BMW M8 Gran Coupe - Yan ön görünüm

THE M8

YENİ BMW M8 GRAN COUPE

THE M8YENİ BMW M8 GRAN COUPE

YENİ BMW M8 GRAN COUPÉ

Yeni BMW M8 Gran Coupé ve Yeni BMW M8 Gran Coupé Competition, BMW M’in benzersiz mühendislik dehası ile BMW Luxury sınıfının ayrıcalıklı dünyasını bir araya getirir. Yeni BMW M8 Gran Coupé eşine az rastlanan ambiyansı ve dinamik karakteriyle ön plana çıkar. Yeni BMW M8 Gran Coupé Competition ise çarpıcı performansı ve yüksek seviyede lüksü ifade eder.


Yeni BMW M8 Gran Coupé Competition (2):
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10.7–10.5
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 244–240
Yeni BMW M8 Gran Coupé(2):
Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 10.7–10.5
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 244–240

Devamı

YENİ BMW M8 GRAN COUPE’NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK PERFORMANSI DETAYLARIYLA KEŞFEDİN

Metalik Mor Yeni BMW M8 Competition Gran Coupe

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

Metalik Mor Yeni BMW M8 Competition Gran Coupe,

GERÇEK SÜRÜŞ KEYFİ

Yeni BMW M8 Competition Coupe, Ön görünüm

BİR STİL İKONU

Yeni BMW M8 Competition Coupe, Ön görünüm

GÖSTERİŞLİ BİR ATLET

Metalik Mor Yeni BMW M8 Competition Gran Coupe

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

YÜKSEK PERFORMANSLI M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR

Yeni BMW M8 Gran Coupé Competition’ın güçlü 4,4 litre M TwinPower Turbo motoru 625 bg ile olağanüstü seviyede güç ve 750 Nm tork üretiyor. Motor yarışlarında kullanılanlara benzer tasarımıyla çapraz sıralı egzoz manifoldu M motorun tepkisini optimize ediyor. İki Twin Scroll egzoz turboşarjı hem yolda hem de yarış pistlerinde olağanüstü bir performans sağlamak için güç çıkışını iyileştiriyor.

Metalik Mor Yeni BMW M8 Competition Gran Coupe,

GERÇEK SÜRÜŞ KEYFİ

YENİ BMW M8 GRAN COUPE’NİN HAREKETLİ AKSAMI VE YÜRÜYEN AKSAMI

Yeni BMW M8 Gran Coupé’nin sürüş deneyimi size tarifsiz duygular yaşatır. Bu deneyim son derece gelişmiş hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri arasındaki kusursuz şekilde düzenlenmiş etkileşimle elde edilmiştir. Bu bileşenler aynı zamanda motor sporları genleriyle birlikte BMW mühendisliğinin zirvesini oluşturur.

Yeni BMW M8 Competition Coupe, Ön görünüm

BİR STİL İKONU

YENİ BMW M8 GRAN COUPE’NİN DIŞ TASARIMI

Yeni BMW M8 Gran Coupé lüks spor otomobil segmentine yeni ve spesifik bir tasarım dili getiriyor. Dinamik ön tasarımı, nazikçe yükselen tavan çizgisiyle akışkan coupé silüeti ve arka tasarımı dinamik performansın ve kişiliğin bir ifadesi. Dört kapılı oluşu, sportif ve şık görünümüyle uyum sağlıyor. Omuz tasarımı ve tavandan bagaja doğru yumuşak inen çizgiler, genellikle el işçiliğinde görünen özellikler olduğu için ayrıcalık hissini artırıyor.

Yeni BMW M8 Competition Coupe, Ön görünüm

GÖSTERİŞLİ BİR ATLET

YENİ BMW M8 GRAN COUPE’NİN İÇ TASARIMI

Yeni BMW M8 Gran Coupé’nin ayrıcalıklı iç tasarım lüksten herhangi bir şekilde ödün vermeden bir M otomobilinin benzersiz sportif havasını vurgular. M deri direksiyon ve “Merino” döşeme M Spor koltuklardan kapılar ve merkez konsol üzerindeki aydınlatma şeritlerine ve son olarak kumanda öğeleri üzerindeki M’e özgü kırmızı renkte kontrast vurgulara kadar her detay bu otomobilin iddialı spor karakterini onaylar niteliktedir.

YAKIT TÜKETİMİ VE CO2 EMİSYONU.

Yeni BMW M8 Gran Coupé:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 10,7–10,5
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 244–240

Yeni BMW M8 Gran Coupé Competition:
Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 107–10,5
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 244–240

Resimlerde opsiyonel donanım gösterilmektedir, ekranlar donanım seçeneklerine bağlıdır. Bu sayfada gösterilen bazı özellikler Türkiye pazarında sunulmayabilir. Detaylı bilgi için sayfada bulunan bilgi formunu doldurabilir ya da Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz.

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında kıyaslama yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

Devamı