BMW M8 Competition Gran Coupé 2020 F93 BMW Individual Metalik Ametrine

THE M8

BMW M8 SERİSİ GRAN COUPÉ

THE M8BMW M8 SERİSİ GRAN COUPÉ

BMW M8 GRAN COUPÉ

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (M8 Gran Coupé)

10,7

Ortalama CO2 emisyonu (g/km) (M8 Gran Coupé)

243

BMW M8 Gran Coupé ve BMW M8 Gran Coupé Competition, BMW M’in benzersiz mühendislik dehası ile BMW Luxury sınıfının ayrıcalıklı dünyasını bir araya getirir. BMW M8 Gran Coupé eşine az rastlanan ambiyansı ve dinamik karakteriyle ön plana çıkar. BMW M8 Gran Coupé Competition ise çarpıcı performansı ve yüksek seviyede lüksü ifade eder.

BMW M8 Gran Coupe xDrive modelinin fiyat bilgilerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

BMW M8 GRAN COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ’NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK PERFORMANSA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Metalik Ametrine sürüş sırasında önden görünüm

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

YÜKSEK PERFORMANSLI M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR

BMW M8 Competition Gran Coupé’nin güçlü yüksek performanslı M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motoru, 4,4 litrelik hacmiyle 625 beygirlik güç ve 750 Nm tork üretiyor. Çapraz sıralı egzoz manifoldu, otomobil yarışlarında kullanılanlara benzer tasarımıyla M motorun tepkisini optimize ediyor. İki Twin Scroll egzoz turboşarjı hem yolda hem de yarış pistlerinde olağanüstü bir performans sağlamak için motor gücünü iyileştiriyor.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine önden görünüm

GERÇEK SÜRÜŞ KEYFİ

BMW M8 GRAN COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ’NİN HAREKETLİ VE YÜRÜYEN AKSAMI

İkisi de M xDrive özellikli yeni BMW M8 Gran Coupé ve BMW M8 Competition Gran Coupé sürüş deneyiminde yeni, olağanüstü seviyelere tırmanıyor. Bu deneyim, son derece gelişmiş hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri arasındaki çarpıcı etkileşimle elde edildi. Bu bileşenler aynı zamanda motorsporları genleriyle birlikte BMW mühendisliğinin zirvesini oluşturuyor. Gerçek sürüş keyfini her saniye yaşamak isteyenler için.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine yandan görünüm

BİR SİMGENİN DOĞUŞU

BMW M8 GRAN COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ’NİN DIŞ TASARIMI

BMW M8 Gran Coupé ve BMW M8 Competition Gran Coupé lüks spor otomobiller için yeni ve kendine özgü bir tasarım dili sunuyor. Dinamik ön bölüm, zarif bir biçimde eğim kazanan tavan çizgisiyle birlikte akıcı coupé silueti ve atletik arka bölüm, dinamik performans ve belirgin bir duruşun güçlü bir ifadesine dönüşüyor. BMW 4-Kapı tasarım, bu olağanüstü spor coupé otomobilin sportif/şık görünümüne mükemmel uyum sağlıyor. Detaylı omuz tasarımı ve tavandan bagaj kapağına şık geçiş, genelde yalnızca el yapımı otomobillerde görülebilecek ayrıcalıklı bir özelliği yansıtıyor.

M Spor koltuklara sahip BMW M8 Competition Gran Coupé F93 iç tasarım

GÖSTERİŞLİ ATLETİK ÖZELLİKLER

BMW M8 GRAN COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ’NİN İÇ TASARIMI

Ayrıcalıklı iç tasarım lüksten herhangi bir şekilde ödün vermeden bir M otomobilinin benzersiz sportif havasını vurguluyor. M deri direksiyon ve “Merino” döşeme M Spor koltuklardan, kapılar ve merkez konsol üzerindeki aydınlatma şeritlerine ve son olarak kumanda öğeleri üzerindeki M’e özgü kırmızı renkte kontrast vurgulara kadar her detay bu otomobilin çarpıcı spor karakterini ortaya koyuyor.

