Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Mat Gri/Pure, önden görünüm
Performans374 hp (275 kW)
Motor ve Yakıt TipiBenzin

THE 4

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Mat Gri/Pure, önden görünüm

YENİ BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ

Performans374 hp (275 kW)
Motor ve Yakıt TipiBenzin
THE 4YENİ BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ

Güç, hassasiyet ve saf estetik. Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'nin özünde 374 beygir gücündeki BMW M TwinPower sıralı 6 silindirli benzinli motor yer alıyor. Mükemmel şekilde ayarlanmış M ailesine özgü süspansiyon bileşenleriyle uyum içinde çalışan motor sportif sürüş dinamikleri üretiyor ve M ailesine özgü tasarım elementlerine yer veren ilerici dış tasarım ve geniş alan sunan sportif ve modern iç tasarım ile birleşerek Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'yi bir üst seviyeye taşıyor. Beş kapılı Gran Coupé modeli genel anlamda performans, konfor ve üst düzey günlük kullanışlılığın olağanüstü bir birleşimini sunuyor. 8.5-8.0 CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 194-181

Devamı

YENİ BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – PERFORMANS.

Motor, süspansiyon ve performans.

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Yüksek işlevsellik ve günlük kullanıma uygun özelliklerle bir araya gelen güç ve sportif sürüş dinamikleri.
 • 374 beygir gücündeki BMW M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor
 • 8-ileri Steptronic Sport şanzıman
 • Akıllı dört çeker sistemi BMW xDrive
 • 374 bg, 500 Nm, 0'dan 100 km/saate 4,7 saniye
Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Mat Gri/Pure, ön çaprazdan görünüm

YENİ BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ'NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Her detayıyla sportif karakterini yansıtan Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'nin etkileyici performansı, son derece gelişmiş hareketli aksam teknolojilerini ve modele özel olarak ayarlanmış süspansiyonu temel alıyor. Serbest devir alma özelliğine sahip güçlü BMW M TwinPower Turbo motor, hızlı direksiyon tepkisi ve hassas yol tutuşu, M logosunu taşıyan bir otomobilden bekleyeceğiniz sürüş heyecanını tanımlıyor. Cerium Grisi renginde sunulan M ailesine özgü tasarım özellikleri ve sportif iç tasarım detayları, otomobilin atletik karakterini öne çıkarıyor.

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Mat Gri/Pure, yandan görünüm
BMW M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

BMW M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor.

Saf sürüş keyfi sunan üstün bir atlet: BMW M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, üstün güç üretimini M ailesine özgü çarpıcı motor sesiyle birlikte sunarken Çift VANOS, Valvetronic, Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ve TwinScroll Turboşarj sayesinde mükemmel güç çıkışı sağlıyor.
Adaptif M süspansiyon, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Mat Gri/Pure, ön çaprazdan yakın plan görünüm

Adaptif M süspansiyon

Adaptif M süspansiyon, yol ve sürüş koşullarına uyum sağlamak üzere istendiği zaman elektrikli olarak ayarlanabilir. Konforlu sürüşten çevik karakterli ve son derece dinamik bir sürüşe kadar tercih ettiğiniz sürüş stilini etkinleştirmek için süspansiyon karakterini Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz.
Değişken spor direksiyon, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, M deri direksiyon ile kokpit

Değişken spor direksiyon.

Direkt ve çevik direksiyon tepkisi sağlayan Servotronic değişken spor direksiyon, direksiyonun daha az fiziksel efor ile çevrilmesine olanak tanıyor. Değişken direksiyon oranları sayesinde direksiyon açısına tepki veren bu özellik daha dinamik sürüş sırasında hakimiyeti artırıyor ve park ederken ya da virajlarda direksiyonun daha az eforla döndürülmesini sağlıyor.
8-ileri Steptronic Sport şanzıman, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, vites seçim kolu, merkez konsol

Steptronic Sport Şanzıman.

Son derece sportif vites geçişlerine olanak tanıyan 8-ileri Steptronic Sport şanzıman ile konforlu veya oldukça dinamik bir sürüşün keyfini ister otomatik kullanımda ister seçim kolu veya vites kulakçıkları ile manuel kullanımda yaşayabilirsiniz. SPORT modunda seçim kolunu sol taraftaki S/M pozisyonuna alarak maksimum performans için yapılandırılmış vites geçişlerini deneyimleyebilirsiniz.
M Sport fren, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, yakın plan görünüm, M hafif alaşım jant

M Sport fren.

