BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Tanzanite, dağ yolunda sürüş halinde ön çaprazdan görünüm
Motor ve Yakıt TipiBenzin

THE 8

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ

Motor ve Yakıt TipiBenzin
THE 8BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ İÇİN SEÇİLİ TASARIM ÖZELLİKLERİ.

BMW 840i Gran Coupé

ESSENCE.

BMW 8 Serisi Gran Coupé M sport G16 LCI, ön çaprazdan görünüm, Essence konfigürasyonu, temel donanımla birlikte Metalik Yeşil/San Remo gövde rengindeki BMW 840i Gran Coupé
 • M sport package
 • 19" M light-alloy wheels double-spoke 727 M Bicolour with all-year mixed tyres
 • BMW Individual extended leather trim 'Merino' Tartufo/Black | Black, Connected Package Professional, Telephony with wireless charging, Adaptive LED headlights

BMW M850i xDrive Gran Coupé

BALANCE.

BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, ön çaprazdan görünüm, Balance konfigürasyonu, M Sport Pro donanımla birlikte BMW Individual Metalik Kırmızı/Aventurine gövde rengindeki BMW 840i xDrive Gran Coupé
 • M sport package Pro
 • 20" M light-alloy wheels double-spoke style 894 M Bicolour with mixed tyres
 • BMW Individual extended leather trim 'Merino' Ivory White I Ivory White, Glass Application 'CraftedClarity', Driving Assistant Professional, Parking Assistant Plus, Connected Package Professional, BMW Laserlight

BMW M850i xDrive Gran Coupé

SIGNATURE.

BMW 8 Serisi Gran Coupé M sport Pro G16 LCI, ön çaprazdan görünüm, Signature konfigürasyonu, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Tanzanite gövde rengindeki BMW M850i xDrive Gran Coupé
 • M sport package Pro
 • Chrome Line Exterior
 • BMW Individual full leather trim 'Merino' Cognac I Black, Adaptive M suspension Professional, Panorama glass roof, M headliner Alcantara anthracite, Driving Assistant Professional, Parking Assistant Plus, Connected Package Professional, BMW Laserlight

M SPORT TASARIMI.

BMW 840i xDrive Gran Coupé G16 LCI, Metalik Mavi/Portimao, dağ yolunda sürüş halinde ön çaprazdan görünüm

BMW 840i xDrive Gran Coupé standart olarak M Sport tasarımıyla birlikte sunuluyor. Ayrıcalıklı özelliklerle daha atletik bir görünüme sahip olun:

 • M Aerodinamik donanımı
 • 19 inç M hafif alaşım jantlar ve 18 inç M Sport fren
 • Özel gövde rengi ve M ailesine özgü öne çıkan tasarım özellikleri
 • M kapı eşik kaplamaları, M sürücü ayak dayaması ve M ailesine özgü pedallar
 • Çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyon
 • "Merino" deri çok fonksiyonlu ön koltuklar
BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, dış tasarım videosu

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN ÖNE ÇIKAN DIŞ TASARIM ÖZELLİKLERİ.

BMW 8 Serisi Gran Coupé'nin yenilikçi tasarımı anlayışı, otomobilin kendinden emin sportif özelliklerini açık bir şekilde ifade ediyor.

BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Tanzanite, BMW M850i xDrive, 20 inç, Çift kollu, stil 895 M, M hafif alaşım jantlar

20 inç, stil 895 M, M hafif alaşım jantlar.

20 inç, Çift kollu, stil 895 M, Bicolor Siyah M hafif alaşım jantlar etkileyici şekilde öne çıkıyor. Parlak işlenmiş bu jantlar, performans ve karma lastiklerle birlikte sunuluyor.
BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Tanzanite, BMW M850i xDrive, panoramik cam tavan

Panoramik cam tavan.

İç tasarımı ışıkla dolduran elektrikli panoramik cam tavan, otomobilin dinamik tasarımına kusursuz şekilde uyum sağlıyor.
BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, iç tasarım videosu

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN ÖNE ÇIKAN İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİ.

Üstün donanımı ve ayrıcalıklı özellikleri sayesinde BMW 8 Serisi Gran Coupé'nin iç tasarımı benzersiz şıklığı ve lüks sportif özellikleriyle herkesi ilk bakıştan itibaren etkisi altına almayı başarıyor.

Çok fonksiyonlu koltuklar, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, iç tasarım

M Sport tasarım ön koltuklar.

M Sport tasarım ön koltuklar kapsamlı ayarlama olanakları, muhteşem bir oturma konforu ve üst düzey güvenlik sunuyor.

Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, iç tasarım, hoparlörün yakın plan çekimi

Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi.

Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi, 1.400 watt çıkışıyla otomobildeki tüm koltuklar için stüdyo kalitesinde olağanüstü bir ses deneyimi sunuyor.
"CraftedClarity" cam uygulaması, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, ön konsolun yakın plan çekimi

"CraftedClarity" cam uygulaması.

"CraftedClarity" cam uygulaması, iç tasarımı görsel ve dokunsal açıdan zenginleştiren el yapımı cam detaylar sunuyor. Bu kapsamda vites seçim kolu, BMW Controller ve Start/Stop düğmesinin detayları zarif cam malzemeden üretiliyor.
BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, sürüş dinamikleri videosu

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN SPORTİF SÜRÜŞ DİNAMİKLERİNİ KEŞFEDİN.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN SPORTİF SÜRÜŞ DİNAMİKLERİNİ KEŞFEDİN.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ'NİN HAREKETLİ AKSAM VE YÜRÜYEN AKSAM TEKNOLOJİLERİ.

