DAHA AZ KURAL.
DAHA FAZLA PERFORMANS.

BMW 2 Serisi Coupé.

DAHA AZ KURAL.<br>DAHA FAZLA PERFORMANS.BMW 2 Serisi Coupé.

0-100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 218i Coupé)

8,9

Azami hız (km/sa) (BMW 218i Coupé)

210

Ortalama tüketim (l/100 km) (BMW 218i Coupé)

5,1

Ortalama CO2 emisyonu, (g/km) (BMW 218i Coupé):

118

Yeni BMW 2 Serisi Coupé, otomobilde bireyselliğinin ideal örneğidir ve kendi sınıfını yaratır. Devrim yaratan sportif tasarımı ile hareketsiz durumdayken bile hareket hissini yansıtır. Tamamen çevik arkadan itiş özelliği ile radikal sürüş dinamikleri ve özel iç tasarımdaki yüksek konfor düzeyi sürüş deneyimini tamamlar. Bu özellik, daha ilk andan itibaren fark edilir. Direksiyon başına geçtiğinizde önünüzde uzanan yola odaklanmanız yeterlidir.

HER AÇIDAN OLAĞANÜSTÜ.

BMW 2 Serisi Coupé’nin tasarımı.

HER AÇIDAN OLAĞANÜSTÜ.

BMW 2 Serisi Coupé’nin tasarımı.

Yeni BMW 2 Serisi Coupé'nin olağanüstü tasarım dili her yönüyle standartları belirler. Yeniden tasarlanmış Çift Böbrek Izgaraları’nın bulunduğu ve titizlikle yenilenen ön bölüm, otomobilin benzersiz kompakt oranları ortaya çıkartır. Arka kısmın tasarımı da genişliği ile atletik bir görüntüye sahiptir. Çarpıcı, hafifçe eğimli tavan çizgisi, otomobilin dinamik siluetini vurgulayarak sportif iddiasını ilk bakışta açıkça ortaya koyar.

Devamı
"BMW 2 Serisi Coupé'nin iç tasarımı, sadelik açısından belirgin şekilde iyileştirildi. İç tasarımda sakinlik ve gücün birleşimiyle uyumlu bir ambiyans yaratıldı."
BMW AUTOMOBILE İÇ TASARIM BAŞKANI OLIVER HEILMER

GELENEKSELLİĞİ GERİDE BIRAKIR.

BMW 2 Serisi Coupé için Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

GELENEKSELLİĞİ GERİDE BIRAKIR.

BMW 2 Serisi Coupé için Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

Yeni BMW 2 Serisi Coupé, görünüm söz konusu olduğunda en ön sırada yer alır. Güçlü sürüş özellikleri ve hassas şekilde ayarlanmış süspansiyonu sayesinde Yeni BMW 2 Serisi Coupé baştan sona etkileyicidir. Tüm geleneksel özellikleri geride bırakan saf sürüş dinamiklerini deneyimleyin.

Devamı

SINIR TANIMAZ. ASLA DURMAK İSTEMEZ.

SINIR TANIMAZ. ASLA DURMAK İSTEMEZ.

ÖDÜN VERMEDEN SINIRLARI ZORLAR.

BMW M240i Coupé.

ÖDÜN VERMEDEN SINIRLARI ZORLAR.

BMW M240i Coupé.

Dizginlenemeyen motor sporları heyecanı, heyecan verici dinamikler ve sınırsız çeviklik sunan BMW M240i Coupé, her yönden iyi performans sunmak için son derece yüksek beklentileri karşılar. Daha alçak M Sport Süspansiyon, M Sport frenler ve atletik şanzıman gibi çok sayıda yüksek performanslı bileşenin olağanüstü etkileşimi, özellikle viraj dönerken birinci sınıf spor sürüş keyfi sunar. BMW M240i Coupé, gücünü taviz vermeyen güçlü 340 bg'lik motordan alır.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

    Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan bulabilirsiniz.