemi ile daima maksimum güvenlik ve konfor garanti ediliyor
İç tasarım, BMW M760e xDrive Sedan G70, ön yolcu tarafından yandan görünüm
My Mode Sport gösterge paneli, BMW M760e xDrive Sedan G70, gösterge panelinin yakın plan çekimi

My Mode Sport.

My Mode Sport seçeneğinde ekranlar, koltuklar ve süspansiyon gibi pek çok bileşen özellikle sportif bir düzende sunuluyor. Gösterge panelinde yer alan M ailesine özel ekranlar, Yeni BMW M760e xDrive Sedan'ın sunduğu dinamik sürüş hissini çok daha yoğun biçimde yaşamanıza olanak tanıyor.

BMW Touch Command, BMW M760e xDrive Sedan G70, arka kapının yakın plan çekimi

BMW Touch Command.

Sezgisel işletim konforu sunan BMW Touch Command ile çeşitli bilgi-eğlence fonksiyonlarını arka kapılardaki dokunmatik ekran aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

M deri direksiyon, BMW M760e xDrive Sedan G70

M deri direksiyon.

Saat 12 yönündeki işareti, renkli M dikişleri ve çok fonksiyonlu özelliğiyle standart M deri direksiyon sportif ve doğrudan direksiyon hissiyatını parmaklarınızın ucuna taşıyor.

Profesyonel Sürüş Asistanı, BMW M760e xDrive Sedan G70, BMW Kavisli Ekran

Profesyonel Sürüş Asistanı.

Profesyonel Sürüş Asistanı, otomobili şeritte otomatik olarak tutuyor, hızı ve mesafeyi koruyor ve birçok durumda kaza riskini azaltıyor.

Profesyonel Park Asistanı, BMW M760e xDrive Sedan G70, BMW Kavisli Ekran

Profesyonel Park Asistanı.

Park Asistanı Plus'a ek olarak, Profesyonel Park Asistanı ile BMW'nizi otomobilde sürücü olmadan park edebilirsiniz. Daha önce yaptığınız bir manevrayı otomatik olarak tekrarlayan sistemi kullanmak için tek yapmanız gereken, anahtar veya akıllı telefonunuz ile otomobili yakından takip etmek.

BMW Intelligent Personal Assistant, BMW M760e xDrive Sedan G70, BMW Kavisli Ekran

BMW Intelligent Personal Assistant.

Kişisel otomobil uzmanınız BMW Intelligent Personal Assistant, pek çok fonksiyonu çalıştırmak ve kişiselleştirilmiş öneriler almak için doğal bir dil kullanmanıza olanak tanıyor.

BENİ BİLGİLENDİRİN.

Yeni BMW M760e xDrive Sedan ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki bilgilendirme formunu doldurmanız yeterli.

Devamı

YENİ BMW M760e xDRIVE SEDAN'IN TEKNİK VERİLERİ.

Yeni BMW M760e xDrive Sedan.

1/dk'da kW (bg) cinsinden motor gücü:

571/5.200-6.250

0–100 km/sa hızlanma (sn):

4,3

Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km):

1,2-1,1

Ortalama CO2 emisyonu (g/km):

28-25

Boyut çizimleri, BMW M760e xDrive Sedan G70

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

Yeni BMW M760e xDrive*:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (WLTP ortalama): 1,2–1,1
CO2 emisyonu (g/km) (WLTP ortalama): 28–25


*Geçici değerler

 

Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, elektrik tüketimi ve elektrikli menzil değerleri öngörülen ölçüm yöntemine uygundur ve düzenlendiği haliyle (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur. Menzil hesaplamasında WLTP rakamları, modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı alan otomobiller için resmi teknik özellikler yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin.
 

0°C altındaki sıcaklıklarda, bu plug-in hybrid modelinin tamamen elektrikli sürüş modu, otomobil birkaç kilometre yol yaptıktan sonra batarya çalışma sıcaklığına ulaşana kadar kullanılamaz.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yeni BMW M760e xDrive*:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (WLTP ortalama): 1,2-1,1
  CO2 emisyonu (g/km) (WLTP ortalama): 28-25

  *Geçici değerler

  Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, elektrik tüketimi ve elektrikli menzil değerleri öngörülen ölçüm yöntemine uygundur ve düzenlendiği haliyle (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatıyla uyumludur. Menzil hesaplamasında WLTP rakamları, modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı alan otomobiller için resmi teknik özellikler yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin.

  0°C altındaki sıcaklıklarda, bu plug-in hybrid modelinin tamamen elektrikli sürüş modu, otomobil birkaç kilometre yol yaptıktan sonra batarya çalışma sıcaklığına ulaşana kadar kullanılamaz.