BMW 8 Serisi Gran Coupé ile üst düzey sürüş dinamiklerinin keyfini yaşayın. Kusursuz şekilde ayarlanan hareketli aksam ve yürüyen aksam teknolojileri ile sportif sürüş deneyiminin tadını her yolcukta çıkarın.

BMW M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, motor bölümü kapağının yakın plan çekimi

Yüksek verimliliğe sahip BMW TwinPower Turbo motorlar.

BMW 8 Serisi Gran Coupé, opsiyon olarak oldukça verimli BMW TwinPower Turbo 6 silindirli benzinli veya dizel motorla donatılabiliyor.

BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, Adaptif M süspansiyon, iç tasarım, kontrol ekranının yakın plan çekimi

Adaptif M süspansiyon.

Adaptif M süspansiyon, amortisör karakterinin herhangi bir sürüş koşuluna uyarlanabilmesini sağlayarak konforu ve sürüş dinamiklerini zirveye taşıyor.
İntegral Aktif Direksiyon, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI, iç tasarım, kontrol ekranının yakın plan çekimi

İntegral Aktif Direksiyon.

İntegral Aktif Direksiyon, düşük hızlarda manevra kabiliyetini ve çevikliği desteklerken yüksek hızlarda da dengeyi artırıyor.
BMW Individual | BMW Türkiye

BMW INDIVIDUAL.

BMW Individual tarafından sunulan yüksek kaliteli donanım seçenekleri sayesinde BMW'niz kişisel tercihlerinizle ve tarzınızla uyumlu özel vurgulara sahip olacak. Özel gövde rengi, lüks deri döşeme ve şık iç kaplama seçeneklerini keşfedin.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ İÇİN ORİJİNAL AKSESUARLAR VE BMW M PERFORMANCE PARÇALARI.

BMW M Performance parçaları ile BMW 8 Serisi Gran Coupé'nize üst düzeyde sportif bir karakter kazandırın ya da dilerseniz otomobilinizi kişisel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmek üzere Orijinal BMW Aksesuarları arasından seçiminizi yapın.

 • Dış ve iç tasarımda görsel açıdan gelişmiş tasarım özelliklerinin yanı sıra cazip dövme ve hafif alaşım jant seçenekleri sunan BMW M Performance Parçaları ile tanışın.
 • Orijinal BMW Aksesuarları sayesinde kalite, tasarım ve performans açısından BMW 8 Serisi Coupé ile kusursuz bir uyum sağlayan çok yönlü çözümlerden faydalanın.
BMW WaterBlade, aksesuarlar, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade, yenilikçi silecek teknolojisine sahip bir ön cam sileceği olarak önemli ölçüde daha etkili temizleme performansı sağlıyor.
Ekranlı Anahtar için BMW anahtar kılıfı, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI

Ekranlı Anahtar için BMW anahtar kılıfı.

Üstün kaliteli "Nappa" siyah deriden üretilen ve anahtarınıza kusursuz şekilde uyan BMW anahtar kılıfı ile BMW ekranlı anahtarınızı toza ve çizilmeye karşı koruyun.
BMW Otomobil Örtüsü, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI

BMW Otomobil Örtüsü.

Mükemmel şekilde oturan otomobil örtüsü ile otomobilinizi güneş ışığı, su, toz ve çiziklerin yanı sıra kış aylarında kar ve buzlanmaya karşı da koruyun.
19 inç, Çift kollu, stil 786 M, mat Siyah M Performance dövme jant, M Performance Parçaları, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI

19 inç, stil 786 M, M Performance dövme jant.

Kar zinciriyle uyumlu 19 inç, Çift kollu, stil 786 M, mat Siyah M Performance dövme jantlar, run-flat lastiklerle birlikte sunuluyor. TPMS kışlık jant ve lastik seti, jant boyu 8J x 19.
M Performance 19 inçlik fren sistemi, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI

M Performance 19 inçlik fren sistemi.

Kısa fren mesafeleri için: Havalandırmalı hafif spor fren diskleriyle birlikte güçlü 19 inçlik M Performance fren sistemi. Sportif M Performance Kırmızı renkte.
M Performance karbon fiber havalandırma, M Performance Parçaları, BMW 8 Serisi Gran Coupé G16 LCI

M Performance karbon fiber havalandırma.

En üst kalitede karbon fiberden üretilen M Performance havalandırma, otomobilin yan tasarımında muhteşem bir görsel vurgu oluşturuyor.

BENİ BİLGİLENDİRİN.

BMW 8 Serisi Gran Coupé ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki bilgilendirme formunu doldurmanız yeterli.

Devamı

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ’NİN TEKNİK VERİLERİ.

BMW 840i xDrive Gran Coupé.

1/dk'da motor gücü (bg):

333/5500-6250

1/dk'da azami tork (Nm):

500/1700-4000

0–100 km/sa hızlanma, sn:

5.1

Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama):

9.3-8.7

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI, BMW Individual Metalik Mat Mavi/Tanzanite, arkadan kuş bakışı görünüm

BMW 8 Serisi Gran Coupé'nin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW 840i xDrive Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9.3–8.7
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 211–199

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu ile ilgili resmi veriler, onay sırasında yürürlükte olan (EC) 715/2007 sayılı Avrupa Mevzuatı kapsamında belirtilen zorunlu ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Menzil bakımından, WLTP değerleri modelde yer alan tüm opsiyonel donanımları göz önünde bulundurur. 01.01.2021 tarihinden itibaren yeni tip onayı için test edilen otomobillerin resmi verileri NEDC'ye göre değil, yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. WLTP ve NEDC ölçüm yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için www.bmw.com.tr/wltp adresini ziyaret edin.