BMW 5 Serisi Sedan Yarı Otonom Sürüş - Metalik Gri / Bluestone

BMW 5 SERİSİ.

KUSURSUZ TEKNOLOJİ.

BMW 5 SERİSİ.KUSURSUZ TEKNOLOJİ.

0 -100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 520i Sedan1)

8,3

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (BMW 520i Sedan1)

6,5 l/100km

CO2 emisyonu (g/km) (BMW 520i Sedan1)

149 g/km

Yeni standartlar belirlemeyi kendine görev edinen BMW 5 Serisi, modern sedan konseptini somut şekilde hayata geçirir. Dinamik ve şık görünümü sayesinde, kendi sınıfındaki otomobillerden beklenen estetik ve sportif tasarımı son teknoloji ile bir araya getirerek, sürüş keyfini ikna edici bir şekilde karşılar.

BMW 520i, 520d xDrive, 530i xDrive modellerinin fiyat bilgilerini, teknik verilerini ve broşürünü inceleyin.

SÜRÜCÜ ODAKLI VE SEZGİSEL YENİLİKLER.

BMW 5 Serisi’nin akıllı sürüş asistan sistemleri:

BMW 520i Special Edition, sürüş deneyiminizi daha güvenli ve daha konforlu kılacak bir dizi akıllı asistan sistemi ve yenilikçi teknolojilere sahip donanımlar sunuyor.
BMW Live Cockpit Professional özellikli BMW 5 Serisi Sedan kokpit ekranı önden yakın çekimi.

BMW Live Cockpit Plus ve Professional.

Navigasyon fonksiyonuyla BMW Live Cockpit Professional dokunmatik olarak ve tam dijital 12,3 inç gösterge paneli üzerinden kullanılabilen yüksek çözünürlüklü 10,25 inç kontrol ekranından oluşan yüksek kaliteli bir görüntüleme ağı içerir. BMW İşletim Sistemi 7.0 iDrive Butonu aracılığıyla kullanılabilir.
BMW Harekete Duyarlı Kumanda özellikli BMW 5 Serisi Sedan kokpit ekranı önden yakın çekimi.

BMW Harekete Duyarlı Komut Sistemi.

BMW Harekete Duyarlı Komut Sistemi ile belirli işlevler tanımlanmış el hareketleri ile çalıştırılabilir. Bazı işlemlere yönelik olarak sistem, örneğin gelen bir aramanın kabul edilmesi veya reddedilmesi için, 'kaydırma' veya 'işaret etme' gibi hareketleri veya sesin ayarlanması için işaret parmağı ile yapılan dairesel hareketleri tanır.
Profesyonel Sürüş Asistanı özellikli BMW 5 Serisi Sedan kokpit ekranı önden yakın çekimi.

Profesyonel Sürüş Asistanı.

Profesyonel Sürüş Asistanı; direksiyon ve şerit kontrol asistanı, yerel tehlike uyarısı, aktif yandan çarpma korumalı Şeritte Tutma Yardımı ve diğer güvenlik özellikleriyle kritik veya monoton sürüş durumunda uygun konforu ve maksimum güvenliği sağlar.
Park Asistanı Plus özellikli BMW 5 Serisi Sedan kokpit ekranı önden yakın çekimi.

Park Asistanı Plus.

Park Asistanı Plus, BMW 520i otomobilinizi park etmeyi ve manevrayı kolaylaştırır. Diğer özelliklerinin yanı sıra Üstten Görünüm, Panoramik Görünüm, 3D Görünüm dahil olmak üzere Çevre Görüş Sistemi ile yanal park yardımı, doğrusal kılavuzlu Park Asistanı ve Geri Vites Desteğini içerir.
BMW Head-Up Display özellikli BMW 5 Serisi Sedan direksiyon ve ön camının önden yakın çekimi.

BMW Head-Up Display.

