Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, Metalik Kırmızı/Aventurin, sahilde görünüm
Menzil425 km*
Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli

YENİ BİR ÇAĞIN ÖNCÜSÜ.

Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, Metalik Kırmızı/Aventurin, sahilde görünüm

Tamamen Elektrikli Yeni BMW iX.

Menzil425 km*
Motor ve Yakıt TipiTamamen Elektrikli
YENİ BİR ÇAĞIN ÖNCÜSÜ.Tamamen Elektrikli Yeni BMW iX.

YENİ BMW iX: YENİ BİR ÇAĞIN ÖNCÜSÜ.

Bir vizyondan doğdu. Elektrikli mobilite için tasarlandı. Verimli BMW eDrive teknolojisi ve tamamen elektrikli dört çeker sistemi sayesinde olağanüstü bir menzile sahip olan Yeni BMW iX, hareket ettiği ilk andan itibaren etkileyici bir hızlanma vadediyor. Akıllı BMW İşletim Sistemi 8, tamamen sezgisel şekilde çalıştırılabiliyor.

 

Devamı

YENİ BMW iX.

BMW iX MENZİLLERİNİ KEŞFEDİN.

Yeni BMW iX’in uzun mesafe menzilini keşfedin! Ayar seçeneklerini kullanıp yalnızca birkaç faktörü dikkate alınca menzilinizin ne kadar artacağını görün.
Model Seçin
  • Menziller neden değişiklik gösteriyor?
  • Detaylar
  • Bu göstergedeki genel menzil özellikleri ve menzil değerleri
  • Sürüş stili ayarlarının temelinde yatan varsayımlar nelerdir?
  Yeni BMW iX | BMW Türkiye

  YENİ BMW iX’i BARIŞ ÖZCAN’DAN DİNLEYİN.

  BMW Group’un global etkinliği #NEXTGen’e dahil olan ünlü teknoloji Youtuber'ı Barış Özcan, tamamen elektrikli Yeni BMW iX'in 3D yazıcı ile baskısını yaparak bu heyecan verici modeli keşfederken, bir yandan da şu soruyu soruyor: “Değişmemek için sizin sebebiniz ne?”

  Devamı

  YENİ BMW iX İLE 425 KM* MENZİL.

  Yeni BMW iX i20 2021 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, Metalik Kırmızı/Aventurin, yolda seyir halinde görünüm

  425 km* menzili ile Yeni BMW iX xDrive40 hem şehir içi sürüş hem de uzun mesafeler için ideal. Oldukça verimli yapısı sayesinde araç 19.4-22.5 arası olağanüstü düşük bir enerji tüketimine ve segmentinde rakipsiz olan 0,25'lik sürtünme katsayısı ile mükemmel aerodinamik özelliklere sahip.

  326 BEYGİR GÜCÜ İLE YENİ BMW iX*.

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, Metalik Kırmızı/Aventurin, yolda seyir halinde performans

  İki güçlü elektrik motoru ve BMW xDrive elektrikli dört çeker sistemi ile Yeni BMW iX olağanüstü bir elektrikli sürüş performansı sunuyor: 326 beygirlik güç Yeni BMW iX x Drive40’ı 6,1 saniyede 0’dan 100 km/sa hıza çıkarıyor. Hemen devreye giren tork ve kesintisiz hızlanma, Yeni BMW iX'in gaz pedalının her hareketine hassas ve kendiliğinden tepki vermesine ve kendinden emin bir sürüş deneyimi sağlamasına olanak tanıyor.

  100 KM MENZİL İÇİN ŞARJ SÜRESİ.

  Yeni BMW iX'inizi evde, yolda veya işte şarj etmek çok kolay. Ayrıca, etkileyici şarj performansı sayesinde yüksek güçlü ev dışı şarj istasyonlarında 10 dakikada 100 km menzile veya 40 dakikadan kısa sürede tam menzile ulaşabilirsiniz.
  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive40, Metalik Gri/Sophisto, BMW Wallbox’ta şarj

  100 km menzil için evde şarj.

  01:39 sa – BMW Wallbox (11 kW) 1)2)

  01:39 sa – Endüstriyel prizlerde esnek hızlı şarj cihazı (11 kW) 1)3)

  08:18 sa – Ev tipi prizlerde standart şarj kablosu veya esnek hızlı şarj cihazı (2,3 kW) 4)5)
  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive40, Metalik Gri/Sophisto, ev dışı yüksek güçlü şarj istasyonunda şarj

  100 km menzil için yolda şarj.

