BMW GENIUS.

Ürün Uzmanınız.

BMW GENIUS.Ürün Uzmanınız.

  Her bir BMW modelini en ince detayına kadar tanıyan BMW Genius, satın alım yolculuğunuz boyunca BMW’lerin tüm özelliklerini size gösterebilmek ve tanıtmak üzere eğitim almıştır.

  Otomobillerin teknolojik özellikleri açıklamanın yanı sıra otomobile ait tüm ayrıntıları size göstererek model yelpazemizi yakından tanımanızı sağlar.

  BMW ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi BMW Genius'a sorun.

  Bilgi ve tecrübesiyle BMW hakkındaki tüm sorularınıza cevap verebilecek pek çok konuda uzman BMW Genius’lar Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı’larında sizi bekliyor.

   

  BMW GENIUS’A SORUN.

  En büyük iki tutkusu BMW ve müşteri memnuniyeti olan BMW Genius, birçok seçenek arasından yaşam stilinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun BMW modelini bulmanıza yardımcı olur.

  Ürün bilgisi, test sürüşü ve teslimat gibi birçok konuda uzman olan BMW Genius, BMW ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

   

   

   

   

   

   

   

  SANAL GERÇEKLİK.

  BMW Genius, BMW modellerini en iyi şekilde tanıtmak için birçok teknolojik araçtan faydalanır. Bu teknolojilerden biri olan VPP (Sanal Ürün Sunumu), yalnızca BMW Showroom’larında bulunan bir sanal gerçeklik sistemidir.

  İlgilendiğiniz otomobilin tüm detaylarıyla sanal ortamda yaratılmasını ve gerçeğiyle birebir olarak tüm açılardan görebilmenizi sağlayan bu teknoloji sayesinde, hayal ettiğiniz renk ve donanım kombinasyonlarının nasıl bir sonuç yaratacağı konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz.

   

   

   

   

   

  OTOMOBİLİNİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İSTER MİSİNİZ?

  Yeni aldığınız BMW otomobiliniz birçok hayranlık uyandıran özellik ve işlevle donatılmıştır.

  Sahip olduğunuz bu teknolojilerin ve ayrıcalıkların keyfini çıkarabilmeniz için BMW Genius’lar size otomobilinizle ilgili tüm detayları aktarmaktan mutluluk duyacaktır.

   

   

   

   

   

  BMW Genius ile görüşmek için Showroom’larımızı ziyaret edin.*

  * Kosifler Oto Samsun, Borusan Oto Bodrum, Teknik Oto Eskişehir, Köprülü Oto ve İnciroğlu Otomotiv'de daimi bir BMW Genius ekibi bulunmamaktadır.