M Sport fren donanımının önde dört pistonlu sabit, arkada ise tek pistonlu yüzer konfirügasyondaki kaliperleri M logosu ile standart olarak mavi ve opsiyonel olarak parlak kırmızı renklerde sunuluyor ve daha büyük fren diskleri ile birleştiğinde olağanüstü bir fren performansı sağlıyor. Otomobilin son derece yüksek dinamik potansiyeline uyarlanan M Sport frenler çok daha atletik bir sürüş stili ve ıslak zeminde mükemmel frenleme sağlıyor.
M ızgara çerçevesi, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Mat Gri/Pure

M ızgara çerçevesi.

M Parlak Siyah Dış Kaplama; yan cam çerçevesi kaplama şeritleri, cam girintisi kaplamaları, ayna kapakları, ayna üçgeni ve tabanı, B ve C sütunu kaplama panelleri, arka kapı cam kılavuzları ve ızgara çerçevesi gibi parlak Siyah renkte sunulan çeşitli donanım detayları içeriyor.
M Aerodinamik donanımı, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Mat Gri/Pure, önden görünüm

M Aerodinamik donanımı.

M ailesine özgü ön rüzgarlığın, arka rüzgarlığın gövdeyle aynı renkte, marşpiyeler üzerindeki tasarım öğelerinin ise parlak siyah renkte sunulduğu M Aerodinamik donanımı, saf dinamik özellikleri ve sportif karakteri yansıtıyor.
Stil 862 I BMW Individual hafif alaşım jantlar, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, Metalik Mat Gri/Pure

20 inç, stil 862 I, BMW Individual aerodinamik jantlar.

20 inç, stil 862 I, Bicolor Siyah Gri, BMW Individual parlak aerodinamik jantlar, ön tekerleklerde 8,5J x 20 jant ve 245/35 R20 lastikler, arka tekerleklerde 9J x 20 jant ve 255/35 R20 lastiklerle karma lastik seti.
Spor koltuklar, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, iç tasarım

Spor ön koltuklar.

Spor ön koltuklar, yükseltilmiş yan destekleri ve manuel olarak ayarlanabilen kalça desteği sayesinde ideal bir yan destek sunuyor. İleri ve geri konum ayarı, koltuk yüksekliği ve koltuk açısı manuel olarak ayarlanabiliyor.
M deri direksiyon, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, iç tasarım, kokpit

M deri direksiyon.

Üç kollu bir tasarıma sahip M deri direksiyon çok fonksiyonlu tuşların yanı sıra M amblemi ve sürücü tarafında entegre bir hava yastığı içeriyor. "Walknappa" siyah deriden yapılmış ve siyah dikişlere sahip güçlendirilmiş direksiyon başparmak dayama hatları ile direkt ve atletik bir direksiyon hissi sunuyor.

SÜRÜCÜ KOKPİTİ VE TEKNOLOJİLER.

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'nin işletim konsepti, dijital hizmetleri ve sürüş asistan sistemleri.

Yolculuğunuzda size destek olan sayısız inovatif teknoloji üstün seviyede netlik, konfor ve güvenlik sağlıyor. Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé en önemli şeye odaklanarak, sportif sürüş keyfini size sonuna kadar yaşatıyor.

BMW Live Cockpit Professional, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, iç tasarım

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional kapsamında 12,3 inç gösterge ekranı ve 14,9 inç dokunmatik ekrandan oluşan çerçevesiz BMW Kavisli Ekran yer alıyor. Buna ek olarak, yolculuğa ilişkin tüm bilgiler BMW Head-Up Display aracılığıyla ön cama yansıtılıyor.
BMW İşletim Sistemi 7, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, iç tasarım, kontrol ekranı

BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW'niz aynı zamanda kişisel otomobil uzmanınız olsa harika olmaz mıydı? BMW Intelligent Personal Assistant ile otomobilinizle iletişim kurabilirsiniz. Çeşitli otomobil fonksiyonlarını çalıştırmak için sesli komutlar verebilirsiniz. Bu özellik, otomobilinizle ilgili konuları açıklayabilir ve BMW'nizi çok daha iyi tanımanıza yardımcı olur.
BMW Intelligent Personal Assistant, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, iç tasarım, Kontrol ekranı

Profesyonel Sürüş Asistanı.

Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak gelişmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Acil Durum Durdurma Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.
Profesyonel Sürüş Asistanı, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, iç tasarım, kontrol ekranı

Park Asistanı Plus.

