BMW 5 Serisi Sedan Yarı Otonom Sürüş - Metalik Gri / Bluestone

BMW 5 SERİSİ.

Kusursuzun Evrimi.

BMW 5 SERİSİ.

Kusursuzun Evrimi.

BMW 5 SERİSİ.Kusursuzun Evrimi.

0 -100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 520i Sedan1)

8,3

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (BMW 520i Sedan1)

6,5 l/100km

CO2 emisyonu (g/km) (BMW 520i Sedan1)

149 g/km

Yeni standartlar belirlemeyi kendine görev edinen BMW 5 Serisi, modern sedan konseptini somut şekilde hayata geçirir. Dinamik ve şık görünümü sayesinde, kendi sınıfındaki otomobillerden beklenen estetik ve sportif tasarımı son teknoloji ile bir araya getirerek, sürüş keyfini ikna edici bir şekilde karşılar.

BMW 520i, 520d, 530d, 530i ve diğer tüm BMW 5 Serisi Sedan modellerinin fiyat bilgilerini, teknik verilerini ve broşürünü inceleyin.

 all-time high

HER ZAMAN YÜKSEK PERFORMANSLI VE DİNAMİK.

HER ZAMAN YÜKSEK PERFORMANSLI VE DİNAMİK.

Güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar, akıllı hafif yapı, birinci sınıf yol tutuş ve çeviklik için Integral Aktif Direksiyon ve Adaptif Modu ile BMW 5 Serisi modelleri, rekabette her zaman kararlı bir biçimde bir adım önde olmak üzere gerçek sportif sürüş deneyimi sunacak şekilde tasarlanmıştır. BMW 530i xDrive, BMW 540i xDrive Sedan gibi 5 Serisi Sedan modellerinin performanslarını keşfedin.

Devamı
"BMW 5 Serisi, sürüş dinamikleri ve şıklığın mükemmel bir birleşimidir."
Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı
Yeni BMW 5 Serisi Sedan: Genel bakış - Görsel 1

BAŞ ASİSTANINIZ.

BAŞ ASİSTANINIZ.

Sürüş Asistanı Plus şimdiye kadarki en iyi yardımcınız olacak. Önemli fakat monoton görevler için artık kendinizi yormanıza gerek yok. Bu sistem, yavaş akan trafik veya uzun yolculuklarda size otonom sürüş opsiyonu sunar. Artık şerit değiştirirken bile emin ellerdesiniz.

Devamı
“Seçkin malzemeler, üst düzey konfor ve sezgisel çalıştırma konseptleri rahat bir seyahati garanti ediyor.”
Karim Habib, BMW Automobiles Tasarım Başkanı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

    (1) Değerler 15.04.2018 tarihine kadar geçerlidir. Mevcut olup olmadığını BMW Yetkili Satıcınızla görüşebilirsiniz.

    (3) ile etiketli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

    CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.