EŞSİZ SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW 3 Serisi Sedan

EŞSİZ SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW 3 Serisi Sedan

EŞSİZ SÜRÜŞ KEYFİ.BMW 3 Serisi Sedan

Ortalama CO2 emisyonu, (gr/km) (BMW 320d)

121

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (BMW 320d)

4,6

1975 yılından beri orijinalliğini koruyan BMW 3 Serisi spor sedan ruhunu hayata geçirir. Dinamik tasarım, rakipsiz çeviklik ve mükemmel günlük kullanımın karşı konulmaz birleşimini sunan otomobil, altıncı neslinde her zamanki gibi etkileyici. Optimum ağırlık dağılımı, klasik arkadan itiş sistemi ve BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip güçlü, son derece verimli 320d, 316i, 330i gibi motorlar olağanüstü dinamikler ve düşük yakıt tüketimini garantiler. Akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi ile bu otomobil her zaman en uygun çekişi sunar. Aynı zamanda Sport Line, Luxury Line veya M Sport Paket seçenekleriyle BMW 3 Serisi Sedan, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. BMW 320 d, BMW 316i, BMW 330i'nin ve diğer BMW 3 Serisi Sedan modellerinin fiyat listesine ve broşürüne aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

BMW 3 SERİSİ SEDAN'I KEŞFEDİN.

Tanzanite Mavi renkte BMW 3 Serisi Sedan Yolda | BMW Türkiye

Tasarım.

Ayırt edici tasarım öğeleri sayesinde BMW 3 Serisi kendi otomobil sınıfının en sportif üyesidir. Klasik üç kutulu tasarımın çağdaş bir şekilde yorumlayan otomobil, uzun motor bölümü kapağı, kısa aks dışı mesafe, uzun aks aralığı ve geriye doğru yerleştirilmiş yolcu bölmesi ile BMW markasının tasarım geleneğini sürdürür. Böylece tüm zamanların en çok satan BMW Serisi segmentine öncülük etmeye devam eder.

Read more
BMW 3 Serisi Sedan Efficient Dynamics 01 | BMW Türkiye

Sürüş dinamikleri ve Verimlilik.

BMW 3 Serisi Sedan çok farklı şekillerde dinamikler sunar. Opsiyonel Adaptif M süspansiyon veya değişken spor direksiyon son derece çevik bir kullanım sağlarken, sportif sürüş sırasında bile maksimum yol tutuşu ve hassasiyet sunar. BMW Twinpower Turbo motorlar ve opsiyonel 8 ileri Steptronic Spor şanzıman olağanüstü sürüş keyfine katkıda bulunur. Bu özellikler ve diğer BMW EfficientDynamics teknolojileri etkileyici performans değerleri sağlamanın yanı sıra yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olur.

Read more
BMW 3 Serisi Sedan Temassız Açılan Bagaj Kapağı | BMW Türkiye

Güvenlik ve Konfor.

BMW 3 Serisi, arkanıza yaslanıp rahatlamanız için gereken tüm olanakları sunar. Çok sayıda saklama seçenekleriyle ferah iç tasarım her yolculuğu son derece konforlu bir deneyime dönüştürür. Esnek bagaj bölümü olağanüstü işlevsellik sağlar. Yolcu koruma özelliği ise tüm koltuklarda içinizin rahat olmasını sağlar.

Read more