HEYECAN+

BMW M

BMW M4 Coupé. Çok daha fazlasını sunar.

HEYECAN+BMW M4 Coupé. Çok daha fazlasını sunar.

0 -100 km/sa hızlanma, sn

4,1

1/dak'da azami güç, bg

431/5550-6500

Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama):

9,3

CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama):

211

Yolda ve pistlerde, mükemmel drift hareketleri, yüksek hızda viraj dönüşleri ve aradaki uzun düz yollar için yüksek performanslı bir atlet. Eller direksiyonu sıkıca kavrarken ve parmaklar hızlı tepki veren vites kanatçıkları üzerinde hazır bir şekilde adrenalin yüklü sürüş deneyimleri için. M spor koltuklardaki sürücü otomobille tek vücut olur. BMW M4 Coupé, nabzı hızlandıran bir spor otomobildir.

BÜYÜLEYİCİ BİR TASARIM DİLİ.

Heyecan verici tasarım.

Yollarda benzeri olmayan, sportif, dinamik stil ve elle tutulur güç. Büyük hava girişlerine sahip etkileyici ön bölüm tıpkı hafif alaşım jantlar ve güçlü arka bölüm gibi BMW M4 Coupé'nin mutlak gücünü yansıtır.
Devamı

Atletik Coupé çizgisi.

Coupé otomobilin hafif eğimli tavan çizgisi sayesinde kıvrımlı stili, özel hafif alaşım jantlar ve aerodinamik açıdan iyileştirilmiş M dış aynalarla birleşerek yoğun sportif cazibeyi gözler önüne serer. Uzatılmış silueti farklı arka bölümle tamamlanır ve bastırılmış bir gücü ifade eder.
Devamı

Güçlü ön kısım.

İleri doğru hamle yapan ön tasarım ve parlak siyah çift çubuklu Böbrek Izgaraları ve büyük hava girişleri keskin grafiklere sahip tamamen LED farlarla vurgulanır. İncelikle işlenmiş tasarım ve etkileyici parlaklığı gündüz saatlerinde kendinden emin bir duruş sunarken geceleri yolu mükemmel biçimde aydınlatır.
Devamı

Fark yaratan arka tasarım.

Geniş çamurluk davlumbazları BMW M4 Coupé'nin muazzam gücünü ifade eder. Karbon fiber destekli bagaj kapağı ile entegre arka spoyler işlev ve tasarımı bir araya getirir. Yeniden tasarlanan LED stop lambaları açık durumdayken de kapalı durumdayken de spor coupé otomobilin güçlü duruşunu öne çıkarır. M difüzör ve açılı M çift egzoz çıkışı, karakteristik hava çıkışlarıyla birlikte arka rüzgarlıkla mükemmel uyum sağlar.

Devamı

Aerodinamik öğeler.

Hava Perdesi için iki dik giriş ve entegre Havalandırma öğesiyle birlikte yanlarda yer alan M ızgaralar, çamurluk davlumbazları etrafındaki aerodinamik sürtünmeyi azaltır. İdeal bir aerodinamik performans sunar ve nabzınızı hızlandırır.
Devamı

Özel karbon tavan.

BMW akıllı hafif yapı konseptinin bir parçası olarak, karbon fiber takviyeli plastikten (CFRP) üretilen Karbon tavan otomobilin ağırlığını azaltarak, ağırlık merkezini alçaltır. Bu özellik viraj dönerken, hızlanırken ve fen yaparken çevikliği ve dinamik özellikleri artırır.
Devamı

Tamamen LED farlar.

Aydınlatma fonksiyonları stop lambalarında da ışık yayan diyotlar aracılığıyla gerçekleştirilir. Sürekli aydınlatma tasarımıyla birlikte uzatılmış L biçimi, bagaj bölümü kapağı ile akıcı bir geçiş oluşturarak arka tasarımın farklı stilini vurgular.

Devamı

M COMPETITION PAKET.

Gelişmiş motor gücü ve özel olarak ayarlanmış Adaptif M süspansiyon sayesinde, M Competition paket sürüş dinamikleri açısından fark edilebilir bir artış sağlar. Siyah, krom kaplama çift egzoz çıkışlarına sahip M spor egzoz sistemi güçlü, eksiksiz bir motor sesi üretir. Paket aynı zamanda M hafif spor koltuklar ile özel 20 inç M hafif alaşım jantlar ve karma lastikleri içerir.

YARIŞ ÇİZGİSİNDEKİ YERİNİZİ ALIN.

BMW M

YARIŞ ÇİZGİSİNDEKİ YERİNİZİ ALIN.

BMW M4 Coupé motor sporlarından alınan çeşitli yeniliklerin seri üretimde kullanılacak olgunluğa ulaştırılması amacıyla yarış pistlerinde gerçekleştirilen yüzlerce testi tamamlandı. Bu etkileyici sonuçla, son derece çevik ve yüksek hassasiyette kullanım özelliğiyle bir araya gelen yoğun bir güç ve nefes kesen bir hızlanma elde edildi. Her sürüş koşulunda ve her yol yüzeyinde adrenalizini arttırmayı garanti eder.

Devamı

M TWIN POWER TURBO SIRALI 6 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR.

3,0 litre M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor maksimum 7.600 dev/dk yüksek devir kapasitesi ve 550 Nm azami torkuyla her iki dünyanın en iyi özelliklerini birleştirir. Bi-Turbo direkt enjeksiyon ve tipik M hassas ayarı, güçlü itiş kuvveti ve kendinden emin çekişiyle motorun hafif bir gaz pedalı dokunuşuna doğrudan yanıt vermesini sağlar. Manşonsuz yapı veya akıllı hafif yapı konsepti üzerinde geliştirilen daha hafif, dövme krank mili gibi çeşitli yenilikler dinamik özellikler ve hızlanma özelliğini geliştirir, tüketimi azaltır ve yaklaşık 50:50 oranında ideal bir ağırlık dağılımını mümkün kılar. Bunun sonucunda M motorunun güçlü sesiyle öne çıkan, daha önce görülmemiş çeviklikte sürüş elde edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

    Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

    Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir.

    Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.