Park Asistanı Plus ile otomobille manevra yapmak ve park etmek çok daha kolay. Özellikler arasında Üstten Görünüm, Panoramik Görünüm ve Uzaktan 3D Görünüm ile Çevre Görüş Kamera Sistemi, yanal park yardımı, acil durum fren fonksiyonlu Aktif Park Mesafesi Kontrolü, doğrusal ve yanal kılavuzlu Park Asistanı ve Geri Sürüş Asistanı yer alıyor.
Park Asistanı Plus, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, iç tasarım, kontrol ekranı

Akıllı telefon entegrasyonu.

BMW'nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde otomobiliniz, akıllı telefon ve otomobil arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay ve Android Auto fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları otomobilinizin içinde kullanabilirsiniz.

BENİ BİLGİLENDİRİN.

Yeni BMW 4 Gran Coupé ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak için aşağıdaki bilgi formunu doldurmanız yeterli.

Devamı
1/dk'da motor gücü (bg):

374/387 / 5500-6500, 5800-6500

1/dk'da azami tork (Nm):

500/1800-5000, 1900-5000

0–100 km/sa hızlanma, sn:

4.7

Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama):

8.2

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 veri tablosu
BMW jant ve lastikleri, AB lastik etiketi yakın plan görünüm

BMW JANT VE LASTİKLERİ.

Otomobil lastiklerimiz, Avrupa genelinde geçerli olan tek tip lastik etiketleme yönetmeliğinde belirlenen kriter sayısının çok üstünde olan yaklaşık 50 farklı kalite kriterine göre zorlu testlerden geçirilir. BMW'nin kullandığı lastiklerin özellikleriyle ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.
Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé G26, BMW Individual Metalik Kırmızı/Aventurine, ön çaprazdan görünüm

YENİ BMW 4 SERİSİ GRAN COUPÉ.

Beş kapılı Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé; sürüş dinamikleri, işlevselliği ve yüksek kaliteli, ferah iç tasarımıyla öne çıkıyor.

YENİ BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ İÇİN BMW M PERFORMANCE PARÇALARI VE AKSESUARLAR.

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé M Otomobil için sportif donanımı ve kullanışlı aksesuarları keşfedin.

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé, dinamik sürüş keyfi ve çok sayıda sportif donanım sunuyor. BMW M Performance Parçalarının çarpıcı tasarım seçenekleri, dış ve iç tasarımda üst düzey bir motor sporları karakteri sunuyor.

Kalite ve tasarım açısından otomobilinize mükemmel şekilde uyum sağlayan Orijinal BMW Aksesuarları ile Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'nizi tercih ettiğiniz şekilde uyarlayabilirsiniz.
M Performance karbon fiber Böbrek Izgaraları, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

M Performance karbon fiber Böbrek Izgaraları.

Özellikle şık, sportif ve bağımsız bir görünüm için çerçevesi premium karbon fiber malzemeden üretilen M Performance Böbrek Izgarası ile tarzınızı yansıtın.
M Performance karbon fiber dış ayna kapakları, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

M Performance karbon fiber dış ayna kapağı.

Çarpıcı tasarımıyla karbon fiber M dış ayna kapakları, otomobilin son teknoloji karakterini vurgularken otomobile atletik ve bireysel bir stil kazandırıyor.
M Performance karbon fiber arka difüzör, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

M Performance karbon fiber arka difüzör.

Çok daha modern bir görünüm yaratan M Performance karbon fiber arka difüzör, otomobilin sportif karakterini ön plana çıkarıyor.
20 inç, Çift kollu, stil 868 M, Bicolor (Night Gold, parlatılmış), M Performance hafif alaşım jant, yazlık jant ve lastik seti, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

20 inç, Çift kollu, stil 868 M, Bicolor (Night Gold, parlatılmış), M Performance hafif alaşım jant, yazlık jant ve lastik seti.

20 inç, Çift kollu, stil 868 M, Bicolor, Night Gold, parlak işlenmiş özel M Performance hafif alaşım jantlar. Lastik basıncı monitörü ile yazlık jant ve lastik seti.
M Performance direksiyon, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

M Performance direksiyon.

Etkileyici özellikler bir arada. Alcantara kaplama kavrama bölümleri sayesinde direksiyon, daha sportif bir sürüşe olanak tanıyan mükemmel bir his ve tutuş sağlıyor.
M Performance Alcantara kol dayama, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

M Performance Alcantara kol dayama.

Küçük detaylar büyük fark yaratır. M Performance Alcantara kol dayama, kokpitin özel motor sporları görünümünü tamamlıyor.
18 inç, Çift kollu, stil 853, Metalik Gri/Gunmetal, BMW hafif alaşım jant, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

18 inç, Çift kollu, stil 853, Metalik Gri/Gunmetal, BMW hafif alaşım jantlar.

