Metalik Kırmızı/Motegi renginde BMW M8 Competition Cabrio gece bir villanın önünde, yandan görünüm.

THE M8

BMW M

BMW 8 SERİSİ CABRIO
M OTOMOBİLLERİ

THE M8BMW 8 SERİSİ CABRIO<br>M OTOMOBİLLERİ

BMW M850i xDRIVE CABRIO, BMW M8 CABRIO VE BMW M8 COMPETITION CABRIO

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (BMW M8 Cabrio)

10,7

Ortalama CO2 emisyonu (g/km) (BMW M8 Cabrio)

244

Gösterişli ve güçlü BMW 8 Serisi Cabrio M Otomobiller üstü açık sürüşün cazibesini artırarak sürüş lüksünün yeni standartlarını belirliyor. BMW M850i xDrive Cabrio, avangard bir tasarım ve yüksek ayrıcalıklı yapısının yanı sıra konfor, dinamik güç ve verimli performans açısından ideal dengeyi sunuyor.  BMW M8 Cabrio M xDrive ödün vermeyen performansı ve özel ambiyansıyla olağanüstü bir üstü açık sürüş keyfi sunan yüksek performanslı bir spor otomobil. BMW M8 Competition Cabrio M xDrive modeli günlük sürüş ile motor sporlarından ilham alan performans, benzersiz tasarım vurgusu ve lüks iç tasarım arasında çok daha güçlü bir denge kuruyor.

BMW M8 Cabrio xDrive modelinin fiyat bilgilerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

BMW M8 CABRIO’NUN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK PERFORMANSI KEŞFEDİN

Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio sahil yolunda açık softtop tavanla gece sürüşü sırasında, önden görünüm.

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

YÜKSEK PERFORMANSLI M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR

BMW M8 Competition Cabrio’nun güçlü 4,4 litre bi-turbo motoru 625 bg ile olağanüstü seviyede güç ve 750 Nm tork üretiyor. Motor yarışlarında kullanılanlara benzer tasarımıyla çapraz sıralı egzoz manifoldu M motorun tepkisini optimize ediyor. İki Twin Scroll egzoz turboşarjı hem yolda hem de yarış pistlerinde olağanüstü bir performans sağlamak için motor gücünü iyileştiriyor.

Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio sahil yolunda açık softtop tavanla gece sürüşü sırasında, arkadan görünüm.

SINIRSIZ ÜSTÜ AÇIK SÜRÜŞ KEYFİ

BMW M8 CABRIO VE BMW M8 COMPETITION CABRIO MODELLERİNİN HAREKETLİ VE YÜRÜYEN AKSAMI

BMW M8 Cabrio M xDrive ve BMW M8 Competition Cabrio M xDrive modellerinin sunduğu sürüş deneyimi tam anlamıyla hayranlık uyandırıyor. Bu deneyim son derece gelişmiş hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri arasındaki kusursuz şekilde düzenlenmiş etkileşimle elde ediliyor. Bu bileşenler aynı zamanda motor sporları genleriyle birlikte BMW mühendisliğinin zirvesini oluşturuyor. Sınırsız üstü açık sürüş keyfini her saniye yaşamak isteyenler için.

Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio açık softtop ile gece asfalt üzerinde yandan görünüm.

AYRICALIKLI GÖRÜNÜM

BMW M8 CABRIO VE BMW M8 COMPETITION CABRIO MODELLERİNİN DIŞ TASARIMI

BMW M8 Cabrio ve BMW M8 Competition Cabrio’nun şık ve sportif duruşunu vurgulayan hassas çizgilere sahip, geniş ve kusursuz şekilde stilize edilen yüzeyler aracılığıyla lüks spor otomobiller için yeni bir tasarım dili oluşturuluyor. Dinamik ön bölüm, akıcı Cabrio silueti ve atletik arka bölüm, dinamik performans ve ayrıcalıklı şıklığın güçlü bir ifadesine dönüşüyor.

BMW M8 Competition Cabrio, M deri direksiyon ve kırmızı ortam aydınlatmasıyla kokpitin gece görünümü.

İÇ GÜZELLİĞİ

BMW M8 CABRIO VE BMW M8 COMPETITION CABRIO MODELLERİNİN İÇ TASARIMI

Ayrıcalıklı iç tasarım lüksten ödün vermeden bir M otomobilinin benzersiz sportif havasını vurguluyor. M deri direksiyon ve “Merino” döşeme M Sport koltuklardan, kapılar ve merkez konsol üzerindeki aydınlatma şeritlerine ve son olarak kumanda öğeleri üzerindeki M’e özgü kırmızı renkte kontrast vurgulara kadar her detay bu lüks cabrio otomobilin iddialı spor karakterini pekiştiriyor.

BMW M8 Cabrio ile birlikte üstü açık otomobil kullanmanın çekiciliği yeni bir boyut kazanıyor. Cabrio duygusunun cazibesi BMW tarihinde ilk kez lüks, performans ve zarafetle güçlendiriliyor.
Marcus Syring, BMW M Tasarım Başkanı

BMW M8 COMPETITION CABRIO’NUN TASARIMI

İÇ VE DIŞ TASARIMIN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

BMW M8 Competition Cabrio’nun progresif tasarımı, tavan açıkken daha da uzun ve şık görünen tamamen dinamik ve zarif konturlarıyla etkiliyor. Böylece her açıdan lüks karakterini yansıtan, heyecan verici bir spor cabrio otomobil elde ediliyor. En iyi malzemelerden ve ustalıklı işçilikten yararlanarak yaratılan iç tasarım, kesintisiz bir dinamizm ve ayrıcalıklı niteliklerin kusursuz birlikteliğini sunuyor.
Gece sürüşü sırasında parlayan farlarıyla metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, önden görünüm.
Açık softtop ile Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, yanında duran bir kişiyle yıldızlı gökyüzü altında arkadan görünüm.
Açık softtop ile Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, yıldızlı gökyüzü altında yandan görünüm.
Gece asfalt üzerinde açık softtop ile metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, kuş bakışı görünüm.
Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, LED stop lambaları ve M8 Competition isimliğine yakın çekim.
Gece kırmızı ortam aydınlatmasıyla, açık softtop ile BMW M8 Competition Cabrio’nun iç tasarımı.
“Merino” deri M Sport koltuklar ve kırmızı ortam aydınlatmasıyla yıldızlı gökyüzü altında açık softtop ile BMW M8 Competition Cabrio.
Gece sürüşü sırasında parlayan farlarıyla metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, önden görünüm.

BMW Laserlight özellikli dar ön farlar ve parlak Siyah çift çubuklara sahip özel M Böbrek Izgaraları. Büyük hava girişlerini barındıran, yapılı M ön rüzgarlık ve petek desenli dekoratif ızgara. Tüm bu benzersiz öğeler alçak gövdeyle bir araya gelerek M8’i her an hamle yapacakmış gibi gösteren olağanüstü dinamik bir izlenim yaratıyor.

Açık softtop ile Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, yanında duran bir kişiyle yıldızlı gökyüzü altında arkadan görünüm.

BMW M8 Competition Cabrio'nun güçlü arka kısmı maksimum performansı ifade ediyor. LED stop lambalarıyla birlikte belirgin hatlara sahip omuz çizgileri ve vurgulanmış çamurluk davlumbazları kompakt bir ünite meydana getiriyor. M arka spoyler, yüksek performanslı cabrio otomobilin aerodinamik özelliklerini artırıyor ve istenmeyen şekilde havalanmaya yönelik etkiyi azaltıyor. Bu sayede otomobil sürüşü çok daha dengeli hale geliyor.

Açık softtop ile Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, yıldızlı gökyüzü altında yandan görünüm.

Bu lüks spor cabrio otomobilin akıcı silueti, uzatılmış ön kısmı ve kısa aks dışı mesafeye sahip atletik arka kısmıyla uzun ve şık oranları vurguluyor. Dinamik görünüm iddialı 20 inç hafif alaşım jantlar ve parlak Siyah dekoratif havalandırma öğeleriyle vurgulanıyor.

Gece asfalt üzerinde açık softtop ile metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, kuş bakışı görünüm.

Üstü açıkken BMW M8 Competition Cabrio çok daha uzun ve şık görünüyor. Softtop kapatıldığında ise lüks cabrio otomobil, karakteri hemen ayırt edilen ayrıcalıklı bir sedan havasına bürünüyor. Yolculuk sırasında 50 km/sa’e kadar hızlarda 15 saniye içinde otomatik olarak açılıyor ve kapanıyor.

Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, LED stop lambaları ve M8 Competition isimliğine yakın çekim.

Atletik arka kısımdaki ayrıcalıklı her sportif detay, BMW M8 Competition Cabrio’nun etkileyici potansiyelini gözler önüne seriyor. Parlak siyah M difüzör, iki yanda yer alan 100 mm çift egzoz çıkışıyla birlikte arka rüzgarlığın dikkat çekici bir parçasını oluşturuyor.

Gece kırmızı ortam aydınlatmasıyla, açık softtop ile BMW M8 Competition Cabrio’nun iç tasarımı.

BMW M8 Competition Cabrio’nun sportif ve lüks kokpiti M modellerine özgü göstergelerle birlikte sürücüye dönük kesintisiz tasarımı pekiştiriyor.

“Merino” deri M Sport koltuklar ve kırmızı ortam aydınlatmasıyla yıldızlı gökyüzü altında açık softtop ile BMW M8 Competition Cabrio.

BMW M8 Competition Cabrio'nun iç tasarımı lüks olmasının yanı sıra karşı konulmaz şekilde sportif. Elde dikilmiş M Sport koltuklar, baş dayamalarında ışıklı M8 logosuyla birlikte “Merino” deri iç tasarımla birleşiyor; ayrıca kusursuz yan destek ve uzun mesafe konforu sunuyor.

DETAYLARIYLA BMW M8 CABRIO VE BMW M8 COMPETITION CABRIO MODELLERİ: TEKNİK BİLGİLER VE DİĞER VERİLER

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN.

BMW M8 Cabrio hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Devamı

BMW M850i xDRIVE CABRIO’NUN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

ETKİLİ SPORTİF ÖZELLİKLER: MOTOR, SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE TASARIM

Açık softtop ile Metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, beton bina önünde, yandan görünüm.

İKNA EDİCİ GÜÇ

BMW M850i xDRIVE CABRIO’NUN HAREKETLİ AKSAMI

4,4 litre hacmi, 530 bg güç ve 750 Nm torkuyla BMW M850i xDrive Cabrio’nun güçlü M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motoru her zaman saf bir enerji sunuyor.

Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive, beton bina yanından geçerken, arkadan görünüm.

AYRICALIKLI DİNAMİKLER

BMW M850i xDRIVE CABRIO’NUN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ

BMW M850i xDrive Cabrio olağanüstü sürüş dinamiklerini üstün bir konforla birleştiriyor. 20 inç yüksek performanslı lastikler, M Sport diferansiyelle birlikte BMW xDrive dört çeker sistemi, Adaptif M süspansiyon ve opsiyonel elektromekanik aktif salınım dengesi mükemmel bir çekiş gücüyle en uygun çekiş dengesini sağlıyor.

Açık softtop ile Metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, sahilde önden görünüm.

GÖSTERİŞLİ BİR GÖRÜNÜM

BMW M850i xDRIVE CABRIO’NUN DIŞ TASARIMI

Cerium Gri ya da opsiyonel parlak krom yüksek kaliteli çeşitli parçalar, BMW M850i xDrive Cabrio’nun dış tasarımına ilham vererek bu lüks spor otomobile şık bir görünüm kazandırıyor.

Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, M deri direksiyonlu kokpit.

LÜKS SPORTİF ÖZELLİKLER

BMW M850i xDRIVE CABRIO’NUN İÇ TASARIMI

BMW M850i Cabrio’nun iç tasarımı kullanılan son derece kaliteli malzemelerle etkiliyor ve ayrıcalıklı sportif havayı olağanüstü konforla bir araya getiriyor.

BMW M850i xDRIVE CABRIO’NUN TASARIMI

DIŞ VE İÇ TASARIMIN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Keskin çizgiler ve güçlü oranların etkileşimi sayesinde BMW M850i xDrive Cabrio’nun tasarımı dinamizm ve şıklığı yansıtıyor. BMW M850i xDrive Cabrio için özel olarak sunulan galvanize Cerium Gri veya opsiyonel parlak Krom tasarım öğelerinin kalitesi bu izlenimi destekliyor. Bu öğeler arasında Böbrek Izgaraları çerçevesi ve çubuklarının yanı sıra havalandırma dolguları ve bağımsız egzoz çıkışları yer alıyor. İç tasarımda ise son derece özel döşeme ve bağlantılar bu lüks spor cabrio otomobilin sportif karakterine sadık kalırken, her detayıyla konforlu, özel bir ortam yaratıyor.
Açık softtop ile Metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, beton bina içinde, önden görünüm.
Açık softtop ile Metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, okyanus kenarında beton bir bina içinde park halinde, kuş bakışı görünüm.
Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive, okyanus manzarası önünde park halinde, arkadan görünüm.
Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, M deri direksiyon ve Fildişi Beyazı “Merino” BMW Individual deri döşemeyi içeren iç tasarım.
Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, çok fonksiyonlu koltuklar ve Fildişi Beyazı “Merino” BMW Individual deri döşemeyi içeren iç tasarım.
Açık softtop ile Metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, beton bina içinde, önden görünüm.

Altıgen çift Böbrek Izgaraların yanı sıra Cerium Gri veya opsiyonel olarak parlak krom Böbrek Izgara çerçevesi ve çubuklarıyla BMW M850i xDrive Cabrio’nun dinamik ön kısmı daha ilk bakışta sportif tutkuyu öne çıkarıyor. Bu farklı görünüm BMW Laserlight özellikli düz LED farlar ve hava girişlerindeki parlak Siyah panellerle destekleniyor.

Açık softtop ile Metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, okyanus kenarında beton bir bina içinde park halinde, kuş bakışı görünüm.

Uzatılmış siluet BMW M850i xDrive Cabrio’nun yapılı yan yüzeyleriyle zahmetsizce birleşerek sportif ve şık bir görünüm yaratıyor. Bu görünüm iddialı 20 inç M hafif alaşım jantlar ve parlak Krom havalandırma öğeleriyle daha da pekiştiriliyor.

Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive, okyanus manzarası önünde park halinde, arkadan görünüm.

BMW M850i xDrive Cabrio’nun farklı arka bölümündeki geniş tekerlek aralığı ve güçlü çamurluk davlumbazları, bu ayrıcalıklı spor cabrio otomobilin performansını tam anlamıyla yansıtıyor. Dar formuyla LED stop lambaları ve parlak Krom kaplama trapezoid egzoz çıkışları dinamik fiziksel özellikleri etkileyici biçimde öne çıkarıyor.

Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, M deri direksiyon ve Fildişi Beyazı “Merino” BMW Individual deri döşemeyi içeren iç tasarım.

BMW M850i xDrive Cabrio'nun iç tasarımı üst düzey dinamizmi ve cazip bir lüksü barındırıyor. BMW Individual “Merino” deri döşeme, tıpkı M deri direksiyon, deri kaplı ön konsol, isimliğe sahip kapı eşik kaplamaları ya da burada gösterilen parlak bakır efektli “Fineline” ahşap iç kaplama şeritleri gibi otomobilin özel karakterini vurguluyor.

Açık softtop ile metalik Gri/Dravit BMW M850i xDrive Cabrio, çok fonksiyonlu koltuklar ve Fildişi Beyazı “Merino” BMW Individual deri döşemeyi içeren iç tasarım.

BMW M850i xDrive Cabrio’daki aktif koltuk havalandırma ve boyun ısıtma özellikli çok fonksiyonlu özel ön koltuklar, en üst düzeydeki beklentilerin bile ötesine geçiyor. En yüksek kalitede deri döşeme koltuklar, genişlik ayarlı elektrikli sırt dayaması, değişken bel desteği ve manuel koltuk derinlik ayarı aracılığıyla kişisel gereksinimlere uygun şekilde ayarlanabiliyor. Böylece her türlü sürüş durumunda maksimum konfor ve mükemmel yan destek bir araya geliyor.

BMW M850i xDRIVE CABRIO: MOTOR, DONANIM VE TEKNİK BİLGİLER

Açık softtop ile Metalik Kırmızı/Motegi BMW M8 Competition Cabrio, sahil yolunda gece park halinde, arkadan yan görünüm.

BMW 8 SERİSİ CABRIO M OTOMOBİLLERİ

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW M8 Cabrio:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10,7
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 244

  BMW M8 Cabrio Competition:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 11.4
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 262

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10,9 -10,8
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 248-246

  Resimlerde opsiyonel donanım gösterilmektedir, ekranlar donanım seçeneklerine bağlıdır.

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.