  00:08 sa – Yüksek güçlü şarj istasyonu (BMW araçları için maksimum şarj kapasitesi) 6)7)

  00:21 sa – Hızlı şarj istasyonu (50 kW) 8)9)

  00:50 sa – AC şarj istasyonu (BMW araçları için maksimum şarj kapasitesi) 10)11)
  Rotayı ve menzili hesaplayın

  10 DAKİKADAN KISA SÜREDE 100 KM MENZİL.

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, Metalik Kırmızı/Aventurin, BMW Wallbox ile şarj

  150 kW'a kadar şarj kapasitesi sayesinde Yeni BMW iX'inizi ev dışı hızlı şarj istasyonlarında %10'dan %80 doluluk seviyesine 31 dakikadan kısa sürede şarj edebilirsiniz. Evde ise pratik BMW Wallbox’ınızı kullanarak Yeni BMW iX xDrive40'nızı 11 kW'a kadar şarj edebilir ve %100 batarya şarjına 8 saatten kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  Türkiye’de ConnectedDrive kapsamında sunulan hizmetler 30.06.2019 tarihi itibarı ile durdurulmuştur.

  Devamı

  YENİ BMW iX’İN SÜRÜŞ ASİSTANI.

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, Metalik Kırmızı/Aventurin, şehir içinde sürüş

  Yeni BMW iX'te, standart olarak sunulan son derece geniş bir sürüş asistan sistemleri yelpazesi bulunuyor. Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sisteme dahil edilen özellikler arasında gelişmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Yönlendirme Asistanı, Acil Durum Direksiyon Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı yer alıyor. Aracınızın çevresindeki nesneleri 3 boyutlu olarak görebilmeniz için çok sayıda kamera kullanan Park Asistanı Plus, araçla manevra yapmaya ve aracı park etmeye yardımcı oluyor.

  BMW iX İLE YENİ BİR TASARIM ANLAYIŞI.

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, Metalik Kırmızı/Aventurin, dış tasarımın yandan görünümü
  Geniş alanlı yüzeyleri ve karakteristik çizgileri Yeni BMW iX'e bütünüyle benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Tüm detaylar modern tasarım diliyle kusursuz bir uyum yakalayarak araca tek kalıptan çıkmış etkisi yaratan bir görünüm veriyor. Aerodinamik açıdan yüksek verimli dış tasarım, arkaya doğru incelen "Streamflow” cam yapılandırması gibi özelliklerle bir araya geldiğinde 0,25 gibi olağanüstü bir sürtünme katsayısı değerinin elde edilmesini sağlıyor. Bir BMW SAV modelinde ilk kez kullanılan gömme kapı kolları ve çerçevesiz kapılar, aracın öncü ruhunu ilk bakışta gözler önüne seriyor..

  BMW iX SHY TECH KONSEPTİ.

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50 Metalik Kırmızı/Aventurin, önden görünüm, BMW Böbrek Izgarası, Shy Tech

  Yolcuları odak noktası haline getiren Shy Tech konsepti, Yeni BMW iX’te yer alan modern teknolojilerin ihtiyaç duyulana veya talep edilene kadar geri planda kalmasını sağlıyor. Gözle görülmeyen bu zeka, akıllı bir yüzey işlevi gören ve kamera teknolojisini, radar işlevlerini, son teknoloji sensör teknolojisini ve ısıtma öğelerini barındıran Böbrek Izgarası gibi birçok dış ve iç tasarım detayında deneyimlenebiliyor. Diğer örnekler arasında gizlenmiş hoparlörleriyle ses sistemi ve minimal stildeki iç tasarım düğmeleri yer alıyor.

   

  YENİ BMW iX’İN DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  Yeni BMW iX elektrikli SUV, Metalik Kırmızı/Aventurin, i20 önden görünüm

  Ön tasarım.

  Yeni BMW iX'in fütürist bir tarzda yeniden yorumlanan ön tasarımı, modele etkileyici bir görünüm kazandırıyor. Dikey olarak hizalanan BMW Böbrek Izgaraları, BMW tarafından seri üretimde kullanılan en ince ikiz farlar ile mükemmel şekilde kombine olarak bu SAV modelinin ilerici görünümünü güçlü bir şekilde öne çıkarıyor.
  Yeni BMW iX elektrikli SUV, Metalik Kırmızı/Aventurin, i20 yandan görünüm

  Yandan görünüm.

  Çamurluk davlumbazlarını çevreleyen geniş dikdörtgen konturlar, kendinden emin bir biçimde dikkatleri jantlar üzerinde topluyor. Gömme kapı kolları, çerçevesiz kapılar ve arkaya doğru incelen "Streamflow" cam yapılandırması güçlü bir modernlik duygusu yaratarak aracın görünümüne kusursuz şekilde entegre oluyor.
  Yeni BMW iX elektrikli SUV, Metalik Kırmızı/Aventurin, i20 arkadan görünüm

  Arka tasarım.