Geniş, tam renkli BMW Head-Up Display sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Mevcut hız ve navigasyon yönlendirmelerinin ve yanı sıra telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler görüntülenir.
BMW Head-Up Display özellikli BMW 5 Serisi Sedan direksiyon ve ön camının önden yakın çekimi.

Apple CarPlay® Hazırlığı.

iPhone‘unuzu her zamanki gibi kullanmaya devam etmek istemez miydiniz? Apple CarPlay® Hazırlığı, iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ve Apple Music gibi uygulamaların yanı sıra telefona uzak erişim olanağı sağlar. Apple'ın sesli asistanı Siri'ye erişmek için direksiyon üzerindeki ses düğmesini de kullanabilirsiniz.
Kablosuz Şarj Özellikli Telefon Sistemi

Kablosuz Şarj Özellikli Telefon Sistemi

Geliştirilmiş Bluetooth özelliği, kablosuz bir şarj yuvasını ve ek USB bağlantı noktalarını içerir. Tavan anteni bağlantısı mobil sinyal alımını iyileştirir. İki mobil telefon ve bir müzik çalar, Bluetooth yoluyla eşzamanlı olarak bağlanabilir.
BMW İşletim Sistemi 7.0 özellikli BMW 5 Serisi Sedan kokpit ekranı önden yakın çekimi.

BMW İşletim Sistemi 7.0.

BMW İşletim Sistemi 7.0'ın yenilikçi çalışma konsepti, otomobil işlevlerinin hareketler, konuşma, dokunmatik ekran ve iDrive Butonu aracılığıyla çok daha kolay ve sezgisel olarak çalıştırılmasını sağlar. Bu amaçla butonun işlevi artırılmıştır.

BMW 5 SERİSİ ŞİMDİ SPECIAL EDITION DONANIMI İLE
TÜM BEKLENTİLERİN ÜZERİNDE.

BMW 5 Serisi şimdi Special Edition donanımı ile benzersiz sürüş deneyimi sunan, Soft Close özellikli kapılar ve BMW Live Cockpit Professional gibi teknolojilerle beklentilerin üzerinde.
Beklediğiniz tüm özellikleri bir arada sunan BMW 5 Serisi Special Edition Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor. Detaylı bilgi ve teklif almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

%0,79 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ.

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı
 all-time high

HER ZAMAN YÜKSEK PERFORMANS.

HER ZAMAN YÜKSEK PERFORMANS.

Güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar, akıllı hafif yapı, birinci sınıf yol tutuş ve çeviklik için Integral Aktif Direksiyon ve Adaptif Modu ile BMW 5 Serisi modelleri, rekabette her zaman kararlı bir biçimde bir adım önde olmak üzere gerçek sportif sürüş deneyimi sunacak şekilde tasarlanmıştır. BMW 530i xDrive, BMW 540i xDrive Sedan gibi 5 Serisi Sedan modellerinin performanslarını keşfedin.

Devamı
"BMW 5 Serisi, sürüş dinamikleri ve şıklığın mükemmel bir birleşimidir."
Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı
Yeni BMW 5 Serisi Sedan: Genel bakış - Görsel 1

BAŞ ASİSTANINIZ.

BAŞ ASİSTANINIZ.

Sürüş Asistanı Plus şimdiye kadarki en iyi yardımcınız olacak. Önemli fakat monoton görevler için artık kendinizi yormanıza gerek yok. Bu sistem, yavaş akan trafik veya uzun yolculuklarda size otonom sürüş opsiyonu sunar. Artık şerit değiştirirken bile emin ellerdesiniz.

Devamı
“Seçkin malzemeler, üst düzey konfor ve sezgisel çalıştırma konseptleri rahat bir seyahati garanti ediyor.”
Karim Habib, BMW Automobiles Tasarım Başkanı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

    (1) Değerler 15.04.2018 tarihine kadar geçerlidir. Mevcut olup olmadığını BMW Yetkili Satıcınızla görüşebilirsiniz.

    (3) ile etiketli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

    CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.