HEM SÜRÜŞ KEYFİNE HEM DE BİREYSELLİĞE ÖNEM VERENLER İÇİN.

BMW 2 Serisi Cabrio’nun tasarımı.

HEM SÜRÜŞ KEYFİNE HEM DE BİREYSELLİĞE ÖNEM VERENLER İÇİN.BMW 2 Serisi Cabrio’nun tasarımı.

Özgürlük ve ileri atılma hissini ilk bakışta deneyimleyin. BMW 2 Serisi Cabrio'nun eşsiz tasarım dili, hafifliği ve şıklığı, gücü ve ilhamı temsil eder. Softtop açıldığında titizlikle tasarlanmış çok daha sportif bir görünüme sahip ön tasarım ve atletik omuz çizgisi hayranlık uyandırır. Tavan kapalı durumdayken de sürüş deneyimi oldukça etkileyicidir. Şık iç tasarım, dinamizmi, yüksek kaliteli donanımı ve büyük ölçüde geliştirilmiş akustik konforu ile ilham vericidir.

 

BMW 218i Cabrio:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,3
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 124

Devamı

ÖZGÜRLÜK. EN HAREKETLİ HALİYLE.

Atletik hatlar.

Uzatılmış bir kama biçimindeki silueti ile BMW 2 Serisi Cabrio'nun dinamik tasarım dili güç ve dinamiklerin yanı sıra estetik ve şıklığı yansıtır. Odaklı dış tasarımı çok sayıda dikkat çekici özelliğinin yanı sıra çarpıcı omuz çizgisi ile ilham verir ve sizi etkisi altına alır.
Devamı

Sportif ön tasarım.

İçe doğru eğim kazanan çift Böbrek Izgaraları ve aerodinamik açıdan iyileştirilmiş büyük hava girişlerine sahip BMW 2 Serisi Cabrio'nun çarpıcı ön tasarımı etkileyici dinamikleri yansıtır. Bu etki, dört gözü ile BMW'ye özgü yüzü oluşturan düz LED farlar tarafından daha da vurgulanır ve otomobilin sportif karakterini net bir şekilde ifade eder.
Devamı

Etkileyici jantlar.

BMW 2 Serici Cabrio'ya yandan bakıldığında kama biçimindeki siluetinin yanı sıra dinamik hafif alaşım jantları da dikkat çeker. Standart modelde sunulan 16 inçlik jantlar dahi sportif ve estetiktir. Burada gösterilen 17 inç, Çift kollu, stil 724 hafif alaşım jantlar ise biraz daha dinamik bir etki yaratır. Ancak hepsinin ortak özelliği kusursuz yol tutuşudur.
Devamı

Fark yaratan arka tasarım.

Yalnızca BMW 2 Serisi Cabrio'yu takip edenlere dahi ilham veren atletik arka tasarım krom-kaplama egzoz çıkışının yanı sıra sade hatlar ve L biçimli dinamik farların kusursuz etkileşimi ile öne çıkar. Göz alıcı bir diğer özellik ise tavan açık olduğunda ön cama yansıyan açık görüştür.
Devamı

AÇIK GÖRÜŞLÜ.

BMW 2 Serisi Cabrio’nun premium akustiğe sahip elektrikli soft tavanı.

AÇIK GÖRÜŞLÜ.

BMW 2 Serisi Cabrio’nun premium akustiğe sahip elektrikli soft tavanı.

BMW 2 Serisi Cabrio'nın tavanı açıldığında, estetik ve şıklık gerçek duygularla birleşir. 50 km/sa hıza kadar tavan tamamen otomatik olarak çalıştırılabilir. Tavan kapatıldığında, akustiği belirgin şekilde iyileştirilmiş kumaş softtop ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi sunar. Gövde rengiyle oluşturulan şık kontrast çekici görünümünü kusursuz şekilde tamamlar.

Devamı

ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

BMW 2 Serisi Cabrio, sürüş sırasında hayatınızın keyfini çıkarmanız için muhteşem fırsatlar sunar ve aksesuarlar söz konusu olduğunda da bu vaadini kesinlikle yerine getirir. Römork çeki demirli kullanışlı bisiklet/e-bisiklet taşıyıcıdan, Seyahat ve Konfor Sistemi'nde yer alan kıyafet asmak için üniversal askıya, kusursuz uyumlu kumaş paspaslara kadar yaşam tarzınıza uygun donanımı seçebilirsiniz.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE VERİMLİLİK.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE VERİMLİLİK.

Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu.

 • BMW 218i Cabrio
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,3
  CO2 emissions in g/km (combined): 124

  BMW M240i xDrive Cabrio
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 7,8
  CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 179

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.