YENİ BMW 5 SERİSİ.

Kusursuzun Evrimi.

YENİ BMW 5 SERİSİ.

Kusursuzun Evrimi.

YENİ BMW 5 SERİSİ.Kusursuzun Evrimi.

0 -100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 540i Sedan)

5,1

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (BMW 540i Sedan)

7,2 l/100km

CO2 emisyonu (g/km) (BMW 540i Sedan)

164 g/km

Yeni standartlar belirlemeyi kendine görev edinen BMW 5 Serisi, modern sedan konseptini somut şekilde hayata geçirir. Dinamik ve şık görünümü sayesinde, kendi sınıfındaki otomobillerden beklenen estetik ve sportif tasarımı son teknoloji ile bir araya getirerek, sürüş keyfini ikna edici bir şekilde karşılar.

20" hafif alaşım Double-spoke 668 M jantların 2017’nin ikinci çeyreğinden sonra sunulması planlanmaktadır. BMW Individual Koleksiyonu da Temmuz 2017’den itibaren sunulacaktır.

 all-time high

HER ZAMAN YÜKSEK PERFORMANSLI VE DİNAMİK.

HER ZAMAN YÜKSEK PERFORMANSLI VE DİNAMİK.

Güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar, akıllı hafif yapı, birinci sınıf yol tutuş ve çeviklik için Integral Aktif Direksiyon ve Adaptif Modu ile Yeni BMW 5 Serisi, rekabette her zaman kararlı bir biçimde bir adım önde olmak üzere gerçek sportif sürüş deneyimi sunacak şekilde tasarlanmıştır.

"Yeni BMW 5 Serisi, sürüş dinamikleri ve şıklığın mükemmel bir birleşimidir."
Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı
“Seçkin malzemeler, üst düzey konfor ve sezgisel çalıştırma konseptleri rahat bir seyahati garanti ediyor.”
Karim Habib, BMW Automobiles Tasarım Başkanı
Yeni BMW 5 Serisi Sedan: Genel bakış - Görsel 1

BAŞ ASİSTANINIZ.

BAŞ ASİSTANINIZ.

Sürüş Asistanı Plus şimdiye kadarki en iyi yardımcınız olacak. Önemli fakat monoton görevler için artık kendinizi yormanıza gerek yok. Bu sistem, yavaş akan trafik veya uzun yolculuklarda size otonom sürüş opsiyonu sunar. Artık şerit değiştirirken bile emin ellerdesiniz.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve güç tüketimi değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

    Sürüş menzili birçok faktöre dayanır; bunlar arasında özellikle kişisel sürüş tekniği, seçili güzergah, hava koşulları, ısıtma/soğutma kullanımı ve önceden ayarlama yer alır.

    Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu" içerisinde bulabilirsiniz.