CAZİBESİ İLE BAŞKALDIRIR.

BMW 2 Serisi Coupé’nin tasarımı.

CAZİBESİ İLE BAŞKALDIRIR.BMW 2 Serisi Coupé’nin tasarımı.

Daha atletik, daha akıcı ve daha ayırt edici. Her bir tasarım ayrıntısına dikkatlice odaklanılmış BMW 2 Serisi Coupé, çarpıcı çizgileri ve biçimli yüzeyleri ile liderlerde bulunan çekici özelliklere sahip. Karakter ile şıklık, özgürlük ile güç bir araya gelerek bu ilerici stili yansıtır. Sezgisel olarak düzenlenmiş işlevlere sahip yeni çalışma konsepti, sportif şekilde tasarlanmış bir ortamda sürüş deneyimi için maksimum konsantrasyon imkanı sağlar.

BMW 218i Coupé:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,1
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 118

Devamı

MÜKEMMEL DURUŞ.

Sportif siluet.

Şıklığı ve ileri doğru hamle yapan duruşu ile etkileyici bir görünüme sahip olan BMW 2 Serisi Coupé'nin hafifçe eğimli tavan çizgisi, bu tarzın tipik bir örneği olarak saf sportif ruhun bir ifadesidir. İçe doğru eğimli Çift Böbrek Izgaraları ile dinamik ön tasarım, BMW 2 Serisi Coupé'nin uzatılmış hatlarını vurgulayarak otomobilin atletik ruhunu öne çıkarır.
Devamı

Odaklanmış ön tasarım.

Sportif bir görünüme sahip büyük hava girişleri, güçlü ön bölümde dinamik tasarım vurguları oluşturur. Yeniden tasarlanmış opsiyonel LED farlar, şekil verilmiş Çift Böbrek Izgaraları ile çerçevelenmiştir ve otomobilin dinamik görünümünü pekiştirir. LED teknolojisinin büyük ölçüde daha parlak ışığı da daha fazla güvenlik ve verimli şekilde enerji tasarrufu sağlar.
Devamı

Fark yaratan arka tasarım.

Yol yüzeyine görünür şekilde uyum sağlar ve BMW 2 Serisi Coupé'yi takip edenler için karakteristik bir görünüm sunar. Güçlü arka bölümde yer alan yatay çizgiler ve biçimlendirilmiş yüzeylerin etkileşimi, BMW 2 Serisi Coupé'nin son derece dinamik görünümünü vurgular.
Devamı

Otoriter stil.

Kırmızı, L biçimli geniş LED ışığı çubukları ile stop lambalarının karakteristik tasarımı, hem gündüz hem de geceleri benzersiz tasarım vurguları oluşturur. Bu tasarım vurguları, çarpıcı arka görünümün dikkat çekici stili ve optimize edilmiş genişlik vurgusu ile kusursuz şekilde birleşir.
Devamı

ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

BMW 2 Serisi Coupé, sürüş sırasında hayatınızın keyfini çıkarmanız için muhteşem fırsatlar sunar ve aksesuarlar söz konusu olduğunda da bu vaadini kesinlikle yerine getirir. Römork çeki demirli kullanışlı bisiklet/e-bisiklet taşıyıcıdan, Seyahat ve Konfor Sistemi'nde yer alan kıyafet asmak için üniversal askıya, kusursuz uyumlu kumaş paspaslara kadar yaşam tarzınıza uygun donanımı seçebilirsiniz.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE VERİMLİLİK.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE VERİMLİLİK.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW 220i Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,9–5,5
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 136–127

  BMW 220d Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,4-4,0
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 115-107

  BMW 230i Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,9–5,7
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 134–131

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan bulabilirsiniz.