SINIRSIZ+

BMW M

BMW M4 Cabrio. Çok daha fazlasını sunar.

SINIRSIZ+

BMW M4 Cabrio. Çok daha fazlasını sunar.

SINIRSIZ+BMW M4 Cabrio. Çok daha fazlasını sunar.
BMW M

0 -100 km/sa hızlanma, sn

4,6 (4,4)

1/dak'da azami güç, bg

431/5.500-7.300

Ortalama yakıt tüketimi (l/100km)

9,1 (8,7)

CO2 emisyonu, g/km

213 (203)

AB yüksüz ağırlık, kg

1.840 (1.865)

Son derece hassas kullanım özellikleri, büyüleyici çeviklik ve heyecan verici dinamiklerle güneşi üzerinizde hissederek adrenalin dolu bir yolculuğa çıkın. Üstünlüğünü etkileyici biçimde yansıtan bir motor ile sportif ruhunu yansıtan bir dizi teknolojiye sahip olan ve hard tavan açıkken kendinizden emin bir biçimde gülümsemenizi sağlayan bir güven duygusu aşılayan BMW M4 Cabrio, dört tekerlek üzerinde heyecan verici özgürlük hissini sembolize eder.

BÜYÜLEYİCİ BİR LİSAN.

Heyecan verici tasarım.

BMW M4 Cabrio gerçek sportif cazibesi, dinamik silueti ve yıl boyunca sınırsız sürüş keyfini garantileyen katlanır hard tavanıyla ilham verir. M çift çubuklu Böbrek Izgaraları ile M4 amblemi, yan kısımlardaki M ızgaralar veya açılı M çift egzoz çıkışı gibi diğer tasarım öğeleri üstü açık sürüş deneyimini tamamlar.
Devamı

Coupé benzeri çizgiler.

BMW M4 Cabrio uzatılmış stili ve konturlu yan kısımları sayesinde kaslı ve sportif bir görünüme sahiptir. Uzun silueti, geniş bir duruşa sahip farklı arka bölümle tamamlanır ve hard tavanın açık veya kapalı olması fark etmeksizin bastırılmış güç duygusunu uyandırır.
Devamı

Güçlü ön tasarım.

Parlak siyah çift çubuklu Böbrek Izgaraları ve büyük hava girişlerine sahip BMW M4 Cabrio'nun ileri doğru hamle yapan ön kısmı, tamamen LED farlarla vurgulanır. İncelikle işlenmiş tasarım ve etkileyici parlaklığı gündüz saatlerinde kendinden emin bir duruş sunarken geceleri yolu mükemmel biçimde aydınlatır.
Devamı

Fark yaratan arka tasarım.

Geniş çamurluk davlumbazları, BMW M4 Cabrio'nun olağanüstü gücünü ifade eder. Yeniden tasarlanan LED stop lambaları, açık veya kapalı olması fark etmeksizin arka bölümün güçlü duruşunu öne çıkarır. Açılı M çift egzoz çıkışı ve M difüzör, karakteristik hava çıkışları sayesinde arka rüzgarlıkla mükemmel bir uyum sağlar.
Devamı

Aerodinamik öğeler.

Hava Perdesi için iki dik giriş ve entegre havalandırma öğesiyle birlikte yanlarda yer alan M ızgaralar, çamurluk davlumbazları etrafındaki aerodinamik sürtünmeyi azaltır. İdeal bir aerodinamik performans ve dolayısıyla yüksek bir nabız hızı için.
Devamı

Katlanır hard tavan.

Katlanır hard tavan 18 km/sa'e kadar olan hızlarda yaklaşık 20 saniyede otomatik açılma işlemini tamamlar ve bir cabrio otomobilin sunduğu maksimum sürüş keyfini deneyimlemenizi sağlar. Otomobil, tavan kapalı olduğunda da görsel açıdan etkileyicidir, daha fazla güvenlik sunar ve yüksek hızlarda bile iç akustiği kabul edilebilir sınırlarda tutar.
Devamı

Tamamen LED farlar.

Aydınlatma fonksiyonları stop lambalarında da ışık yayan diyotlar aracılığıyla gerçekleştirilir. Sürekli aydınlatma tasarımıyla birlikte uzatılmış L biçimi, bagaj bölümü kapağı ile akıcı bir geçiş oluşturarak arka tasarımın farklı stilini vurgular.
Devamı

M COMPETITION PAKET.

Gelişmiş motor gücü ve özel olarak ayarlanmış Adaptif M süspansiyon sayesinde, M Competition paket sürüş dinamikleri açısından fark edilebilir bir artış sağlar. Siyah, krom kaplama çift egzoz çıkışlarına sahip M spor egzoz sistemi güçlü, eksiksiz bir motor sesi üretir. Paket, özel 20 inç, M hafif alaşım jantlar ve karma lastikleri de içerir.

SINIRSIZ AÇIK HAVA KEYFİ.

BMW M

SINIRSIZ AÇIK HAVA KEYFİ.

BMW M4 Cabrio ile güneşi hissedip yolculuğunuzun keyfini çıkarabilir ve doğada adrenalin dolu anları 431 beygir gücündeki M motor sayesinde deneyimleyebilirsiniz. Aktif M Diferansiyel ve M Servotronic gibi motor sporlarından alınan çeşitli teknolojiler sayesinde, bu üst düzey atlet her zaman maksimum hassasiyet ve teknik mükemmellikle hareket eder ve doğrudan sınırları zorlar.


BMW M4 Cabrio’nun teknik verilerini incelemek veya broşürü indirmek için bağlantıları kullanabilirsiniz.
 

Devamı

M TWIN POWER TURBO SIRALI 6 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR.

3,0 litre M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor maksimum 7.600 dev/dk yüksek devir kapasitesi ve 550 Nm azami torkuyla her iki dünyanın en iyi özelliklerini birleştirir. Bi-Turbo direkt enjeksiyon ve tipik M hassas ayarı, güçlü itiş kuvveti ve kendinden emin çekişiyle motorun hafif bir gaz pedalı dokunuşuna doğrudan yanıt vermesini sağlar. Manşonsuz yapı veya akıllı hafif yapı konsepti üzerinde geliştirilen daha hafif, dövme krank mili gibi çeşitli yenilikler dinamik özellikler ve hızlanma özelliğini geliştirir, yakıt tüketimini azaltır ve yaklaşık 50:50 oranında ideal bir ağırlık dağılımını mümkün kılar. Bunun sonucunda M motorunun güçlü sesiyle öne çıkan, daha önce görülmemiş çeviklikte sürüş elde edilir.

İLGİLİ MAKALELER.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.


    Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.


    Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.


    Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.