18 inç, Çift kollu, stil 853, Metalik Gri/Gunmetal, BMW hafif alaşım jantlar. 8,5J x 18 jant boyutu, kar zincirleriyle uyumlu, lastik basıncı monitörü ile kışlık jant ve lastik seti.
BMW port bagaj 320 Siyah Titanyum Gümüşü, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

BMW port bagaj 320 Siyah/Titanyum Gümüşü.

Her iki taraftan açılabilen, 320 litre saklama kapasiteli, tüm BMW bagaj rafı sistemleriyle uyumlu siyah/titanyum gümüşü kilitlenebilir port bagaj.
BMW tavan bisiklet taşıyıcısı, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

BMW tavan bisiklet taşıyıcısı.

BMW tavan bisiklet taşıyıcısı, maksimum 20 kilograma kadar yarış, touring, çocuk veya dağ bisikletlerinin güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor.
BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

BMW her türlü hava koşuluna uygun ön paspaslar.

Siyah renkte ve BMW logolu olarak sunulan her türlü hava koşuluna uygun BMW paspaslar, otomobile mükemmel şekilde uyum sağlayarak ön ayak bölümünü neme ve toza karşı koruyor.
BMW bagaj bölümü paspası, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

BMW bagaj bölümü paspası.

Bagaj bölümünü neme ve toza karşı koruyan kaymaz ve su geçirmez BMW bagaj bölümü paspası. BMW logosuyla siyah renkte.
BMW Advanced Car Eye 2, Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé G26

BMW Advanced Car Eye 2.

Otomobilin önünde ve arkasında bir sorun olması halinde son derece hassas Full-HD kamera durumu otomatik olarak kaydediyor.

YENİ BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ İÇİN BMW SERVİSİ.

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé M Otomobil için servis teklifleri ve paketleri.

Hem sizin hem de Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'nizin her zaman yanında olan BMW, hizmet konusunda standartları belirliyor. Arıza ve Kaza Yardımı hizmetiyle yılın 365 günü yirmi dört saat boyunca uzmanlarımız acil durumlarda hazır bekliyor. Yenilikçi BMW TeleServices sayesinde Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'niz, bakım ihtiyaçları ve arızalar konusunda BMW Yetkili Servisini bilgilendirerek servisin sizinle iletişime geçmesini sağlıyor. Bu hizmetin ve diğer hizmetlerin finansmanı, BMW Service Inclusive üzerinden seçtiğiniz dönem boyunca karşılanıyor. Yaşamınızdaki önemli şeyler için daha fazla zaman ayırın. BMW tarafından sunulan kapsamlı hizmetler sayesinde her zaman güvendesiniz.

BMW Service Inclusive BMW Yetkili Servisinin önünde duran bir kadın

BMW Service Inclusive.

Her anlamda sorunsuz yolculuk: Size uygun BMW Service Inclusive paketi sayesinde, bakım maliyetleri konusunda endişelenmek tarihe karışıyor. Satın almış olduğunuz paket kapsamında, BMW’nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW’niz BMW Yetkili Servisinin ve Orijinal BMW Parçalarının mükemmel kalitesinden hiçbir zaman mahrum kalmaz..
Daha fazla bilgi alın
BMW Yol Yardımı, elinde akıllı telefonu ile bir BMW'nin önünde duran kadın

BMW Yol Yardım.

Ücretsiz BMW Yol Yardım hizmeti, tüm BMW sürücüleri için yılın 365 günü, günde yirmi dört saat hazır bekliyor. Tek bir aramayla tüm uzmanlarımız telefon üzerinden veya gerekirse yerinde hizmetinizde.
Daha fazla bilgi alın

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé'nin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW Individual seçeneklerinin Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé için 03/2022 tarihinden itibaren sunulması planlanmaktadır.

  Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 8.2
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 187

  Enerji tüketimi ve elektrikli menzil hakkındaki resmi veriler, zorunlu ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir ve tip onayı sırasında geçerli olan Yönetmelik (AB) 715/2007 ile uyumludur. Menzil için, WLTP'deki rakamlar herhangi bir opsiyonel ekipmanı dikkate alır. 01.01.2021'den beri yeni tip testi yapılmış araçlar için, resmi veriler artık NEDC'ye göre değil, yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. WLTP ve NEDC ölçüm prosedürleri hakkında daha fazla bilgi için bkz. www.bmw.de/wltp.