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ’NİN TASARIMI

TIKLAYARAK İÇ VE DIŞ TASARIMIN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

BMW M8 Competition Gran Coupé’nin gelişmiş tasarımı tamamen dinamik ancak zarif konturlarıyla oldukça etkileyici. Böylece ortaya her açıdan lüks karakterini yansıtan, heyecan verici, dört kapılı ve sportif bir otomobil çıkıyor. En iyi malzemelerden ve usta işi işçilikten yararlanarak yaratılan iç tasarımda, saf sportif ruh ve ayrıcalıklı lüksün bir araya geliyor.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine alçak açıdan arkadan görünüm
BMW Laserlight özellikli BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine arkadan yan görünüm
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine arka yakından görünüm
M Karbon tavanlı BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine kuş bakışı görünüm
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 kokpit
M8 logolu M Spor koltuklar BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 iç tasarım
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine alçak açıdan arkadan görünüm

BMW M8 Competition Gran Coupé’nin arka ve yan bölümü maksimum performansın bir ifadesi. LED stop lambalarıyla bir araya getirilen belirgin hatlara sahip omuz çizgileri ve vurgulanmış çamurluk davlumbazları kompakt bir yapı ortaya çıkarıyor. Akıcı tavan çizgisi, uzun aks aralığı ve optik açıdan kusursuz şekilde entegre kapılar, bu otomobilin sportif/şık karakterini vurguluyor. Bu M arka spoyler, motorsporlarından ilham alan genel aerodinamik konseptin bir parçası ve oldukça göz alıcı bir öğe .

BMW Laserlight özellikli BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine

BMW Laserlight özellikli dar ön farlar ve parlak siyah çift çubuklara sahip özel M Böbrek Izgaraları. Büyük hava girişlerini barındıran yapılı M ön rüzgarlık ve petek desenli dekoratif ızgara. Tüm bu benzersiz öğeler alçak gövdeyle bir araya gelerek bu dört kapılı lüks spor otomobili her an hamle yapacakmış gibi gösteren olağanüstü dinamik bir izlenim yaratıyor.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine arkadan yan görünüm

Bu BMW 4-Kapı lüks spor coupé otomobilin akıcı silueti, genişletilmiş ön bölüm, uzun aks aralığı, hafifçe eğim kazanan tavan çizgisi ve kısa aks dışı mesafelere sahip atletik arka kısım, gerçek bir spor otomobilin oranlarını şık bir şekilde belirgin hale getiriyor. Çarpıcı 20 inç hafif alaşım jantlar ve parlak Siyah dekoratif havalandırma öğeleri, bu son derece dinamik ve şık izlenimi öne çıkarıyor.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine arka yakından görünüm

BMW M8 Competition Gran Coupé’nin güçlü arka bölümü hareketsiz durumdayken bile dizginlenemeyen bir gücü ifade ediyor. Bu güçlü ifade, bagaj kapağındaki çarpıcı Competition isimliği, parlak Siyah renkte etkileyici difüzöre sahip arka rüzgarlık ve iki çift 100 mm çift egzoz çıkışıyla vurgulanıyor.

M Karbon tavanlı BMW M8 Competition Gran Coupé F93 BMW Individual Metalik Ametrine kuş bakışı görünüm

M Karbon tavan, yüksek performans kavramını özgün bir şekilde gözler önüne sunuyor. Bu özellik ayrıca olağanüstü sürüş dinamiklerine yönelik olarak BMW M8 Competition Gran Coupé’nin ağırlığını önemli ölçüde azaltıyor ve ağırlık merkezini zemine yaklaştırıyor.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 kokpit

BMW M8 Competition Gran Coupé’nin sportif ve lüks kokpiti M modellerine özgü göstergelerle birlikte sürücüye dönük kesintisiz tasarımı kanıtlar nitelikte.

M8 logolu M Spor koltuklar BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 iç tasarım

BMW M8 Competition Gran Coupé’nin iç tasarımı lüks olmasının yanı sıra karşı konulmaz şekilde sportif. Son derece şık “Merino” deri döşemesiyle ve başlıklarda ışıklı M8 logosuyla elde dikişli M Spor koltuklar, etkileyici yan destekleriyle uzun yolculuklarda konfor sunuyor.