  Geniş yüzeyler, BMW Group tarafından kullanılan en ince stop lambaları ve kesintisiz şekilde entegre edilmiş bagaj kapağı modern bir duruş sergiliyor. Büyük difüzörler hem aerodinamik özellikleri optimize ediyor hem de düz gövde altıyla bir araya geldiğinde daha uzun bir menzile olanak tanıyor.

  DÖRT TEKER ÜZERİNDE BENZERSİZ BİR YAŞAM ALANI.

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, iç tasarım Castanea Suite deri

  Yeni BMW iX'in iç tasarımı, modern iç tasarımdan ilham alan mimarisiyle rahatlamak için benzersiz bir alan sunuyor. İç tasarımda yer alan BMW Kavisli Ekran ve ince koltuklar gibi özellikler, yüksek kalitede renk ve malzeme seçimiyle lüks mobilyaları anımsatan bir etki yaratıyor. Orta tünelin kaldırılmasıyla bağımsız, yüzer merkez konsol ve şimdiye kadar bir BMW'de sunulmuş en büyük panoramik cam tavan hiç ayrılmak istemeyeceğiniz etkileyici bir alan hissi yaratıyor.

  YENİ BMW iX’İN İÇ TASARIMDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

  Minimal iç tasarım.

  Minimal iç tasarım.

  İç tasarımın modern ve sade yapısı ekranlarda ve kontrollerde de hemen fark ediliyor. Merkezi kumanda elementi olarak merkez konsolda yer alan cam görünümlü iDrive Butonu, FSC sertifikalı ahşaptan yapılmış şık bir kontrol paneliyle çerçevelenmiş olarak sunuluyor.
  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, arka bölüm iç tasarımı, Suite Castanea

  Arka koltuklarda lounge ortamı.

  Ara kanalsız tasarım sayesinde Yeni BMW iX, arka koltukta seyahat eden yolcular için geniş bir lounge ortamı sunuyor. Arka koltuk opsiyonları arasında koltuk ısıtması ve koltuk başlıklarına entegre edilen 3D hoparlörler yer alıyor. Arka koltuk sırtlığı 40:20:40 oranında bölünerek bagaj alanının genişletilmesine olanak sağlıyor.
  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, panoramik cam tavan, iç tasarım

  Panoramik cam tavan.

  Boydan boya Panoramik Cam Tavan/Sky Lounge, aracın içinde yarattığı ferahlık hissi ile adeta konforlu bir lounge atmosferi oluşturuyor. Daha fazla mahremiyet sağlamak üzere elektro-kromatik olarak karartılabilen cam tavan sayesinde tavan döşemesine ihtiyaç kalmıyor ve bu modern tasarım yolcular için baş üzerinde daha fazla boşluk payına olanak tanıyor.
  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, BMW Kavisli Ekran, iç tasarım

  BMW Kavisli Ekran.

  Seri üretim araçlarda ilk kez sunulan BMW Kavisli Ekran, Yeni BMW iX'in tamamen dijital ortamı için merkezi ekran ve kontrol öğesi işlevi görüyor. 12,3 inç boyutundaki bilgi ekranı, 14,9 inçlik Kontrol Ekranı ile birleşerek ön konsolda modern bir fotoğraf çerçevesi gibi görünen tek bir birim halini alıyor.

  SIKÇA SORULAN SORULAR.

  • Yeni BMW iX xDrive40’ın satış fiyatı nedir?
  • Yeni BMW iX xDrive40’ın menzili kaç kilometre?
  • Yeni BMW iX xDrive40’ın batarya kapasitesi nedir?
  • Yeni BMW iX xDrive40 ne kadarlık bir sürede şarj oluyor?
  • Yeni BMW iX xDrive40’ın performans değerleri nelerdir?
  • Yeni BMW iX xDrive40’ta sunulacak olan donanım özellikleri nelerdir?
  • Yeni BMW iX ailesinde hangi model seçenekleri mevcuttur?

  ŞİMDİ TASARLAYIN.

  Yeni BMW iX

  SADE.

  BMW 1 Serisi
  • BMW Laserlight
  • Sürüş Asistanı Professional
  • Park Asistanı Plus

  Yeni BMW iX

  DETAYLI.

  Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé
  • Harman/Kardon Ses Sistemi
  • Konfor Isı Paketi Ön/Arka
  • 22’’ BMW Individual Multicolour Jantlar

  Yeni BMW iX

  AYRICALIKLI.

  BMW X1
  • Isıtmalı Direksiyon
  • Koltuk Havalandırma
  • Bowers&Wilkins Diamond Surround Ses Sistemi

  ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

  Aylık %1,49’dan başlayan faiz oranları ile elektrikli araçlara yönelik Doğa Dostu Taşıt Kredisi* HSBC’den!

