%100 ORİJİNAL. %100 BMW.

ORİJİNAL BMW PARÇALARI.

BMW’niz her gün yüksek performans sunar; tüm fonksiyonlarının görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi için bütün parçalar arasında sorunsuz bir etkileşim sağlanmalıdır. Bu nedenle Orijinal BMW Parçalarını seçmelisiniz. Olağanüstü performans yalnızca tüm parçaların her bir BMW modelinin gerekliliklerine hassasiyetle uyum sağlamasıyla elde edilir. Üst düzey kalite ve optimum güvenlik ancak bu şekilde sağlanır.

Devamı
%100 ORİJİNAL. %100 BMW.ORİJİNAL BMW PARÇALARI.

  ORİJİNAL BMW PARÇALARI.

  En ince detayına kadar hassasiyet ve işlevsellik: Orijinal BMW Parçaları, üretim planlamasından kalite kontrolüne kadar BMW otomobilleriyle aynı kalite standartlarına sahiptir. Her bir Orijinal BMW Parçasının hassasiyeti ve yüksek kalitede işçiliği, BMW’nizin bütün bileşenlerinin optimum performans, maksimum güvenlik ve uzun süreli kullanım açısından birbiriyle uyumlu şekilde çalışmasını sağlar.

  BMW AKÜLERİ.

  AGM teknolojisine sahip BMW Aküsü.

  AGM teknolojisine sahip BMW Aküleri, modern elektrikli sistemlerin sürekli artan elektrik ihtiyacını karşılamaya uygundur. Fabrikada otomobile monte edilen AGM teknolojisi sayesinde, akü gelecekte yerini başka bir teknolojiye bırakmamalıdır. Fabrikada otomobile orijinal olarak AGM teknolojisi monte edildikten sonra, gelecekteki onarımlar esnasında akü başka bir teknoloji ile değiştirilmemelidir. Artırılmış performans kapasitesi sayesinde, bu aküler, Otomatik Start/Stop Fonksiyonu gibi önemli EfficientDynamics önlemlerini destekler. Söz konusu aküler, korozyona ve dahili kısa devreye karşı son derece dirençlidir ve aşırı sıcaklıklarda normal akülere kıyasla daha dayanıklıdır. AGM teknolojisine sahip akü içinde bulunan asit, optimum geri dönüşüm ve kaza durumunda bile çevre için düşük seviyede risk oluşturması amacıyla %100 cam elyafından kılıfla sarılır.

  Kalsiyum teknolojisine sahip BMW Aküsü.

  Ekstrem sıcaklıklarda bile yüksek elektrikli performansı destekleyen ve soğuk çalıştırma taleplerine uygun güvenilirliğe sahip kalsiyum teknolojisini içeren BMW Aküsü, özellikle EfficientDynamics fonksiyonlarına sahip olmayan BMW otomobillerine uygundur. İstikrarlı bir şekilde maksimum seviyede performans sunar ve depolanan enerjiyi BMW’nizin sahip olduğu sistemlere güvenilir biçimde iletir. Düşük seviyede kendi kendine deşarj, kullanım ömrü ve saklama süresinin, ekstrem sıcaklıklarda bile kalite açısından herhangi bir kayıp olmadan sabit kalması anlamına gelir ve buna uygun olarak akü bakım gerektirmez. Yüksek kaliteli kalsiyum alaşımı, korozyona ve dahili kısa devreye karşı yüksek düzeyde koruma sunar. Bunun sonucunda, iyi bir soğuk çalıştırma performansıyla birlikte uzun süreli ve sabit bir enerji beslemesi elde edilir. Güçlü polipropilen muhafaza, asit, benzen ve yağa dirençlidir ve optimum seviyede geri dönüşümü mümkün kılar.

  BMW FREN BALATALARI.

  Hava durumu nasıl olursa olsun, BMW Fren Balataları, son derece uzun ömürlü, yüksek güvenlik sağlayan olağanüstü frenleme performansı sunar. Malzeme ve fonksiyonlar, BMW’de bulunan Anti-Blokaj Fren Sistemi (ABS) veya Dinamik Denge Kontrolü (DSC) gibi modern sürüş dinamikleri düzenleme sistemlerini tamamlamak üzere hassasiyetle tasarlanır. Fren balatası malzemesi, fren diskinin karakteristik özelliklerine uyum sağlar ve 800°C’ye kadar sıcaklıklarda bile şeklini korur. BMW Fren Balataları yasalarla belirlenen gereklilikleri karşılamanın ötesinde, çeşitli testlere tabidir ve üretimin başlamasından ardından gerçekleştirilecek katı BMW kalite değerlendirme kontrollerinden geçmek zorundadır.

