Şirketler ve kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, bir BMW'nin önünde duran adam

BMW FİLO VE KURUMSAL SATIŞLAR: FİLONUZU YÜKSELTİN.

BMW Filo ve Kurumsal Satış ile iş birliği yapmanın getirdiği avantajlar neler? Size düşük maliyetli ve yakıt tasarruflu motorlara, ayrıca modern tasarıma sahip otomobiller sunmanın yanı sıra uzman ekibiyle destek sağlıyor.

Devamı
BMW FİLO VE KURUMSAL SATIŞLAR: FİLONUZU YÜKSELTİN.

  KURUMSAL MÜŞTERİLER İÇİN BMW MODELLERİ.

  Şehir içinde kullanım için BMW 1 Serisi veya resmi görüşmeler ve organizasyonlar için BMW 7 Serisi: BMW'de her duruma özel bir otomobil seçeneği mevcut. BMW'nin geniş ürün yelpazesi, filonuzun verimliliğine uygun şekilde kilometre başına 140 gramdan az CO2 emisyonu değeri sunan oldukça etkin motorlara sahip modelleri içeriyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 1 Serisi, model serisi

  BMW 1 Serisi.

  Tarzı belirleyin, anı yaşayın ve belli başlı şehirlerimizin caddelerini atletik hatlar ve yenilikçi bir tasarımla fethedin. BMW 1 Serisi, üstün sürüş keyfinin yanında oldukça ekonomik bir kullanım sunuyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 2 Serisi, model serisi

  BMW 2 Serisi.

  BMW 2 Serisi Active Tourer ile kompakt, işlevsel ve esnek özelliklere sahip tipik ve dinamik bir BMW tasarımı ile tanışın. Spor aktiviteleri, tatiller veya günlük sürüş rutinleri; o gün planınızda ne olursa olsun daima yola çıkmaya hazırsınız.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 3 Serisi, model serisi

  BMW 3 Serisi.

  Heyecan verici dinamikler, mükemmel orantılar, etkileyici teknoloji ve BMW'ye özel üç Line; BMW 3 Serisine anında fark edilen bir görünüm kazandırırken verimlilik ve performans açısından liderlik sağlıyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 4 Serisi, model serisi

  BMW 4 Serisi.

  Sportiflik, heyecan verici estetik özelliklerle buluşuyor: BMW 4 Serisi Coupé ve Cabrio, yepyeni bir BMW neslinin çarpıcı temsilcileri olarak öne çıkıyor. Model yelpazesini kusursuz biçimde tamamlayan BMW 4 Serisi Gran Coupé, doğal şıklığıyla herkesi etkilemeyi başarıyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 5 Serisi, model serisi

  BMW 5 Serisi.

  Göze çarpan bir ifade ve stil ile en zorlu beklentileri karşılayacak şekilde tasarlandı. BMW 5 Serisi, beklentilerinizi güç ve stili birleştirerek gerçekleştiriyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 6 Serisi, model serisi

  BMW 6 Serisi.

  Zaman tanımayan çekiciliğe dair görkemli bir gelenek: BMW 6 Serisi, çevik sürüş dinamiklerini ayrıcalıklı şıklık ile eşsiz biçimde bir araya getiriyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 7 Serisi, model serisi

  BMW 7 Serisi.

  BMW 7 Serisi istediklerini elde etse de daha fazlasını bekleyenler için geliştirildi. En son otomobil teknolojisini, yüksek verimli performansın tepe noktasını ve tamamen kendine özgü bir konforu deneyimlemeye hazır olun.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW 8 Serisi, model serisi

  BMW 8 Serisi.

  Size özel heyecan verici bir hızlanma deneyimi sunan Yeni BMW 8 Serisi, bir spor otomobilin karakterini BMW lüks sınıfının ruhu ile birleştirerek yeni bir estetik formu yaratıyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW X Serisi, model serisi

  BMW X Serisi.

  Esnek olmak hareketli olmak demektir. BMW X Serisi, hem şehir içinde hem de arazide içten dışa dinamik bir canlılık vaat ederken aynı zamanda her şeye sahip olmanızı istiyor.

  Devamı
  Kurumsal müşteriler için BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW i Serisi, model serisi

  BMW i Serisi.

  BMW i, filolar için devrim niteliğinde otomobiller ve nakliye hizmetleri sunuyor ve değer zinciri boyunca sürdürülebilirlik üzerine odaklanıyor.

  Devamı
  BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, ticari müşteriler için BMW eDrive modelleri, yol üzerindeki BMW modelleri

  120 G/KM ALTINDA CO2 EMİSYONU DEĞERLERİNE SAHİP 35'TEN FAZLA MODEL.

  Plug-in hybrid modellerde kullanılan BMW eDrive teknolojisi, en temiz ve en verimli sürüş yönteminin üç özelliğini bir araya getiriyor: Yenilikçi elektrikli sürüş, yüksek performanslı lityum iyon batarya ve akıllı enerji yönetimi. Bu teknoloji, batarya şarjının seviyesine, hıza ve rotaya bağlı olarak en yüksek verimlilik için daima ideal sürüş modunu seçiyor. Tamamen elektrikli BMW i3/i3s, sadece elektrikli modda kullanıldığında yerel olarak emisyonsuz sürüş sunuyor ve etkileyici bir hızlanma sağlıyor.

  BMW EFFICIENT DYNAMICS.

  BMW Filo ve Kurumsal Satışlar, BMW EfficientDynamics, şehir trafiği

  Yeni, daha şeffaf ve bireysel WLTP test prosedürünün yüksek standartlarının karşılanmasında BMW EfficientDynamics hiç olmadığı kadar önemli bir konuma geldi. Sürdürülebilir, verimli ve çevreye duyarlı stratejinin bir parçasını temsil eden BMW EfficientDynamics kapsamında yakıt tasarruflu motorlar, Otomatik Start/Stop fonksiyonu, gelişmiş aerodinamik özellikler, Fren Enerjisi Geri Kazanımı ve çok daha fazlası sunuluyor.