  * HSBC Doğa Dostu Taşıt Kredisi Bilgilendirme: Kampanya 28.02.2022 tarihine kadar geçerlidir. Yetkili bayilerden satın alınan bireysel kullanım amaçlı 0 km veya 2. el elektrikli ya da tam hibrit otomobillere taşıt rehinli kredileri kapsamaktadır. Kasko ihtiyari bir sigorta olup bankadan veya herhangi bir sigorta şirketinden/acentesinden temin edilerek bankaya sunulabilmektedir. Kasko sigortasının tarafınızca tercih edilip edilmemesine göre kredi faiz oranı değişmektedir, aylık %1,49 kredi faiz oranı kasko sigortalı krediler için geçerlidir. Yasal düzenlemeler kapsamında zorunlu trafik sigortasının varlığı kontrol edilmektedir. HSBC Bank A.Ş. kredi değerlendirme, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya bağlı kredi kapsamında değildir. Detaylar için www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/krediler/doga-dostu-tasit-kredisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Yeni BMW iX Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor. Üstelik ayrıcalıklı ödeme planları ve avantajlı kredi olanakları ile Premium Finans yanınızda. Detaylı bilgi için formu doldurun, biz sizi arayalım.

  Devamı

  ORİJİNAL BMW iX AKSESUARLARI.

  Yeni BMW iX i20, BMW bagaj bölümü paspası, mat siyah

  BMW bagaj bölümü paspası

  Bagaj bölümünü neme ve toza karşı koruyan kaymaz ve su geçirmez BMW bagaj bölümü paspası. BMW logosuyla siyah renkte.
  Yeni BMW iX i20, Orijinal BMW port bagaj, 520, siyah/titanyum gümüşü

  BMW Port Bagaj, 520, siyah/titanyum gümüşü

  Her iki taraftan erişilebilen, 520 litre kapasiteli, tüm BMW raf sistemleriyle uyumlu BMW Siyah/Titanyum Gümüşü kilitlenebilir port bagaj.
  Yeni BMW iX i20, Orijinal BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı

  BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı

  İki bisiklet/e-bisiklet kapasiteli hafif ve stabil BMW Pro 2.0 arka bisiklet taşıyıcısı. Maksimum 60 kg yük, kompakt şekilde katlanabilir.

  YENİ BMW iX’İN BÜTÜNSEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONSEPTİ.

  Yeni BMW iX xDrive50 i20 elektrikli SUV, sahil yolunda sürüş, sürdürülebilirlik
  Benzer güçte dizel motora sahip bir SAV ile karşılaştırıldığında, Yeni BMW iX, kapsamlı sürdürülebilirlik konsepti sayesinde tüm yaşam döngüsü boyunca %45 daha az sera gazı salınımı sağlıyor. Bu çevre dostu anlayış, üretim sırasında yalnızca yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımının yanı sıra iç tasarımda %100 Econyl paspaslar gibi doğal ve geri dönüştürülmüş malzemelere yer verilmesine dayanıyor.

  Güç (kW/bg)

  240/326

  Elektrik motoruyla maksimum hız (km/sa):

  200

  Elektrikli menzil (km) (WLTP):

  425 km’ye kadar

  Enerji tüketimi (kWsa/100 km):

  22.5 - 19.4

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, teknik veriler, model

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  Yeni BMW iX i20 elektrikli SUV, Yeni BMW iX xDrive50, BMW Yetkili Servisi

  BMW Service Inclusive ön ödemeli bakım paketi, bakım maliyetleri konusunda avantaj sağlar. BMW’nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı satın almış olduğunuz paket kapsamında dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır.

  Enerji tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • * WLTP test döngüsüne göre ölçülmüştür

   Yeni BMW iX xDrive40:
   Güç tüketimi (kWsa/100): 22.5 - 19.4
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 0
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0

   Enerji tüketimi ve elektrikli menzil hakkındaki resmi veriler, zorunlu ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir ve tip onayı sırasında geçerli olan Yönetmelik (AB) 715/2007 ile uyumludur. Menzil için, WLTP'deki rakamlar herhangi bir opsiyonel ekipmanı dikkate alır. 01.01.2021'den beri yeni tip testi yapılmış araçlar için, resmi veriler artık NEDC'ye göre değil, yalnızca WLTP'ye göre mevcuttur. WLTP ve NEDC ölçüm prosedürleri hakkında daha fazla bilgi için bkz. www.bmw.com.tr/wltp.

   Şarj sürelerinin 100 km'lik menzil için hesaplanmasının temeli elektrik tüketimidir. Değerler, koltuk ısıtması, ekranlar, klima gibi ek yardımcı tüketiciler hariç olmak üzere sertifika değerleriyle birlikte 23 santigrat derece akü başlangıcı ve ortam sıcaklığına ilişkindir. Bireysel tüketim farklılık gösterebilir (sürüş profili, sıcaklık, ortam koşulları). Tüketim, en iyi WLTP testlerine dayanmaktadır.