  Başlıca yararları:

  • Yüksek fren performansı için özel fren balatası karışımı
  • Her otomobil modeline uygun optimize havalandırma
  • Hassas malzeme ve işçilik
  • Fren ünitesi bileşenleri, birbirini ve otomobil modelini olağanüstü biçimde tamamlar
  • Yüksek sıcaklık direnci ve şeklini koruma
  • Çeşitli testler ve katı kalite kontrolleri

  BMW FREN DİSKLERİ.

  BMW Fren Diskleri.

  BMW Fren Diskleri ve fren ünitelerinin bağımsız bileşenleri, üst düzeyde fren performansı ve güvenilirliği sunmak için birlikte olağanüstü bir biçimde çalışır. BMW’nizde bulunan Anti-Blokaj Fren Sistemi, BMW Fren Diskleriyle birlikte kullanılmak üzere uygun boyutlardadır. Üstün yavaşlama becerisi, kısmen, her bir BMW modeli için hassas şekilde hesaplanan büyük fren diski çapı sayesinde gerçekleşir. Boyutlar ve toleranslara yönelik katı BMW talimatları hassas geometrik şeklin elde edilmesini garanti eder. Özel malzeme kombinasyonu sayesinde BMW Fren Diskleri özellikle dayanıklı ve dirençlidir. Bu şekilde kalmalarını sağlamak üzere tüm öğeler ve veriler seri üretimin başlamasının ardından da sürekli olarak kontrol edilir.

  BMW Hafifletilmiş Fren Diskleri.

  BMW Hafifletilmiş Fren Diskleri, uzun bir kullanım ömrünü ve her durumda maksimum fren güvenliğini garantiler. Özel malzemelerin kombinasyonu ve benzersiz üretim işlemleri, otomobil başına beş kilograma kadar ağırlık tasarrufu sağlar. Bu durum, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu azaltırken aynı zamanda BMW’nizin çevikliğini ve yol tutuşunu iyileştirir. Ayrıca, fren disklerinin olağanüstü ısı direnci, malzemeleri ekstrem gerilim nedeniyle meydana gelecek deformasyona karşı korurken alüminyum fren diski odacıkları korozyona karşı güvenilir bir koruma sağlar; böylece en üst düzeyde sürüş dinamikleri, güvenlik ve kullanım ömrü sunulur. Bu durum, BMW'nizin fren kuvvetine tam olarak güvenebilmeniz için çeşitli uygulamalı testler ve simülasyonlarla sürekli olarak test edilir.

  ORİJİNAL BMW FİLTRELERİ.

  BMW Yakıt Filtresi.

  Motorunuz ister benzinli ister dizel olsun, BMW Yakıt Filtresi motorun gücünün optimum düzeyde serbest bırakılabilmesini sağlar ve enjeksiyon sisteminin kirlenmesini önler. Malzemelerin özel kombinasyonu sayesinde, boyut olarak 0,004 mm kadar küçük partiküller %99,5 hassasiyetle yakıttan ayrılır. Filtrenin hassas şekilde hesaplanmış akış davranışı partiküllerin eşit şekilde yakalanmasını mümkün kılarak alışılagelmiş modellere kıyasla daha uzun süreli ve daha iyi temizlik sağlar.

  BMW Yakıt Filtreleri BMW motorlarında kullanılan enjeksiyon sistemindeki yüksek basınca ideal şekilde uyum sağlar. Filtre muhafazası ısıya ve basınca karşı dirençli alüminyumdan oluşur ve kapak ile filtre gövdesi soy gaz kullanılarak özel olarak kaynaklanır. Bu özelliği, muhafazanın şeklinin bozulması durumunda bile sağlam kalmasını sağlar ve yangın riskini azaltır.

  BMW Mikro Filtreleri.

