Yeni BMW X3 xDrive30e G01 ve Marvel Studios'un Black Widow filmi

BMW, BLACK WIDOW'DA.

BMW X3 xDrive30e ve Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé'nin performansını Marvel Studios'un "Black Widow" filminde izleyin.

Daha fazla heyecan. Daha fazla gerilim. Nefes kesen “Black Widow” filminde BMW ve Marvel Studios ilk kez güçlerini birleştiriyor. Süper kahraman Natasha Romanoff ve silah arkadaşları inanılmaz yeteneklerinin sınırlarını zorluyor. Tam BMW X3 xDrive30e ve Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé'ye göre bir macera. Olağanüstü Gran Coupé ve atletik SAV modellerinin nefes kesen güçlü özelliklerini deneyimleyin.

 

BMW X3 xDrive30e:
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 2,6-2,0
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 59–44

Devamı
BMW, BLACK WIDOW'DA.BMW X3 xDrive30e ve Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé'nin performansını Marvel Studios'un "Black Widow" filminde izleyin.
BMW X3 xDrive30e G01, Marvel Studios Black Widow fragmanı

BAZEN SÜPER KAHRAMANLAR BİLE YARDIMA İHTİYAÇ DUYABİLİR.

Marvel Studios’un Black Widow filminde BMW X3 xDrive30e.

Aksiyon dolu ve nefes kesen hızlı otomobil kovalamacaları bazıları için üstesinden gelinemeyecek kadar fazla olabilir. Ancak bu tarz aksiyonlar, korkusuz maceralarında Black Widow'u destekleyen BMW'nin dinamik ikilisi BMW X3 xDrive30e ve Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé için ideal. Marvel Studios'un Black Widow filmi için hazırladığımız videoda süper kahramanımızla ve BMW X3 xDrive30e ile tanışın.

Devamı
BMW X3 xDrive30e ön çaprazdan görünüm

BMW X3

Tüm meydan okumalara hazır! BMW X3 xDrive30e, sürdürülebilir mobilitenin ve verimli sürüş dinamiklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Üstelik, BMW eDrive elektrikli sürüş teknolojisini güçlü bir BMW içten yanmalı motorla birleştiriyor. Bu otomobil segmentindeki plug-in hybrid modellerde eşi benzeri görülmeyen BMW xDrive dört çeker sistemi optimum sürüş dinamikleri ve çekiş sağlıyor ve her görevin üstesinden kolaylıkla geliyor.

Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé, Metalik Siyah/Sapphire F44, ön çaprazdan görünüm

BMW 2 SERİSİ

En iyi yardımcı oyuncu: Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé. Modelin dışa dönük sportif karakteri kendini her açıdan belli ediyor. Güçlü M TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motor, mükemmel şekilde ayarlanmış sürüş dinamikleri, M Sport süspansiyon, M Sport direksiyon ve 8-ileri Steptronic şanzıman, Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé'nin sınıfında yeni standartlar belirlemesini sağlayan özelliklerinden yalnızca birkaçını oluşturuyor. Öne çıkan ayrıcalıklı M özellikleri ve sesle kontrol edilen BMW Intelligent Personal Assistant gibi en yeni teknolojiler sayesinde, iç tasarımda ideal işlevsellik ve sportif ambiyans bir arada sunuluyor. Tam da günümüzün kahramanlarına göre!

Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé, Metalik Siyah/Sapphire F44, ön çaprazdan görünüm

YENİ BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yeni BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,8-7,1
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 177–162

  Yeni BMW X3 xDrive30e:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 2,6–2,0
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 59–44

  Resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, elektrik tüketimi ve elektrikli menzil rakamları, düzenlenmiş şekliyle Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007 kapsamında belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Menzil hesaplamasında WLTP rakamları, modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı alan otomobiller için resmi teknik özellikler yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. NEDC ve WLTP ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.de/wltp adresini ziyaret edin