SPORTİF+

BMW M

BMW M4 Coupé'nin tasarımı.

SPORTİF+BMW M4 Coupé'nin tasarımı.

BMW M4 Coupé kendisini izleyenleri anında büyüler. Önde ve arkada yer alan standart LED ışıklar aerodinamik gövdeyi öne çıkarır. Büyük hava girişleri, tıpkı opsiyonel M Competition paket içinde yer alan 20 inç hafif alaşım jantlar gibi sportif iddiasını vurgular. Yuvarlak göstergeler gibi sportif öğeler kokpit içinde özel bir vurgu yapar. Bu spor otomobille ilgili her şey güç ve dinamizmi simgeler.

BMW M4 Coupé:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,3
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 211

Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

Devamı

BÜYÜLEYİCİ BİR TASARIM DİLİ.

Heyecan verici tasarım.

Yollarda benzeri olmayan, sportif, dinamik stil ve elle tutulur güç. Büyük hava girişlerine sahip etkileyici ön bölüm tıpkı hafif alaşım jantlar ve güçlü arka bölüm gibi BMW M4 Coupé'nin mutlak gücünü yansıtır.
Devamı

Atletik Coupé çizgisi.

Coupé otomobilin hafif eğimli tavan çizgisi sayesinde kıvrımlı stili, özel hafif alaşım jantlar ve aerodinamik açıdan iyileştirilmiş M dış aynalarla birleşerek yoğun sportif cazibeyi gözler önüne serer. Uzatılmış silueti farklı arka bölümle tamamlanır ve bastırılmış bir gücü ifade eder.
Devamı

Güçlü ön kısım.

İleri doğru hamle yapan ön tasarım ve parlak siyah çift çubuklu Böbrek Izgaraları ve büyük hava girişleri keskin grafiklere sahip tamamen LED farlarla vurgulanır. İncelikle işlenmiş tasarım ve etkileyici parlaklığı gündüz saatlerinde kendinden emin bir duruş sunarken geceleri yolu mükemmel biçimde aydınlatır.
Devamı

Fark yaratan arka tasarım.

Geniş çamurluk davlumbazları BMW M4 Coupé'nin muazzam gücünü ifade eder. Karbon fiber destekli bagaj kapağı ile entegre arka spoyler işlev ve tasarımı bir araya getirir. Yeniden tasarlanan LED stop lambaları açık durumdayken de kapalı durumdayken de spor coupé otomobilin güçlü duruşunu öne çıkarır. M difüzör ve açılı M çift egzoz çıkışı, karakteristik hava çıkışlarıyla birlikte arka rüzgarlıkla mükemmel uyum sağlar.

Devamı

Aerodinamik öğeler.

Hava Perdesi için iki dik giriş ve entegre Havalandırma öğesiyle birlikte yanlarda yer alan M ızgaralar, çamurluk davlumbazları etrafındaki aerodinamik sürtünmeyi azaltır. İdeal bir aerodinamik performans sunar ve nabzınızı hızlandırır.
Devamı

Özel karbon tavan.

BMW akıllı hafif yapı konseptinin bir parçası olarak, karbon fiber takviyeli plastikten (CFRP) üretilen Karbon tavan otomobilin ağırlığını azaltarak, ağırlık merkezini alçaltır. Bu özellik viraj dönerken, hızlanırken ve fren yaparken çevikliği ve dinamik özellikleri artırır.
Devamı

Tamamen LED farlar.

Aydınlatma fonksiyonları stop lambalarında da ışık yayan diyotlar aracılığıyla gerçekleştirilir. Sürekli aydınlatma tasarımıyla birlikte uzatılmış L biçimi, bagaj bölümü kapağı ile akıcı bir geçiş oluşturarak arka tasarımın farklı stilini vurgular.

Devamı

ETKİLEYİCİ JANTLAR.

BMW M4 Coupé’nin ağırlığı optimize edilmiş jantları kendinden emin bir görünüm sunar. Standart seçenek bile 18 inç, V kollu hafif metal jantları içerirken, özel donanım 19 inç, çift kollu M hafif alaşım jantlardan oluşur. Opsiyonel olarak Koyu Gri veya Siyah olarak sunulan jantlar M logolu güçlü M Karbon seramik fren veya M alaşım freni vurgular. Ek olarak siyah renkte sunulan opsiyonel 20 inç, Yıldız kollu hafif alaşım jantlar da aynı görevi görür. Seçiminiz hangisi olursa olsun BMW M4 Coupé'nin geniş arka lastikleri de içeren standart karma lastikleri kuyruk kısmının güçlü görünümünü desteklerken direksiyon kontrolü ve tutuşunu da iyileştirir.

BMW INDIVIDUAL KOLEKSİYONU.

Kendi kişiliğinizi ifade etmenin özel bir yolu olarak BMW Individual atölyesi, BMW Individual Collection ile otomobilinizi kişiselleştirme isteğinizi etkileyici bir biçimde yerine getirir. BMW M4 Coupé otomobilinizi kendi kişiliğinize uygun şekilde tasarlayın.

BMW M PERFORMANCE PARÇALARI

BMW M markası, dinamikleri, yenilikçi teknolojileri ve uzun yıllara dayanan motor sporları deneyimini temsil eder. BMW M Performance Parçaları, BMW M4 Coupé'ye çok daha dinamik ve ayrıcalıklı bir duruş kazandırır. Hem iç hem de dış tasarıma yönelik seçenekler sınırsızdır.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

    Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

    Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir.

    Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.