GELECEK VADEDEN AVANTAJLAR.

  Maksimum avantajlarıyla BPS onaylı otomobiller.

  Bir BMW Premium Selection otomobili seçmek için birçok iyi neden vardır. Kendinizi güvende hissetmek bunlardan yalnızca biridir. BMW Premium Selection otomobil sahibi olmanın verdiği ayrıcalık duygusunun yanında birçok özel BMW hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Devamı
  BMW Premium Selection

  SAHİP OLACAĞINIZ BAŞLICA AVANTAJLARIN ÖZETİ.

  Bir BMW Premium Selection onaylı otomobil seçmekle iyi bir karar verdiğinizden emin olabilirsiniz. Otomobilin BMW Premium Selection sertifikası alması kapsamlı kontrollerden başarıyla geçmiş olduğunu gösterir. BMW Premium Selection otomobiliniz en fazla 5 yaş ve 120.000 km aralığındadır ve 12/24 ay BPS garantisi altındadır.

  24 Ay BPS Garantisi | BMW Türkiye

  12/24 AY BPS GARANTİSİ.

  Gerçek sürüş keyfinin tadını çıkarırken de içiniz rahat olabilir. Herhangi bir sorun olursa 12/24 ay BPS garantisi de yanı başınızda.

  BPS YOL YARDIM HİZMETİNİN KAPSAMI GENİŞLETİLDİ.

  BMW Premium Selection kapsamında sunulan Yol Yardım Hizmeti’ne BMW Mobil Servis Hizmeti ve Kurtarıcı Hizmeti 31.12.2023 tarihine kadar ücretsiz olarak eklendi*. Yani size Borusan Otomotiv BMW Premium Selection Yetkili Satıcınız tarafından iletilmiş olan BPS kitapçığının 5.4/c maddesinde yer alan Yol Yardım Hizmeti’ne ilişkin istisna, yıl sonuna kadar uygulanmayacak.* Otomobiliniz herhangi bir harici müdahale olmaksızın arızalanırsa bu hizmet kapsamında otomobilinizin en yakın BMW Yetkili Servisi’ne çekilmesi ve sizin* de toplu veya özel ulaşım sağlayabileceğiniz en yakın noktaya transferinizin sağlanması sürecinden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

  * Bu hizmet araç hasarlanmaları ve yerinde onarımları kapsamamaktadır. 31.12.2023 tarihinden sonra Yol Yardım Hizmeti ücrete tabi olarak hizmete sunulacaktır. Belirtilen transfer süreci, söz konusu aracın içinde bulunan sürücü ve yolcuları kapsamaktadır.

  360° OTOMOBİL KONTROLÜ.

  BPS otomobillerimiz en üst düzey standartları karşılar, çünkü optik ve teknik detaylar, iç ve dış tasarım açısından her BMW Premium Selection otomobil zorlu otomobil testlerimizden başarıyla geçmiştir. Size de 360 derece optik ve teknik kontrolleri yapılmış güvenle süreceğiniz bir otomobilin ayrıcalıklarını yaşamak kalır.

  ONAYLI OTOMOBİL GEÇMİŞİ.

  Kullanılmış bir otomobil satın aldığınızda, otomobilin önceki sahibi, müşteri hizmetleri, kaza ve onarımlar hakkında her şeyi bilmek istersiniz. Bu yüzden BPS otomobiller eksiksiz, onaylı bir otomobil geçmişine sahiptir.

  • Test sürüşü