ANI YAKALAMAK.

ANI YAKALAMAK.

ANI YAKALAMAK.

Bayerische Motoren Werke olarak her şeyden öte cesarete inanırız. Bu genlerimize kazınmış ve yaptığımız her şeyde kendisini gösteren bir özelliktir. Cesaret, bağımsız ve yıkıcıdır. Cesaret, her şeyi sorgulama ve “hayır” kelimesini asla yanıt olarak kabul etmemektir. Her zaman yola devam etmek ve kendimizi yeni baştan keşfetmektir. Üstün bir mükemmellik seviyesine ulaşmak için yalnızca ileriye gitmeyi bilmemizin nedeni yine cesaretimizdir. Kültürümüzün öncülerini geleceğe kafa tutmaları için yüreklendirir. Bir premium otomobil üreticisi olarak ilerlediğimiz yol boyunca benzersiz ve ilham verici anlar yarattık. Çünkü bu, yepyeni bir lüksün doğduğu noktadır.

YEPYENİ BİR LÜKS ANLAYIŞI.

Kendimizi nasıl yeniden keşfettiğimizi öğrenin.

Bayerische Motoren Werke: BMW Luxury - Görsel 2

YENİ BMW M8 GRAN COUPÉ CONCEPT.

YENİ BMW M8 GRAN COUPÉ CONCEPT.

DEVİNİM VE AHENK.

DEVİNİM VE AHENK.

Büyüleyici bir etkinlik ve benzersiz bir an. BMW, Art Basel Miami’de tüm ziyaretçilerini 300 ışıklı, mükemmel bir koreografi dahilinde otonom şekilde uçan dronlar ve BMW Concept 8 Serisi ile heyecanlandırdı. Gösteri teknik mükemmellik ve hareketin büyüleyici estetiğine bir saygı niteliğindeydi.

İKI VIZYONER, TEK VIZYON.

Lonneke Gordijn ve Ralph Nauta, Duo Studio Drift’in arkasındaki sanatçılar. Hollanda, Eindhoven’daki Design Academy‘de tanıştılar ve birlikte 2006’da Amsterdam’da Studio Drift’i açtılar. Sanat çalışmaları filmler, heykeller ve diğer nesnelerden oluşan interaktif sergilere odaklanıyor. Son teknolojiyi kullanarak taklit ettikleri doğadan büyük ilham alıyorlar. Bu yaklaşım gerçekleştirdikleri her projeyi heyecanlı ve benzersiz kılıyor.

BAŞYAPIT.

Yüksek Performans yüksek sanatla buluşuyor: Studio Drift, Art Basel Miami’de BMW Concept 8 Serisi’ne dikkat çeken “Franchise Freedom” adını verdikleri nefes kesici performans gerçekleştirdi. 300 ışıklı otonom drondan oluşan bir sürünün göğü kapladığı sanat gösterisi sığırcık kuşlarının uçuş düzeninden ilham alıyor. Kuşların grup halinde uçuş düzeni ve hareketlerinin dikkatle gözlemlenmesinin ardından özel bir algoritma geliştirilerek dronlara yüklendi. İkili büyüleyici bir ışık ve hareket gösterisiyle doğal bir fenomenin mükemmel bir taklidini gerçekleştirdi.

RETROSPEKTİF.

Dron performansının ardından Studio Drift minnettarlığını dile getirirken Lonneke Gordijn şunları söyledi: “BMW fikrimize inandı; şirket olarak yenilikçi süreçlerin ne kadar karmaşık ve çetrefilli olduğunu anlıyorlar.” diye konuştu.
Bayerische Motoren Werke: BMW Luxury - Görsel 2

YENİ BMW 8 SERİSİ CONCEPT.

YENİ BMW 8 SERİSİ CONCEPT.

Bayerische Motoren Werke: BMW Luxury - Görsel 1

YENİ BMW CONCEPT X7.

YENİ BMW CONCEPT X7.

SAYISIZ ÖZEL SEÇENEK.

Tıpkı 25 yıl evvel doğduğu zamanlarda olduğu gibi BMW Individual hala mükemmel el işçiliği prensibini uyguluyor. Bu sebeple BMW Individual 25. yıldönümü için çok özel ve benzersiz bir modeli, "BMW Individual M760Li inspired by Nautor’s Swan“ı sunuyor. Finli meşhur yat üreticisi Nautor’s Swan’ın işbirliğiyle gerçekleştirilen bu sanat çalışması, adeta lükse ve ayrıcalığa yazılmış bir övgüdür. Her anı unutulmaz birer deneyime dönüştürebilen güçlü 12 silindirli motoru ve tik ağacından özel ahşap parçalar sayesinde yol ve okyanus arasında benzersiz ilişki kuran bir şaheserdir.