Yeni BMW X2 sDrive20i: Ortalama WLTP yakıt tüketimi (litre/100 km): 6,5-6,0; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 148-136

SÜRÜŞ KEYFİ.

Yeni BMW X2; lüksü, performansı ve çok yönlülüğü mükemmel bir dengede bir araya getiren bir SUV. Güçlü çizgileri ve atletik duruşuyla öne çıkan bu model, çarpıcı tasarımı ile sizi etkilemeye hazır. Yüksek standart donanım seviyesi, yenilikçi teknoloji ve ergonomik konfor sunan iç tasarımın keyfini çıkarın. Mild hybrid teknolojisi ile 170 beygir çıkış gücü sunan Yeni BMW X2 sDrive20i’nin donanım seçenekleri, teknik verileri ve çok daha fazlasını keşfedin.

Teknik Veriler

MODELLER.

   BMW X2 sDrive20i
   BMW X2 sDrive20i

   Güç[1]

   170 bg

   Tork[1]

   280 Nm

   0-100 km/sa

   8,3 s

   Maksimum Hız 

   213 km/sa

   Yeni BMW X2 sDrive20i: Ortalama WLTP yakıt tüketimi (litre/100 km): 6,5-6,0; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 148-136

   [1]
    115 kW gücünde bir içten yanmalı motor ve maksimum 14 kW gücünde elektrikli güç aktarımından oluşur.

   AYIN ÖZEL TEKLİFİ.

   Yeni BMW X2 şimdi size özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Takas indirimi veya iş birliği içinde olunan finansman kuruluşunca tüzel kişilere özel kredi avantajlarından birinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun.

   BMW X2 Ayın Özel Teklifi | BMW Türkiye
   Metalik Yeşil/Capeyork gövde renginde BMW X2 sDrive20i’nin şehir içinde bir ofisin önünde dış görünümü

   TASARIM VE PERFORMANSIN ZİRVESİ.

   Yeni BMW X2, özellikle dinamik coupé silueti ve dışa dönük tasarımı sayesinde günlük yaşamı daha heyecanlı, daha sportif ve daha konforlu hale getiriyor. Etkileyici iç tasarım detaylarında standart olarak sunulan panoramik cam tavan ve BMW Kavisli Ekran dikkat çekiyor. Yeni BMW X2 sDrive20i modeli Mild Hybrid teknolojisi ile 170 beygir güç üreterek 213 km/sa maksimum hız seviyesine ulaşıyor.

   YENİ BMW X2 ARACINIZ.

   DIŞ TASARIM

   DIŞA DÖNÜK.

   AKILLI LED TEKNOLOJİSİ.

   Ön farlar, stop lambaları, gündüz sürüş farları ve sinyal lambalarında göz kamaştırıcı parlaklıklarıyla dikkat çeken son teknoloji LED’ler, hem araç hareketsiz haldeyken hem de sürüş sırasında parlıyor.

   İÇ TASARIM

   KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ MÜKEMMEL KONFOR.

   YILDIZLARIN ALTINDA OTURUYORMUŞ GİBİ HİSSEDİN.

   Panoramik cam tavan, aracın içinin daha da geniş görünmesini sağlıyor. Daha fazla ışığı içeriye alması sayesinde her koltukta üstü açık araç atmosferinin keyfini çıkarabilirsiniz.

   SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ

   DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. ALIŞILMIŞIN DIŞINDA TASARIM.

   AKILLI TEKNOLOJİLER.

   Her zaman doğru şeritte ve doğru mesafede.

   Profesyonel Sürüş Asistanı, 210 km/sa’e kadar olan hızlarda aracınızı güvenli bir şekilde şeridinde ve uygun mesafede tutuyor. Bu, özellikle de trafik sıkışıklığı durumlarında ek bir avantaj sağlıyor. Acil bir durumda BMW'niz fren yaparak duruyor ve otomatik olarak tekrar hareket ediyor.

   Daha kolay park için daha fazla kamera.

   Park Asistanı Plus, park ederken kapsamlı bir genel bakış sağlıyor. Ek kameralar, aracın çevresine ait 3 boyutlu görüntüyü doğrudan kontrol ekranına iletiyor. Böylece ne kadar manevra alanınız olduğunu anında görebilirsiniz.

   Uzun far sürekli açıkken sürüş.

   BMW'niz, parlama yapmayan Otomatik Uzun Far Fonksiyonu sayesinde yoldaki diğer kullanıcıları ışık konisinden koruyor. Karanlık yollarda en iyi seviyede aydınlatma sunuyor.

   YENİ BMW X2 HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR.

   Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

   Yeni BMW X2 sDrive20i: Ortalama WLTP yakıt tüketimi (litre/100 km): 6,5-6,0; Ortalama WLTP CO2 emisyonu (gr/km): 148-136

   [1]
    115 kW gücünde bir içten yanmalı motor ve maksimum 14 kW gücünde elektrikli güç aktarımından oluşuyor.

    

   Benzinli motorların performans değerleri RON 98 yakıt kullanan araçlar için geçerlidir. Yakıt tüketimi verileri, 715/2007 sayılı AB Mevzuatına uygun referans yakıtları kullanan araçlar için geçerlidir. Kurşunsuz RON 91 ve maksimum %10 (E10) etanol içerikli daha yüksek RON değerine sahip yakıtlar da kullanılabilir. BMW, RON 95 yakıtını önerir. Yüksek performanslı araçlar için BMW, RON 98 yakıtını önerir.

    

   Belirtilen resmi yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, güç tüketimi ve elektrikli menzil verileri, öngörülen ölçüm yöntemine göre belirlenmiştir ve şu anda yürürlükte olan (AB) 715/2007 sayılı Avrupa Birliği Mevzuatına uygundur. Menzil için WLTP uyarınca belirlenen veriler tüm opsiyonel donanımları hesaba katar (bu durumda Almanya pazarında mevcut olan donanımlar). Yeni tip onayı 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yapılmış araçlar için yalnızca WLTP'ye uygun resmi veriler mevcuttur. Ek olarak EC mevzuatı 2022/195 uyarınca NEDC değerleri 1 Ocak 2023 itibarıyla uyumluluk sertifikalarından kaldırılmıştır.