CESARETİNİ GÖSTER.

BMW X2.

Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

CESARETİNİ GÖSTER.

BMW X2.

Dizel

Motor ve Yakıt Tipi

Ortalama yakıt tüketimi, l/100 km (BMW X2 sDrive16d):

4,8

Ortalama CO2 emisyonu, (gr/km) (BMW X2 sDrive16d):

125

Tamamen benzersiz ve son derece ayrıcalıklı BMW X2 daha ilk bakışta sportif iddiasını açıkça vurguluyor. Güçlü atletik özellikleri sayesinde, bu sınıfta rakipsiz dinamik özellikler ve çevik bir performans sunuyor. Yüksek kalitede iç tasarım ve birçok yenilikçi teknolojiyle birlikte yeni çağın dışa dönük karakterini oluşturuyor. Sürüş asistanı, adaptive LED farlar ve panaromik cam tavan gibi özelliklerinin yanında X2 sDrive16d dizel motor, yenilikçi BMW Twinpower Turbo teknolijisi, etkileyici performans ve verimliliği bir araya getiriyor.

BMW X2 sDrive16d modelinin fiyat listesine ve broşürüne aşağıdaki linklerden ulaşabilir; dilerseniz test sürüşü için randevu alabilirsiniz.

 

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Yeni BMW X2 Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor. Üstelik ayrıcalıklı ödeme planları ve avantajlı kredi olanakları ile Premium Finans yanınızda. 
Detaylı bilgi için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Yeni BMW X2 sDrive16d, şimdi kaçırılmayacak 100.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda. Detaylı bilgi ve teklif almak için aşağıda formu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

%0,79 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ.

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı

5 ÖNEMLİ VERİ:

 • 01 Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,8
 • 02 CO2 emisyonu, (gr/km) (ortalama): 125
 • 03 İlk kez M Sport X paketiyle birlikte
 • 04 Olağanüstü sürüş dinamikleri ve güçlü motorlar
 • 05 Yenilikçi işletim konsepti ve kesintisiz bağlantı

BENZERSİZ.

Dış tasarım detayları.

BMW X2 kendi yolunu izler ve yol gösterir. Dışa dönük biçimi, dinamik çizgileriyle birlikte son derece sportif bir coupé karakterini ortaya çıkarır. Aynı zamanda etkileyici oranları ve benzersiz yenilikçi tasarımı olağanüstü bir görünümü mümkün kılar. Yeni yerleri keşfetmek isteyenler için idealdir.

Devamı
BMW X2 Hava Girişleri | BMW Türkiye

Hava girişleri.

Daha ilk bakışta nefesleri keser. Frenlerin ve motorun daha iyi soğutulmasını sağlayan büyük, üç parçalı hava girişleri ve güçlü ön tampon sayesinde kendine güvenen bir karaktere sahip ön bölüm. Hava girişlerine entegre edilen Hava Perdeleri gövdenin sürtünme direncini azaltmaya yardımcı olur.

Devamı
BMW X2 Çamurluk davlumbazları | BMW Türkiye

Çamurluk davlumbazları.

Sportif bir genel görünüm. M Sport X Paket‘te yer alan belirgin Mat Gri çamurluk davlumbazları gösterişli jantlar için son derece dinamik bir çerçeve oluşturur. Tıpkı farklı yan marşpiyeller gibi BMW X2’nin X ailesinin tartışmasız bir öğesi olduğunun belirtisidir.

Devamı
BMW X2 Marşpiyeler | BMW Türkiye

Marşpiyeler.

BMW X2, başladığı gibi devam eder. Mat Gri Marşpiyeler üzerindeki orijinal paneller de bunu yansıtır. Mat Gri renkteki çamurluk davlumbazları arasında kesintisiz bir bağlantı oluşturur ve gövde rengi ile arka bölümdeki dekoratif öğeler arasındaki güçlü etkileşimi sistematik olarak devam ettirir.

Devamı
BMW X2 M arka spoyler | BMW Türkiye

M arka spoyler.

En ince detayına kadar dinamizm sunan opsiyonel M arka spoyler gelişmiş coupé modeline benzer siluetin sportif biçimini vurgular. M arka spoyler, farklı konturları ve geniş duruşuyla BMW X2’nin arka bölümünü mükemmel şekilde tamamlayan bir başka göz alıcı özelliktir.

Devamı
BMW X2 Arka tasarım | BMW Türkiye

Arka tasarım.

Sistematik şekilde, bütünüyle düşünüldü. Benzersiz tasarım dili arka bölüme uzanır. Bagaj kapağı rüzgarlıkla aynı seviyededir, bu sayede son derece estetik bir görünüm oluşturur. Bunu tamamlamak üzere bagaj kapağı tutamağı göze çarpmayacak şekilde BMW amblemine entegre edilmiştir.

Devamı
BMW X2 Panoramik cam tavan | BMW Türkiye

Panoramik cam tavan.

Kapalı olduğunda bile ışık oyunlarına açıktır. Opsiyonel iki parçalı Panoramik cam tavan BMW X2’nin neredeyse tüm tavanını kaplar. Bu sayede iç bölüme ek ışık sağlar ve genişlik hissini şaşırtıcı şekilde artırır. Ön bölüm farklı derecelerde açılabilir.

Devamı

ONUNLA DAİMA İLERİYE GİDİN.

Sürüş dinamikleri.

Güçlü motorlar. Doğrudan yönlendirme. Opsiyonel M spor süspansiyon. Bulunduğu sınıfta standartları belirleyen yüksek hassasiyette kullanım özellikleri. Kısa mesafede hızlanma veya uzun mesafeler, şehir içinde ya da virajlı kırsal yollarda kullanma olsun, heyecan verici dinamikler ve çeviklik. Tüm bunlar BMW xDrive opsiyonel dört çeker sistemi ile zenginleştirilebilir. Bu özellik BMW X2’ye olağanüstü bir çekiş ve denge sunarak, en sert virajları bile sanki bir ray üzerinde hareket ediyormuş gibi geçmenizi sağlar. Tüm bunlara yarış heyecanı da dahildir – elbette isteyenler için.

Devamı

ONUNLA DAİMA İLERİYE GİDİN.

Sürüş dinamikleri.

ŞEHİRDEN KAÇIŞ.

 ŞEHİRDEN KAÇIŞ.

ŞEHİRDEN KAÇIŞ.

BMW X2 ile İstanbul’un keşmekeşinden kaçıp, şehrin gerçek kalbine inmeye ne dersiniz?

İsmail Terzi, Borusan Otomotiv’de BMW Grup Satış ve Ürün Eğitmeni olarak görev yapıyor. Okumayı haftalık otomobil yayınlarıyla söktüğünden bu yana otomobili öğrenmeye ara vermedi. 2010 yılında tutmaya başladığı dijital günlüğünü otomobillere, sürüşe ve yollara adadı.

İsmail, BMW X2 ile şehirden kaçış macerasını anlatan keyifli bir yazı kaleme aldı. Okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
 

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW X2 sDrive16d:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,8
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 125


  Burada verilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketimi değerleri Avrupa mevzuatı (EC) 715/2007’nin yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur ve yapılandırma sırasında değişiklik gösterebilir.

  Yanında (2) yazan motor seçeneğinin değerleri henüz doğrulanmamıştır. 

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşabilirsiniz.