OTOMOBİLİNİZ İLK GÜNKÜ GİBİ PARILDASIN.

Profesyonel onarım ve bakım.

OTOMOBİLİNİZ İLK GÜNKÜ GİBİ PARILDASIN.Profesyonel onarım ve bakım.

İster kaza onarımları ister otomobildeki küçük hasarlar olsun, BMW servis uzmanlarımız sayesinde otomobiliniz her zaman en iyi ellerdedir. Onaylı boya ve gövde atölyelerimizde BMW’nizi ilk günkü haline getiriyoruz. Üstün kalite standartları ve Orijinal BMW Parçalarının kullanımı, otomobilinizin değerini koruması açısından kilit önem taşır.

Devamı

ELEKTRONİK VE MEKANİK ONARIMLAR.

Fren balataları ve diskleri gibi mekanik parçaların veya navigasyon sistemi gibi elektronik parçaların onarımı söz konusu olduğunda uzman bir BMW teknisyeni gereklidir. BMW'nizin sahip olduğu yenilikçi teknolojiyi BMW atölyesindeki deneyimli ve nitelikli servis uzmanlarımızdan daha iyi hiç kimse bilemez. BMW Yetkili Servisleri, BMW otomobillerinin onarımında yalnızca Orijinal BMW Parçalarını kullanır ve üst düzeyde kalite ve performansı garantiler. Orijinal BMW Parçaları BMW’nizle uyumludur, her bir bileşen son derece güvenilirdir ve uzun süre, değerini kaybetmeyecek şekilde üretilir. BMW onarımı ile her zaman uzman tavsiyesi ve mümkün olan en iyi servisi alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Elektronik onarımları

  BMW elektronik onarımları için uzman bilgisi gereklidir. Dolayısıyla tüm yüksek teknoloji ürünü, hassas şekilde ayarlanmış bileşenlerin birbiriyle etkileyici şekilde etkileşim kurması ve kesintisiz bir veri ve bilgi akışının garanti edilebilmesi için yalnızca BMW elektronik parçaları üzerinde çalışan BMW Servis uzmanlarına güvenmelisiniz.

  BMW elektronik onarımları, BMW Navigasyon Sistemi, BMW Elektrikli Camlar veya diğer ECU onarımlarının yüksek hassasiyette gerçekleştirilmesini içerir. BMW Yetkili Servisi elektronik arızaları analiz etmek ve çözümlemek için gerekli uzmanlığa ve son teknoloji donanıma sahiptir; bu işlemler için yalnızca Orijinal BMW Parçaları kullanılır.

 • Mekanik onarımlar

  Arka susturucu onarımları veya amortisör değişimi gibi BMW mekanik onarımları için BMW Yetkili Servisi dışında başka bir yer aramanıza gerek yoktur. Teknisyenlerimiz gerçek birer BMW uzmanıdır ve her zaman en üst düzeyde kaliteyi sunarlar.

  BMW fren balatası değişimi, BMW fren diski değişimi veya BMW debriyaj onarımları gibi BMW aşınma ve yıpranma onarımlarında yalnızca sizin modeliniz için özel olarak tasarlanmış Orijinal BMW Parçaları kullanılır. Yalnızca nitelikli BMW mekanik onarımları eşsiz sürüş keyfine dönüşür ve BMW'nizden beklediğiniz güvenlik seviyesinin geri kazanılmasını garanti eder; böylece etkileyici bir sürüş daha iyi bir hale getirilir.

GÖVDE VE BOYA.

BMW, otomobilinizin onarımını üstlenir ve zaman içerisinde değerini korumasını sağlar. Onaylı gövde ve boya atölyelerimizdeki BMW servis teknisyenleri, bu tipte hassas onarım işlemleri için gerekli donanıma sahiptir. BMW servis teknisyenleri, özel teknik bilgiler ve modern onarım tekniklerinin kullanımı sayesinde çepeçevre güvenlikten bir kez daha keyif alabilmeniz amacıyla profesyonel onarımlar gerçekleştirir.

Orijinal BMW Parçalarının kullanımı, en küçük detaya bile hassasiyet ve işlevsellik kazandırır. Bu parçalar, BMW otomobilleriyle aynı katı kalite standartlarına tabidir. Yenilenen her bir Orijinal BMW parçasının uyumu ve yüksek kaliteli işçiliği, BMW’nizin bütün bileşenlerinin, optimum performans, maksimum güvenlik ve dayanıklılık açısından birbiriyle kusursuz şekilde çalışmasını sağlar.

 • Gövde işleri

  BMW gövde onarımları, son derece nitelikli BMW servis uzmanları tarafından gerçekleştirilir. İster hafif bir ezik ister gövde üzerinde büyük bir hasar olsun, Orijinal BMW Parçalarının kullanıldığı en son onarım teknikleri, BMW’nizi tüm BMW çarpışma testi gerekliliklerini karşılayacak şekilde eski haline döndürür. Yenilikçi teknoloji ve olağanüstü uzmanlığın olağanüstü bileşimi, otomobilinizin bir kez daha kullanılır hale gelmesini sağlar ve tüm onarım işlemlerinin ardından bir kez daha alışılmış güvenlik seviyesini sunar.

 • Boya Onarımları

  Bir kaza veya fırtınanın neden olduğu boya hasarının ardından otomobilinizi seri üretim standartlarına döndürmek gerektiğinde, BMW boya onarım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Onarım, BMW Onaylı boya sistemleri ile çevreyle dost su bazlı boya kullanılarak gerçekleştirilir. BMW servis uzmanlarının BMW Onaylı boya sistemlerini kullanmak için iyi bir nedeni vardır. Bu yenilikçi boya sistemi, orijinal boyayla aynı çözümü sunar ve her türlü yüzeyde olağanüstü sonuç verir, bu yüzden tüm garantili işlerde kullanılır. Üstelik, BMW Onaylı boya sistemleri, organik solventlerin neden olduğu emisyonu azaltarak çevreye de katkıda bulunur.

KOZMETİK BAKIM VE ONARIM.

BMW kozmetik bakım ve onarım ile BMW Yetkili Servisiniz gündelik yaşamda oluşan küçük çizik ve göçükleri sorunsuz şekilde düzeltebilir. BMW kozmetik onarım işlemleri, BMW'den beklediğiniz üst düzey kaliteyle hızlı ve hassas bir şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli teknisyenlerimiz gövdedeki küçük ezikleri veya boya çiziklerini ortadan kaldırır. Böylelikle BMW’niz etkileyici görünümünü, değerini ve size sunduğu sürüş keyfini korur. Üstelik, geniş çeşitlilikteki Orijinal BMW Bakım Ürünlerimiz, BMW'nizin şık aerodinamik parlaklığını korumanıza yardımcı olur. BMW kozmetik onarım hizmeti sunan Yetkili Servislerimizden bu hizmeti deneyerek BMW’niz için sunulan profesyonel kozmetik onarımların ve bakımın değerine bizzat şahit olabilirsiniz.

Devamı