DAHA AZ ÖDEYİN.

Peşin ödeme.

JOY Card, Borusan Otomotiv Yetkili Servis listesinde yer alan servislerimizden alacağınız hizmetlerde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz otomobilinizin model yılına göre değişen oranlarda daha az ödeme yaparsınız.

Read more

JOY Card'ınıza anında nakit indirim veren yetkili servisler.

MODEL YILI VE SERVİS SIKLIĞINA GÖRE.

İndirim oranları.

Kazanılan indirim oranları hem otomobilinizin model yılına hem de Borusan Otomotiv servislerini ziyaret etme devamlılığına göre değişiklik göstermektedir. İndirim oranları işçilik için %15’e ve parça için %20'ye kadar çıkabilmektedir.

Read more

İndirim oranları.

İndirim oranları.

Otomobil Yaşı İndirim Oranları

• 2 yaşını dolduran % 10 İşçilik
• 3 yaşını dolduran % 5 Parça %15 İşçilik
• 4 yaşını dolduran % 10 Parça %15 İşçilik
• 5 yaşını dolduran % 15 Parça % 15 İşçilik
• 6 yaşını dolduran( ve üzeri) % 20 Parça % 15 İşçilik

Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde otomobilinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

ARTI DEĞERLER.

Satarken de avantajlı.

BMW'nizin satış işlemini, JOY Card'ınızı yeni sahibine devrederek (otomobilinizin yeni sahibinin de bilgilerini güncellemesi kaydıyla) yapabilirsiniz ve otomobilinizin yeni sahibi de JOY Card'ın tüm avantajlarından faydalanabilir. Yani JOY Card'ınız BMW'nizi satarken bile size başka yollarla edinilmesi mümkün olmayan bir artı değer kazandıracaktır.

Read more