GELECEK VAAD EDEN AVANTAJLAR.

Maksimum avantajlarıyla BPS onaylı otomobiller.

Bir BMW Premium Selection otomobili seçmek için birçok iyi neden vardır. Kendinizi güvende hissetmek bunlardan yalnızca biridir. BMW Premium Selection otomobil sahibi olmanın verdiği ayrıcalık duygusunun yanında birçok özel BMW hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Devamı
BMW Premium Selection

SAHİP OLACAĞINIZ BAŞLICA AVANTAJLARIN ÖZETİ.

Bir BMW Premium Selection onaylı otomobil seçmekle iyi bir karar verdiğinizden emin olabilirsiniz. Otomobilin BMW Premium Selection sertifikası alması kapsamlı kontrollerden başarıyla geçmiş olduğunu gösterir. BMW Premium Selection otomobiliniz en fazla 5 yaş ve 120.000 km aralığındadır ve 24 ay BPS garantisi altındadır.

24 AY BPS GARANTİSİ.

24 AY BPS GARANTİSİ.

Gerçek sürüş keyfinin tadını çıkarırken de içiniz rahat olabilir. Herhangi bir sorun olursa 24 ay BPS garantisi de yanı başınızda.

360° OTOMOBİL KONTROLÜ.

BPS otomobillerimiz en üst düzey standartları karşılar, çünkü optik ve teknik detaylar, iç ve dış tasarım açısından her BMW Premium Selection otomobil zorlu otomobil testlerimizden başarıyla geçmiştir. Size de 360 derece optik ve teknik kontrolleri yapılmış güvenle süreceğiniz bir otomobilin ayrıcalıklarını yaşamak kalır.

ONAYLI OTOMOBİL GEÇMİŞİ.

Kullanılmış bir otomobil satın aldığınızda, otomobilin önceki sahibi, müşteri hizmetleri, kaza ve onarımlar hakkında her şeyi bilmek istersiniz. Bu yüzden BPS otomobiller eksiksiz, onaylı bir otomobil geçmişine sahiptir.

  • Test sürüşü

    Seçtiğiniz BMW Premium Selection otomobil istediğiniz zaman test sürüşüne hazır.