DAHA AZ SINIR. DAHA FAZLA GÖKYÜZÜ.

BMW 2 Serisi Cabrio.

DAHA AZ SINIR. DAHA FAZLA GÖKYÜZÜ.BMW 2 Serisi Cabrio.

0-100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 218i Cabrio)

9,6

Azami hız (km/sa) (BMW 218i Cabrio)

205

Ortalama tüketim (l/100 km) (BMW 218i Cabrio)

5,3

Ortalama CO2 emisyonu, (g/km) (BMW 218i Cabrio):

124

Nefesleri kesen bir güzellik. Sınır tanımayan özgür bir ruh. Yeni BMW 2 Serisi Cabrio, sportif özgürlük ve şıklığın bir göstergesi. Dinamik tasarım, güçlü motorlar ve özel donanım, yeniden tasarlanmış iç mekanla bir araya geliyor ve sınırsız sürüş keyfi için yeni ufuklar açıyor. Sınıfının en sportif cabrio modeli, özgürlüğün ne kadar çekici olabileceği konusunda şüpheye hiç yer bırakmıyor.

EŞSİZ BİR ESTETİK.

BMW 2 Serisi Cabrio’nun tasarımı.

EŞSİZ BİR ESTETİK.

BMW 2 Serisi Cabrio’nun tasarımı.

İlk izlenimde güç ve cazibenin karşı konulmaz birleşimini yansıtır. Sportif kompakt oranları, yeniden şekillendirilmiş çift Böbrek Izgaraları ile titizlikle tasarlanmış ön bölüm ve şık tavan yeni BMW 2 Serisi Cabrio'ya güçlü ifadesini ve kusursuz formunu kazandırır. Vurgulanmış genişliğe sahip arka kısımda etkileyici yeni LED far tasarımı yer alır. Bu ayrıca stil sahibi bir görünümle yola ne kadar güç aktarıldığına da işaret eder.

Devamı
"BMW 2 Serisi Cabrio'nun spor özellikleri daha çarpıcı ve güçlü bir görünüm yaratır."
BMW Automobile İç Tasarım Başkanı Oliver Heilmer

SON DERECE DİNAMİK.

BMW 2 Serisi Cabrio'nun sürüş dinamikleri ve verimlilik özellikleri.

SON DERECE DİNAMİK.

BMW 2 Serisi Cabrio'nun sürüş dinamikleri ve verimlilik özellikleri.

Üstün dinamiklerle üstü açık sürüşün heyecanı yeni BMW 2 Serisi Cabrio'da yeni bir boyuta ulaşır. Güçlü sürüş teknolojileri, dengeli aks yükü dağıtımı ve etkileyici verimlilik açık havada ödün vermeyen bir sportif sürüş deneyimi sunar.

Devamı

TAMAMEN AÇIK.

Yeni BMW M240i Cabrio.

TAMAMEN AÇIK.

Yeni BMW M240i Cabrio.

Sınırları kaldırın ve heyecanı sonuna kadar yaşayın. BMW 240i xDrive Cabrio, M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru, Adaptif M süspansiyonu, opsiyonel 8 ileri Steptronic şanzımanı, değişken spor direksiyonu ve M Sport frenleri ile üstü açık sürüşün standartlarını belirler ve unutulmaz derecede yoğun bir sürüş deneyimi yaşatır.

 

BMW 240i xDrive Cabrio:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 7,8
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 179

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu.

  • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.