  Partiküller, polen ve kirlenmeye neden olan maddeler için tasarlanan BMW Mikro Filtreleri, tüm bu tehlikeli öğeleri temizler ve otomobilinizin havasını önemli ölçüde iyileştirir. Mekanik ve elektrostatik filtreleme kombinasyonu ve aktifleştirilmiş kömür sayesinde üst düzeyde filtreleme verimliliği sağlanır. Bunun sonucunda, mikro partiküllerin yanı sıra ozon, benzen veya azot oksit gibi tehlikeli gazlar da büyük oranda filtrelenir. Bu durum özellikle alerjisi olan kişiler için faydalıdır.

  BMW Hava Filtresi.

  BMW Hava Filtreleri ilgili BMW motorlarına göre hassas biçimde tasarlanır ve doğru miktarda temiz hava sağlar. Filtre kağıdı, katlama yerlerini birbirinden ayrı tutan özel çıkıntılara sahiptir ve ideal seviyede tozun tutulmasını sağlar. Özellikle motora uygun şekilde tasarlanan akıllı filtre yapısı, hava filtresinin kirletici maddelerin %99’unu yakalayabilmesini mümkün kılar. Plastik filtre muhafazası da dış etkenlere karşı korunur ve -40°C’den 80 C’ye kadar sıcaklıklara dayanıklıdır.

  BMW BUJİLERİ.

  BMW Bujileri, motorunuzun ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Buji muhafazası, yüzeyi işlem görmüş çelikten yapılmıştır. Bu durum uzun süreli kullanımın ardından bile dişlerin sıkışmasını önler, alüminyum silindir kapağının hasar görmesini engeller.

  Yüksek kalitede malzeme ve hassas ısı değeri, soğuk çalıştırma durumunda, hızlanma sırasında ve zorlu trafik sıkışıklıklarında maksimum ateşleme güvenilirliğini garanti eder. Özellikle söz konusu motorla birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olan buji, BMW EfficientDynamics tarafından sunulan Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ile birlikte yakıtın en iyi şekilde yanmasını sağlar. Yakıt tüketiminin azalması ve çevre dostu CO2 emisyonu avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Başlıca yararları:

  • %100 ateşleme güvenilirliğiyle ideal tasarıma sahip buji
  • Modele özgü, hassas ısı değeri
  • Olağanüstü soğuk çalıştırma, rölanti ve hızlanma tepkisi
  • Son derece uzun ömür ve üst düzeyde güvenilirlik
  • Kaçakları ve hatalı ateşlemeyi önlemek üzere malzemelerin etkileyici biçimde geometrik olarak hizalanması
  • Daha yüksek korozyon koruması
  • Güvenli yanma ve motor ya da katalitik konvertörün korunması için ideal hizalama

  BMW SİLECEK LASTİKLERİ.

  Kar, su veya çamur artık sorun değil. BMW Silecek Lastikleri, optimum temizlik verimliliği sunar ve 300 saatlik kullanımın ardından bile her türlü hava koşulunda etkileyici bir performans sağlar. Sentetik silecek lastikleri, normal kauçuk lastiklerin aksine ön cam üzerinde hareket ederken silme yönüne döner. Bunun sonucunda asgari düzeyde sesle azami düzeyde temizleme kuvveti elde edilir. BMW Silecek Lastikleri, ön camın şekline ve eğimine olağanüstü şekilde uyum sağlar ve yüksek hızlarda bile güvenle, güçlü bir şekilde çalışır. Silecek lastiği üzerinde yer alan bir spoyler, hava akışından kaynaklanan ters basınca reaksiyon göstermek üzere yüzey basıncını artırır ve sileceğin havalanmasını önler. BMW Silecek Lastikleriyle her durumda net bir görüşün keyfini çıkarın.

  Başlıca yararları:

  • Yenilikçi, sentetik silecek lastikleri sayesinde yüksek temizleme verimliliği
  • 300 saatlik kullanımın ardından bile olağanüstü sonuçlar
  • Normal silecek lastiklerine kıyasla 22 desibel daha sessiz
  • Olağanüstü bir şekil ve yerleşik spoyler sayesinde daha yüksek yüzey basıncı

  BMW güvencesi otomobilinizi ilk günkü kadar orijinal tutmanızı sağlar. BMW’nizin sürüş keyfini kesintisiz devam ettirmeniz için Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri sizi bekliyor. Detaylı bilgi ve randevu almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

  Devamı