ÇARPICI ŞEKİLDE DİNAMİK.

BMW 2 Serisi Coupé için sürüş dinamikleri ve verimlilik.

ÇARPICI ŞEKİLDE DİNAMİK.BMW 2 Serisi Coupé için sürüş dinamikleri ve verimlilik.

BMW 2 Serisi Coupé, mükemmel dinamik özelliklerini açık ve çarpıcı bir şekilde ortaya koyar. BMW 2 Serisi Coupé, gerçek sürüş keyfini tanımlayan özellikleri bir araya getirir. Bunlar arkadan itiş konfigürasyonu, kusursuz aks yükü dağılımı ve ilk andan itibaren adrenalin sağlayan güçlü motorlardır. Bunun sonucunda olağanüstü kullanım ve etkileyici verimlilikle saf güç elde edilir.

BMW 218i Coupé:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,1
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 118

Devamı

HIZLANMALARA VE UZUN MESAFELERE HAKİMDİR.

Her viraj bir maceraya, her tepki net bir ifadeye dönüşür. Sportif arkadan itiş özelliği, optimize edilmiş aerodinamikleri ve yüksek hassasiyetli süspansiyon ayarı, BMW 2 Serisi Coupé'nin etkileyici gücünü güvenilir şekilde yola aktarır. 8-ileri Steptronic Spor şanzımanın Kalkış Kontrolü işlevi, maksimum tork gücünü açığa çıkarır ve merkezkaç kuvvetinin sınırlarında sürüş keyfi ile hayranlık uyandırır. Son derece hassas kullanım ile sportif macera duygusunu kusursuz hale getiren değişken spor direksiyonun da bunda payı vardır.

 • Yol tutuşu

  BMW 2 Serisi Coupé'nin çevik, dikkat çekici ve hassas kullanımı, gerçek takip ve kontrolün yanı sıra dizginlenemeyen gücün heyecan verici bir birleşimini sunar. Dinamik arkadan itiş özelliği, Kalkış Kontrolü, değişken spor direksiyon ve 50:50 aks yükü dağıtımı modelin tartışmasız özellikleri arasında yer alır. Tüm bu özellikler çarpıcı bir spor coupé'nin kompakt oranlarına sığdırılmıştır. Her bir manevra, viraj dönüşü ve gaz pedalına her dokunuş tüm standartlara meydan okuyan eşsiz bir sürüş hissi yaratır. Bu his, sürücüyü hiçbir zaman bırakmaz.

 • Adaptif M süspansiyon

  Sportif çeviklik en ince ayrıntısına kadar kendini belli eder. Elektronik olarak kontrol edilen amortisörler sayesinde Adaptif M süspansiyon sürüş stilinize ve yol koşullarına göre uyarlanır. 10 milimetre alçaltma sportif çevikliği daha da artırır ve Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla Sport Modu etkinleştirildiğinde belirgin bir biçimde daha sert bir amortisör ayarı seçilir. Sport+ Modunda DSC (Dinamik Denge Kontrolü) yerine DSC'nin daha geç müdahalesi nedeniyle çok daha sportif bir stil sunan DTC (Dinamik Çekiş Kontrolü) etkindir.

 • Değişken spor direksiyon

  Servotronic özellikli değişken spor direksiyon, direksiyonu döndürmek için çok az çabayla dolaysız ve çevik bir sürüş sunar. Değişken direksiyon oranları ile direksiyonun açısına göre hareket ederek sportif sürüş sırasında kullanımı iyileştirir ve park ederken ya da dönerken direksiyonu döndürmek için sarf edilen çabayı azaltır.

TEK BİR BUTON İLE NABZINIZI HIZLANDIRIN.

Kalkış Kontrolü ile otomobilin çalıştığı andan itibaren maksimum hızlanma.

TEK BİR BUTON İLE NABZINIZI HIZLANDIRIN.

Kalkış Kontrolü ile otomobilin çalıştığı andan itibaren maksimum hızlanma.

8-ileri Steptronic şanzımanın Kalkış Kontrolü fonksiyonu, otomobilin çalıştığı ilk andan itibaren maksimum hızlanma sağlayarak nabzınızı hızlandırır. Tek yapmanız gereken komut vermektir. Sport Modu’nu seçin, seçim kolunu S pozisyonuna ayarlayın, frene sert şekilde basın ve gaz pedalını itin. Freni serbest bıraktığınızda BMW 2 Serisi Coupé damarlarınıza adrenalin pompalar. Kendiniz deneyimleyin.

Devamı

DİZGİNLENEMEYEN GÜÇ ÜRETİMİ.

BMW TwinPower Turbo motorlar.

DİZGİNLENEMEYEN GÜÇ ÜRETİMİ.

BMW TwinPower Turbo motorlar.

Son derece modern BMW TwinPower Turbo motorlar, BMW 2 Serisi Coupé'yi sınıfının itici gücü haline getirir. Anlık tepki, yüksek performans potansiyeli ve yüksek devir aralığında bile sunulan etkileyici verimlilik özellikleri bir araya gelerek olağanüstü akıcılık ve en üst düzeyde sürüş konforu ile son derece heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar.

Devamı

8-ileri Steptronic şanzıman.

8-ileri Steptronic şanzıman, daha küçük vites oranları ve minimize edilmiş devir aralıkları sayesinde çok daha üst düzeyde vites değişimine ve sürüş konforuna olanak sağlar. Bu şanzıman, etkileyici dinamik özellikleri ve düşük yakıt tüketimiyle birlikte maksimum konforu bir araya getirir.

HER TÜRLÜ ZEMİNİN ÜSTESİNDEN GELİR.

BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi.

HER TÜRLÜ ZEMİNİN ÜSTESİNDEN GELİR.

BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi.

Sürekli daha fazla çeviklik ile daha fazla çekiş ve daha fazla kontrol sunan BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi, BMW 2 Serisi Coupé'de maksimum sürüş konforu ile kötü hava koşulları ve zorlu sürüş koşullarında dahi çarpıcı şekilde ekstra güvenlik sağlar.

Devamı

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Daha az yakıt tüketimi. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Efficient Dynamics, güç sistemini, enerji yönetimini ve otomobil konseptini etkileyen yenilikçi bir teknoloji paketidir. Böylece daha düşük yakıt tüketimi, daha az CO2 emisyonu, daha fazla dinamik karakter ve sürüş keyfi elde edilir. Bunlar her BMW’de olduğu gibi BMW 2 Serisi'nde de standart olarak sunulur.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızda bulabilirsiniz.