DETAYLARIYLA BMW M8 GRAN COUPÉ VE BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ: TEKNİK BİLGİLER VE DİĞER VERİLER

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN.

BMW M8 Gran Coupé hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Devamı

BMW M850i xDRIVE’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

LÜKS SPORTİF ÖZELLİKLER: MOTOR, SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE TASARIM

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Metalik Buzul/Bluestone önden görünüm

SPORTİF FORM

M850i xDRIVE GRAN COUPÉ’NİN M MODELLERİNE ÖZEL TASARIMI

Yeni BMW M850i xDrive Gran Coupé’nin nefes kesici tasarım dili, M modeline özel stil vurgularıyla daha belirgin şekilde öne çıkarılıyor. Metalik Gri/Cerium Böbrek Izgaraları çerçevesi ve ön rüzgarlık üzerindeki geniş hava girişleri gibi fark yaratan özellikler, lüks spor coupé otomobilin etkileyici performansına atıfta bulunuyor. Arka bölümdeki Metalik Koyu Gri difüzör ve Metalik Gri/Cerium egzoz çıkışı kaplamaları, otomobilin BMW M ailesinin bir üyesi olduğunu açıkça belirtiyor.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Metalik Buzul/Bluestone arkadan

GÜÇLÜ SES

GÜÇLÜ KARAKTERE SAHİP MOTOR SESİ

Yeni BMW M850i xDrive Gran Coupé’nin motor sesi, alçaktan yükseğe kadar tüm notaları kapsıyor. Spor egzoz sisteminde kullanılan entegre flap teknolojisi sayesinde ses karakteri ayarlanabiliyor. COMFORT programında, rahatsız etmeyen bir sportif tını duyulurken, SPORT ve SPORT+ programlarının seçilmesiyle BMW M’nin klasik ve ayırt edici tonunda güçlü bir ses üretiliyor.

Profesyonel Adaptif M süspansiyon BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

MÜKEMMEL VİRAJ TUTUŞU

PROFESYONEL ADAPTİF M SÜSPANSİYON

Profesyonel Adaptif M süspansiyon özellikle virajlarda son derece hassas bir kullanım sunuyor. Bu opsiyonel süspansiyon bileşeni, yüksek dinamik özellikleri gövdenin akıcılığı ve sürüş dengesiyle bir araya getirerek virajların yüksek hızda dönülebilmesini mümkün kılıyor. Buna yönelik bir başka destek de virajlarda otomobilin yatma eğilimini azaltan elektro-mekanik takla dengesi özelliğiyle sağlanıyor. Böylece hızla yön değiştirseniz bile kontrol her zaman sizde kalıyor.

M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

YÜKSEK PERFORMANS VE VERİMLİLİK

M TWINPOWER TURBO 8 SİLİNDİRLİ BENZİNLİ MOTOR

4,4 litre hacme ve 530 bg güce sahip M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor, devir sayacının ibresini yükseltirken sürücünün nabzını da aynı derecede hızlandırıyor. Güçlü bi-turbo motor, yeni BMW M850i xDrive Gran Coupé’yi 750 Nm tork ile 0’dan 100 km/sa’e 3,9 saniyede ulaştırıyor. 8 silindirli motorun belirgin şekilde vurgulanan güçlü sesi heyecanı daha da artırıyor.

BMW M8 GRAN COUPÉ: MOTOR, DONANIM VE TEKNİK BİLGİLER

Turkuaz bir arka planda genç bir kadın

MODERN LÜKSÜ KEŞFEDİN

BMW LUXURY CLASS

MODERN LÜKSÜ KEŞFEDİN

BMW LUXURY CLASS

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • M8 Gran Coupé:
  Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 10,7
  Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 243

  M8 Gran Coupé Competition:
  Ortalama yakıt tüketimi (litre/100 km): 11,3
  Ortalama CO2 emisyonu (g/km): 260
   

  BMW Individual Metalik Ametrine gövde renginin 07/2020’den itibaren pazara sunulması beklenmektedir.

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.